Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 20:29, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)
Iwonko, udanej zabawy sylwestrowej Szczęśliwego Nowego Roku Niech spełnią się Twoje plany ogrodowe, rodzinne i zawodowe Samych radości

Ewuniu, twoje życzenia się spełniły i były niezależne od moich planów.
Miał to być spokojny sylwester, w domku, przy telewizorku i lampce szampana. Urodziny najmłodszego synka przełożyliśmy na Nowy Rok
Siedzieliśmy więc sami przed TV, zazdrościliśmy grupie wrocławskiej i gdyńskiej koncertów sylwestrowych na żywo. Kiedy wybiła północ, wyszliśmy przed dom przywitać tradycyjnie Nowy Rok razem z sąsiadami. Słozyliśmy sobie życzenia i podziwialiśmy pokaz fajerwerków razem z dzieciakami. I już chciałam iść do domu, jak sąsiedzi zaprosili nas na "kawę", która przeciągnęła się do 3 rano
Rano trzeba było odespać, potem goście urodzinowi i jeszcze jedni goście, ale o tym za chwilkę.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:39, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Bogdzia napisał(a)
Iwonko wszystkiego najlepszego w Nowym Roku , a jesli tak lubisz ptaki to dołozę zdjęcie kwiczoła.


Bogdziu, dziękuję pięknie za życzenia i za kwiczoła. Nigdy jeszcze takiego cudaka nie widziałam. Pokazałam e-Mowi. Zastanawialiśmy się, czy naprawdę one wszystkie u ciebie hasają? U mnie tylko sikoreczki i mazurki. Zresztą, jak powiedziałam e-Mowi, że te, co do nas przychodzą, to mazurki, a nie wróbelki, to się zdziwił, bo nie wiedział, jak rozróżniać, hi, hi
Sikorki fajnie polują na jedzenie. Siedzą sobie na wierzbie w kolejce, pojedynczo przylatują do karmnika, zabierają ziarenko i uciekają na dąb. Jak już przejdzie kolejka, to w drugą stronę latają: dąb - karmnik - wierzba

Aha, dziś już śniegu prawie nie ma. Tak jak niespodziewanie przyszedł w pierwsze święto, tak dziś była odwilż i wszystko zniknęło.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:42, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Viola napisał(a)
Iwonko, ale rachunek sumienia zrobiłaś . Aż się przestraszyłam jak pomyślałam o swoim sumieniu

Violu, ty też pracowałaś w ogrodzie w tym roku. Więc sumienie masz czyste. A rachunek, to przydatna rzecz, rzeby spojrzeć w stecz i zastanowić się, nad czym trzeba jeszcze popracować, co poprawić
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:44, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Edytko, Aniu, Joasiu, dziękuję pięknie za życzenia. Dla Was też życzę wszystkiego dobrego na Nowy Rok
____________________
Ogródek Iwony II
Ewkakonewka 20:44, 01 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Iwonko goście w domu, goście w ogrodzie, dzieje się, dzieje Śnieg zaskoczył i pojawieniem się i znikaniem U mnie też odwilż, więc się już o otrzepane Rh nie martwię, nie wyszło źle w sumie. Buziaki noworoczne zostawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Iwk4 20:45, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dorota123 napisał(a)

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość,
miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń,
a gdy się one już spełnią
niech dorzuci garść nowych, bo to one nadają życiu sens.

Dorotko, masz rację. Zawsze trzeba o czymś marzyć. Już kiedyś o tym pisałyśmy, że najważniejsze są marzenia i cele. Bez nich życie nie ma sensu.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:48, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewkakonewka napisał(a)
Iwonko goście w domu, goście w ogrodzie, dzieje się, dzieje Śnieg zaskoczył i pojawieniem się i znikaniem U mnie też odwilż, więc się już o otrzepane Rh nie martwię, nie wyszło źle w sumie. Buziaki noworoczne zostawiam

Ewa, wychodzi na to, że Jola to jasnowidz Teraz jednym okiem ja też zaczynam wiosnę widzieć. I niech tak zostanie
A e-Ma w kolanach łupie od wczoraj, więc odwilż na dobre przyszła

O gościach specjalnych napiszę za chwilkę, aż się zdziwisz Jeszcze mnie radość rozpiera
____________________
Ogródek Iwony II
Madzenka 20:50, 01 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zyczenia dla syna przesyłam ! Lekko spóznione ale szczere
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 20:59, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziś miałam fajne spotkanie
Wczoraj zadzwonił mąż Oli (Kosolkowa Pasja) i umówiliśmy się na spotkanie
W planach był spacer po śniegu, ale śniegu dziś nie bardzo. Wpadli na chwilę do mnie na kawkę: Ola, jej mąż i dwójka ślicznych dzieciaczków.
Mam fotkę z Olą, jej, jaka z niej śliczna dziewczyna i taka skromna. Prosiła, by jej nie wstawiać, zresztą dobrze, bo ja bym musiała najpierw boczki ociosać, hi, hi.
Ale od Oli dostałam śliczny wianek i tego nie zabroniła wstawiać, więc się nim pochwalę Wianuszek można powiesić, ale zostawiłam go w honorowym miejscu na stole. Jest zrobiony z suszków i bardzo pasuje na tą poświąteczną porę:

Przez to całe zamieszanie z urodzinami młodego, byłam zakręcona, jak wieczko na słoiku normalnie. Dopiero, jak pojechali, uzmysłowiłam sobie, ze ze mnie gapa. Nic nie dałam ani Oli, ani jej dzieciaczkom. Nawet nie miałam czasu spokojnie pogadać, musimy więc powtórzyć spotkanie.

Olu, pięknie dziękuję. Poprawię się
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:00, 01 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Marzena2007 napisał(a)
Zyczenia dla syna przesyłam ! Lekko spóznione ale szczere

Marzenko, przekażę. Dziękuję pięknie
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies