Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 08:27, 12 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
jazzy napisał(a)

Witaj
Widzę, że ktoś tu spać nie może i rozmyśla o cebulach m.in.
Pozdrawiam

Witaj, to taki jednorazowy wyskok, ta nocka. Był problem i długo go rozwiązywałam Noc mnie zastała
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 20:55, 12 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Iwonko pozdrawiam
Ach te Twoje ceglane donice, fajnie mieć coś co wyróżnia ogród spośród innych
Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
21:12, 12 wrz 2014
Iwk4 napisał(a)

Aniu, zazdroszczę ci wrotyczu. O naturalnych środkach, także z wrotyczu jest w Magnolii wrześniowej. Obecnie u mnie nie ma wrotyczu

Iwonko ja też mówiłam,że u mnie nie rośnie i...za chałupką go znalazłam,szukałam daleko a miałam pod nosem..moja kochana psinka Teraz już wrotycz podsycha to trudniej będzie Ci go znaleźć,w okresie wczesnoletnim łatwiej.
Iwk4 21:13, 12 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Reniu, zdrówka ci życzę.
A dziś parę fotek z mojego ogródka wstawię, ale najpierw zdjęcie zrobione przez mojego synka wieczorową porą zrobione.:

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:19, 12 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:27, 12 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Żurawki po podziale zaaklimatyzowały się. Ładnie stoją do góry listki

Miesiąc temu w doniczki utknęłam sadzonki hortensji. Dziś wsadziłam je do ziemi. Albo się uda, albo nie. Wiosną się okaże, czy się udało.

Tutaj mama i dziecko hortek, a na następnym zdjęciu widać młode hortensje ogrodowe, które sadzonkowałam w maju.:
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:32, 12 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniulka napisał(a)

Iwonko ja też mówiłam,że u mnie nie rośnie i...za chałupką go znalazłam,szukałam daleko a miałam pod nosem..moja kochana psinka Teraz już wrotycz podsycha to trudniej będzie Ci go znaleźć,w okresie wczesnoletnim łatwiej.

Aniu, poszukam na drugi rok. trawę tam, gdzie podgryziona spisałam na straty. Wiosną przekopiemy trawkę i posiejemy na nowo. Tylko chcę dokupić ziemi. Tą, co pan przywiózł nam z łąki dobrze trzyma wilgoć. Na nasze piaski dobra. Rozwieźliśmy wszystką na nowe rabatki ogrodowe. Z przodu przydałoby się wymienić trawkę i nawieźć ziemię na nowo.
____________________
Ogródek Iwony II
21:34, 12 wrz 2014
A ja swoje ukorzenione patyczki hortensji zostawiłam w Niemczech..wiedziałam,że czegoś zapomniałam
21:37, 12 wrz 2014
Co to za drzewko z tymi bordowymi listkami?
Nasz trawnik w jednym miejscu pożarty przez larwy chrząszcza majowego,jak się ukisi wrotycz to rozrzedzę,podleję i zobaczę jaki efekt będzie na wiosnę..czy Sunia dalej będzie kopac i wygrzebywać "krewetki"..nasza Sunia to taka łowczyni wszelakich dziwactw
Iwk4 21:39, 12 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nowa trawka
Jutro jedziemy po róże do wysokiej donicy.
Chcę powtórzyć kolor. Róże sprawdzone przez moją sąsiadkę, kwitną całe lato, pięknie pachną, nazywają się Montana

____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies