Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 21:37, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasya napisał(a)
no to teraz jeszcze taczuszki, łopaatki i do roboty

popcorn napisał(a)
hehe, pranie się szykuje


O dziwo po pierwszej fascynacji górą ziemi zajęli sie zabawą na placu. Także straty nie takie duże. Wolą chyba kednak grzebać w piasku uffff!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 21:39, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kacha123 napisał(a)
Dzięki fotkom widać jaki kawał roboty odwaliliście. Już jest pięknie, aż strach pomyśleć, co będzie jak skończycie

Do Ciebie nam daleko i to bardzo. A jak skończymy to u Ciebie już dżungla przepiękna będzie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 21:46, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Byłam w szkółce. Ambrowce Gumball nabyłam. Co prawda nie takie wypasy jak ten u Kamajli ale i tak cieszą. Korona mała ale szczepione na 2 metrach, a korona przecież urośnie. Poza tym nabyłam resztę do obsadzenia muru - czyli serby i keszcze kilka kanadyjek (już niestety nie tak kształtnych i gęstych jak poprzednio niestety).

A. I wróciłam jeszcze z czymś o co zupełnie się nie spodziewałam. 4 róże Austinki... Albo będzie milość od pierwszego sezonu albo się pożegnamy. Ale spróbować muszę.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kacha123 21:47, 28 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
MAD napisał(a)
Byłam w szkółce. Ambrowce Gumball nabyłam. Co prawda nie takie wypasy jak ten u Kamajli ale i tak cieszą. Korona mała ale szczepione na 2 metrach, a korona przecież urośnie. Poza tym nabyłam resztę do obsadzenia muru - czyli serby i keszcze kilka kanadyjek (już niestety nie tak kształtnych i gęstych jak poprzednio niestety).

A. I wróciłam jeszcze z czymś o co zupełnie się nie spodziewałam. 4 róże Austinki... Albo będzie milość od pierwszego sezonu albo się pożegnamy. Ale spróbować muszę.


Toś poszalała kobieto! Zapodaj foty!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kamajla 21:54, 28 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
No, gdzie foty??

Idę poczytać co było wcześniej, do tyłu jestem...
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
MAD 21:54, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kacha123 napisał(a)


Toś poszalała kobieto! Zapodaj foty!

Po ciemaku nie da rady. Foty będą jak posadzę. A posadzę jak przewalę górę ziemi. Jutro od rana przeprowadzam się do ogrodu.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kamajla 21:56, 28 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
MAD napisał(a)

Ano tymczasówka. Taras jest na tyle duży, że nie wiem kiedy uzbieram na docelowy drewniany. Chyba, że zrobię połączenie drewna z jakimić płytami...


moi sąsiedzi tak zrobili, mają płyty, a środek, w tej cześci gdzie wychodzą z domu jest w drewnie, ciekawie to wygląda
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
MAD 21:58, 28 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Róże, które u mnie zamieszkały to: Falstaff, Mary Rose, William and Catherine, Royal Jubilee.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Juzia 22:00, 28 maj 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38670
Ale masz motorek chyba w ....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kamajla 22:01, 28 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
MAD napisał(a)

Po ciemaku nie da rady. Foty będą jak posadzę. A posadzę jak przewalę górę ziemi. Jutro od rana przeprowadzam się do ogrodu.


Ale fajny dzień Ci się zapowiada a ja znowu za biurkiem... ale już piątek i w weekend coś sobie pogrzebię
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies