Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

Kasya 10:51, 28 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42191
MAD napisał(a)
A tymczasem mieliśmy atak giga kreta na trawniku...





ladnie wyglada
zdradz prosze pw skad i za ile
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
MAD 10:55, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasya napisał(a)


ladnie wyglada
zdradz prosze pw skad i za ile

Masz priv.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
siakowa 11:02, 28 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
MAD napisał(a)

Ano tymczasówka. Taras jest na tyle duży, że nie wiem kiedy uzbieram na docelowy drewniany. Chyba, że zrobię połączenie drewna z jakimić płytami...


hahah nie powiedziałbym że to wygląda na tymczasówkę ! ja mam obecnie z palet euro ( mniejsze szpary miedzy deskami ) a że krzesła i tak wpadaja w te szpary to rzucona jest na kawałku sztuczna trawa to dopiero jest tymczasówka...niezwykle trwała
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
MAD 11:20, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
siakowa napisał(a)


hahah nie powiedziałbym że to wygląda na tymczasówkę ! ja mam obecnie z palet euro ( mniejsze szpary miedzy deskami ) a że krzesła i tak wpadaja w te szpary to rzucona jest na kawałku sztuczna trawa to dopiero jest tymczasówka...niezwykle trwała

Tymczasówki mają właśnie to do siebie, że ten "tymczas" trwa i trwa w nieskończoność. Trudno. Przeboleję. Innego wyjścia nie mam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Malgosik 11:28, 28 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
szkoda takiego ładnego trawnika
wygonić kreta
____________________
Ogród na glinie
MAD 11:32, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Malgosik napisał(a)
szkoda takiego ładnego trawnika
wygonić kreta

To nie trawnik, to chwastowisko, uwierz mi. A nad wygonieniem "kreta" pracuje własnie mój eM, a ja zdalnie dyryguję zza pracowego biurka. Taka sprytna jestem. Ale przy takiej ilości to robota nie ominie mnie na bank.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Toszka 11:40, 28 maj 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Z autopsji powiem, że ja bym tak z kretem nie walczyła. On nie tylko dżdżownice jada ale i opuchlaki tłuściutkie ze smakiem rąbie. Ja ze swoim mam pakt - na rabatach proszę bardzo... przeboleję... ale od trawnika wara!
Widziałaś Mad sama, na własne oczy, że mam wyszkolonego kreta... gorzej z niereformowalnym Szczurem vel Ruda (czasami vel Fobia), która to z uporem maniaka, w skrytości, sika na trawkę
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ren133 11:46, 28 maj 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Piękne zmiany zaszły u Ciebie w ogrodzie w ciągu ostatnich 12 miesięcy
Tak jak Tobie, mnie też bardzo podoba się runianka - ta u Sylwii mistrzostwo świata! Ale skoro Sylwia może to Ty też
A mogłabyś pokazać choć zajawkę tej rabaty z buksikami
Kompostu to masz ze dwa razy tyle co ja
Pozdrawiam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
MAD 11:53, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
ren133 napisał(a)
Piękne zmiany zaszły u Ciebie w ogrodzie w ciągu ostatnich 12 miesięcy
Tak jak Tobie, mnie też bardzo podoba się runianka - ta u Sylwii mistrzostwo świata! Ale skoro Sylwia może to Ty też
A mogłabyś pokazać choć zajawkę tej rabaty z buksikami
Kompostu to masz ze dwa razy tyle co ja
Pozdrawiam

Której z buksikami? Jedyne buksy to mam przy oknie wykuszowym jadalnianym i one obfocone już wrzucałam. Teraz bedę pracować nad rabatą z ambrowcami Gumball (o ile je wreszcie gdzieś dorwę). Pod nimi bedzie też kulkowisko.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Gardenarium 11:55, 28 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie dorwiesz, bo ja wykupiłam
Przynajmniej raz
Muszę walczyć o towar w obecnych czasach i sama sobie jestem winna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies