Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

KasiaWB 23:18, 02 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
zapowiada się pięknie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jazzy 23:33, 02 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
MAD napisał(a)

Na nocnym stoliku się nie zmieści. Może robić za dywanik przy łóżku - tylko trochę by go było go szkoda bo cudny jest.


Albo jako obrus na stół wielkanocny
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
MAD 06:43, 03 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
I co mi sie mogło śnić tej nocy? Totalna rozpierducha w ogrodzie. Jakieś kopary, prace ziemne, wywroty z ziemią. I ja oczywiście na każdym z tych sprzętow... Oj działo się. Przynajmniej mój mózg działa w odpowiedniej kolejności i i nie bierze się najpierw za sadzenie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 07:04, 03 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Toszka napisał(a)
Uważam, ze mam idealne wyczucie czasu


IMHO
Na przeziębienie
Dzbanek zaparzonej czarnej herbaty z naparem z lipy
do tego chlust solidny soku malinowego (od biedy tego ze sklepu) lub, ew. "z" sokiem z czarnej porzeczki, a do tego dla smaku kilka plastrów pomarańczy i cytryny. Dla miłośników przypraw można dorzucić cynamon lub kardamon lub goździki - wg gustu i upodobań.
Polecam, sprawdzone, przetestowane

Timing pierwsza klasa, fakt.

Miksturę na przeziębienie zapisuje. Przyda się na pewno. Teraz lekarz wytoczył ciężkie działa i zaordynował antybiotyk...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 07:06, 03 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Gardenarium napisał(a)


Byłam i osobiście nadcięłam żywopłociku Ależ miłe to było i możliwość ciachnięcia stożka. Toż normalnie ręka mi się paliła

To była czysta przyjemność obserwować Mistrzynię w akcji. Dziękuję w imieniu swoim i stożka.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 07:08, 03 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
MarzenaG napisał(a)
Gratuluje pięknego projektu teraz tylko posadzić go w realu


Tylko. Fakt. Na razie gapie się i zachwycam ogrodem na kartce bo za oknem wali śnieg... Cisy przypruszone śniegiem tak cuuuudnie wyglądają. Ale halo, toż to wiosna już! Podobno...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 07:12, 03 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Toszka napisał(a)
Mad, dziś byłam w PNOSie, w Al. Krakowskiej i som traffki za rozsądne pieniądze - w tym carex Evergold.

A swoja drogą, mam przeczucie, gdzie Grupa Warszawska zrobi pierwszy zlot...
Musisz tylko zrobić grafik prac, a sadzenie ruszy z kopyta jak tylko ta Grupa zakasa rękawy


O to jak się odkopię spod śniegu to może podskoczę. Dziękuję za informację.

Jak Grupa Warszawaka dysponuje ciężkim sprzętem jaki najpierw trzeba wytoczyć to zapraszam do roboty! Choćby już 7 kwietnia. A tak tk taczej na kawę i ciacho.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 07:14, 03 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
KasiaWB napisał(a)
zapowiada się pięknie

i pracowicie. Ale lubię to! I to bardzo!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 07:15, 03 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
jazzy napisał(a)

Albo jako obrus na stół wielkanocny

Tę opcję też już rozważałam. Tylko szkoda trochę poplamić... Ale wymiar "obrusu" w sam raz.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kuba 07:23, 03 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Fajny projekt- to prezent na zajączka już masz. Działka wygląda na wieeeelką , będę oglądać realizację z przyjemnością
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies