Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

ModraSowa 16:30, 14 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Marta,goździki super, ja je bardzo lubię, i kwitną faktycznie długo, bardzo.
Ja bym chętnie jeszcze białego dokupiła. Mam dwa, ale jeden jakoś mizerny.
Rabata fajna, masz zmysł. Wyobraźnia to podstawa,Mamy muszą ją mieć
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 18:45, 14 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Marta,goździki super, ja je bardzo lubię, i kwitną faktycznie długo, bardzo.
Ja bym chętnie jeszcze białego dokupiła. Mam dwa, ale jeden jakoś mizerny.
Rabata fajna, masz zmysł. Wyobraźnia to podstawa,Mamy muszą ją mieć


Dzięki za miłe słowa. Mój maz boki zrywal, kiedy widział jak kolejny raz coś wykopuje i przesadzam w inne miejsce, zanim nie uznałam, ze oto ostateczna wersja
A co do wyobraźni przy dzieciach to fakt. Nie zliczę ile razy miałam tez ciarki, kiedy post jakiegoś factum wyobrazilam sobie jaka mogła być katastrofa... Na dzieci nie ma mocnych.
____________________
Marta
marysiak 19:34, 14 cze 2014

Dołączył: 08 maj 2013
Posty: 67
Marta, własnie skończyłam czytać Twój wątek i jestem pod wrażeniem. Szczególnie trawa mnie powaliła. Będę zaglądać i się inspirować.
____________________
Marysia Nieduży, trochę zielony ogródek przy bliźniaku
tabliczkazna... 21:10, 14 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
marysiak napisał(a)
Marta, własnie skończyłam czytać Twój wątek i jestem pod wrażeniem. Szczególnie trawa mnie powaliła. Będę zaglądać i się inspirować.


A zapraszam! Jeśli moje działania ogrodowe mogą być czyjaś inspiracja, to w szoku pozostanę do jutra )) Ale - bardzo dziękuje za miłe słowa
____________________
Marta
ModraSowa 21:25, 14 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Marta, nie gadaj. Jest super. Idziesz do przodu. Wróc na początek wątku i przypomnij sobie co było.
To nie jest takie proste, a przy dzieciach to już całkiem trudne.Nie zaniedbać dzieci i ogródek ogarniać. Wiesz przecież.
To może być mega inspiracją, ze można.
No, kochana, więcej wiary.Ogród Ci pięknieje
____________________
Ania Ogród to życie
MamaMagda 21:47, 14 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
To prawda przed i po robi wrażenie! Moja mloda w tym roku 4 lata i dopiero teraz mogę w ogrodzie popracować (sama albo z nia) ale pierwsze 2 lata ciezko bylo pogodzic dziecko, pracę zawodową i ogród. Ten ostatni musial zejść na drugi plan niestety.
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
tabliczkazna... 22:11, 14 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Moje Kochane, jakie to miłe co napisalyscie... Ja to wszystko wiem. Całe życie jestem taki "multitask" i dobrze mi z tym. Bardziej chodzi mi o to, ze w porównaniu do innych, mój ogrod jest jeszcze w powijakach Raptem 2,5 rabaty, wrzosowisko, warzywniak i trawka
____________________
Marta
marysiak 22:14, 14 cze 2014

Dołączył: 08 maj 2013
Posty: 67
Oj mogą, mogą. Fajne masz pomysły i efekty u Ciebie szybko widać.
____________________
Marysia Nieduży, trochę zielony ogródek przy bliźniaku
ModraSowa 22:17, 14 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Niema się co porównywać do innych. Inni też często zaczynali od chaszczy. A jeszcze inni nadal mają chaszcze.
trza sie wspierać
Mi też czasem chce się odpuścić... Ale nie. Chcę mięć piękny, bujny ogród. I ty też tego chcesz
____________________
Ania Ogród to życie
marysiak 22:41, 14 cze 2014

Dołączył: 08 maj 2013
Posty: 67
Marta, podziwiam, bo ja mam teraz trzeci sezon warzywniaczka i tak naprawdę dopiero w tym roku idzie coś poskubać. Trawa zasiana z wielkim sercem i z wielką nadzieją, że się uda, początkowo okazała się pojedynczymi ździebełkami, natomiast teraz to 70% kończyny i tak długo bym mogła o moich porażkach.
MadraSowa mądrze prawi (Aniu, Twój ogród też śledzę od jakiegoś czasu i również podziwiam)
____________________
Marysia Nieduży, trochę zielony ogródek przy bliźniaku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies