Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 18:45, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
KasiaWB napisał(a)
i mam jeszcze pytanie czy to okno nad kulkami to fix? bo ja mam fixa i muszę zrobić sobie od elewacji trochę miejsca na drabinę )

Jak się dogrzebię do zdjęcia to wrzucę. A jeśli chodzi o wykusz to boczne skrzydła są fix, a środkowa część jest tylko uchylna.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
ewakatowice 19:13, 01 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
MAD napisał(a)
Akcja całodziennego sadzenia cisów odbiła się z lekka na moim zdrowiu. Dorwało mnie jakieś paskudne przeziębienie, które nie chce przejść.

Pomimo tego akcje weekendowe w ogrodzie trwają. W ten weekend działaliśmy może trochę mniej spektakularnie ale to zawsze jakiś krok w dobra stronę.

Z serii w trakcie i po.


I jeszcze szerszy kadr na "ogród" oświetlony słońcem na tle cięzkiego, granatowego nieba... (Na taczki nie zwracamy uwagi bo zdjęcie robione w trakcie prac. )





o w mordę, o mały włos nie padłam w wrażenia
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Madzenka 20:43, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bosko!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Tess 20:51, 01 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
KasiaWB napisał(a)


super super super
daj jeszcze fotkę tej strony patrząc twarzą w stronę okna bo właśnie się zainspirowałam kombinowałam, gdzie mam dać u siebie 3 stożki, które mam i proszę mam trochę podobny układ



nie jestem jedyna ani nie pierwsza zatem Też nie mogę oczu oderwać, a zdjęcia sobie na pulpit zrzuciłam i oglądam, oglądam, oglądam...
Już wiem, gdzie to u mnie będzie.

Madziu, cudnie!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
MAD 21:15, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasiu dla Ciebie widok "en face". Trzeba się mocno przyjrzeć żeby dostrzec te kulki. Środkowy stożek z lekka wygryziony ale nadrobi.

____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 21:16, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
ewakatowice napisał(a)



o w mordę, o mały włos nie padłam w wrażenia


Ach te kulki... Co one w sobie mają?!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 21:17, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Madzenka napisał(a)
Bosko!!!!

Takie stwierdzenie z Twoich ust w stronę moich ogrodowych poczynań... Łaaaaał! Dzięki Madżen!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 21:20, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Tess napisał(a)


nie jestem jedyna ani nie pierwsza zatem Też nie mogę oczu oderwać, a zdjęcia sobie na pulpit zrzuciłam i oglądam, oglądam, oglądam...
Już wiem, gdzie to u mnie będzie.

Madziu, cudnie!

Nie sądziłam, że skrawek mojego ogrodu może być inspiracją dla kogokolwiek... Zwłaszcza na etapie tworzenia. Dziękuję Tesiu! Będę podglądała gdzie pompony u siebie poupychasz.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
KasiaWB 21:22, 01 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
MAD napisał(a)
Kasiu dla Ciebie widok "en face". Trzeba się mocno przyjrzeć żeby dostrzec te kulki. Środkowy stożek z lekka wygryziony ale nadrobi.



Super wielkie dzięki kulki widać, spokojnie wszystko ładnie podrośnie, a co ma się zabudować to się zabuduje Świetny pomysł z tymi nasadzeniami
a cisy rosną pod okapem?
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
MAD 21:22, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Dogrzebałam się do cisa, którego posadziłam w kępce (4 szt) jako małe siewki. Wyrósł chłopak trochę... Takie piękne długie pieńki miał, że postanowiłam spróbować sobie wyhodować kulki na pniach. Ciekawe co mi z tego wyjdzie. I kiedy.

Oto moje miotełki i jedna ze stipek:
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies