Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 20:06, 17 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Violu, nie wiem, czy pomogłam, ale mam nadzieję, że znalazłaś jakąś inspirację ? Czuję się już dobrze, tylko dziś mieliśmy nagły, nieplanowany wyjazd, dopiero wróciłam do domu

Dorotko, ja też miałam ochotę pograbić trawnik, ale się powstrzymałam. za to dziś kupiłam Miedzian i Promanal. Kurczę, ogród wcale nie jest tani
W tym tygodniu, jak nie będzie padać, potraktuję mój ogród miedzianem

Ana, dziękuję pięknie. To cudowne, że można tu bezinteresowność spotkać na każdym kroku

Reniu, trzymaj kciuki dalej. Wszystko na dobrej drodze




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:07, 17 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mala_Mi napisał(a)
Jak juz czuwa nad nami Danusia to musi sie udać. Trytomy z mila chęcią dam by miec w rabacie swoj udział. Takie ze bedzie efekt.

Aniu, ale mi się buzia rozdziawiła Co ja bym bez Was zrobiła? Trytomy od samej królowej bylinowych - to dopiero mnie duma będzie rozpierać Rabatka z udziałem Małej Mi W takim razie będziemy wiosną w kontakcie
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:09, 17 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Marzena2007 napisał(a)
Cieakwe czy na bordowe buki się zdecydujesz

A mam się zdecydować ? Marzenko, podpuściłaś mnie, zgłębiam temat. Twoim zdaniem jeden, czy dwa? Po jednym na końcach, czy inaczej jeszcze? Muszę zobaczyć u Ciebie. Masz? Czy to te czerwone drzewa w twojej wizytówce?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:15, 17 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Joasiu, wielkie dzięki Dam znać, jak dotrze przesyłka

Beatko, dzielna jesteś z tymi maluchami. Jak czytałam wątek Any w maju, to ona też zaczynała robić ogród z takim maleństwem. Owijała niemowlaka w chustę i siuda do ogrodu. Poczytaj jej początki, zobaczysz, jakie przeżycia jej towarzyszyły. Jak masz ducha woli, to dasz radę. Trzymam kciuki. Choć ta jedna rabatka przed twoim domem, a już milej się będzie wracać do domku

Dziś w ogrodniczym pytałam się, po ile mieli Serby jesienią. Metrowe po 90 zł. Rozbój. takie małe tyle kasy.

Jolu, to u ciebie będzie szybciej wiosna. u mnie jeszcze nie ma tulipanków, krokusy sadziłam tylko przy wrzosach, pomału wyłażą
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 20:23, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)


Beatko, dzielna jesteś z tymi maluchami. Jak czytałam wątek Any w maju, to ona też zaczynała robić ogród z takim maleństwem. Owijała niemowlaka w chustę i siuda do ogrodu. Poczytaj jej początki, zobaczysz, jakie przeżycia jej towarzyszyły. Jak masz ducha woli, to dasz radę. Trzymam kciuki. Choć ta jedna rabatka przed twoim domem, a już milej się będzie wracać do domku


Iwonko Ty mnie za wzór nie stawiaj ja jestem lekko szurnięta a to nie zawsze mile widziane...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 20:29, 17 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, ja też
A to, co napisałam, to przecież prawda
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 20:35, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Aniu, ja też
A to, co napisałam, to przecież prawda
no prawda, ale właśnie niektórzy uważają to za dziwactwo
Nasi chłopcy w 2011 kiedy zaczynałam z ogrodem mieli 1 rok, 4 lata, 7 lat i 14 lat. Próbowałam ich zaangażować przez zabawę (tych najmłodszych) a najstarszy pomagał bo 'chciał'
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Bogdzia 20:57, 17 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Iwk4 napisał(a)
Joasiu,

Dziś w ogrodniczym pytałam się, po ile mieli Serby jesienią. Metrowe po 90 zł. Rozbój. takie małe tyle kasy.



Czesto na giełdach kwiatowych mozna kupic mniejsze i za pare złotych.Kupowałam znajomym bez doniczek , 0,5 m wysokości po 2 zł wprawdzie kilka lat temu ale myśle że i teraz można spotkac. Na poczatku rosna wolno ale potem to już problem z ich wzrostem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kosolka 20:59, 17 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
ana_art napisał(a)
no prawda, ale właśnie niektórzy uważają to za dziwactwo
Nasi chłopcy w 2011 kiedy zaczynałam z ogrodem mieli 1 rok, 4 lata, 7 lat i 14 lat. Próbowałam ich zaangażować przez zabawę (tych najmłodszych) a najstarszy pomagał bo 'chciał'


Podziwiam Jeżeli dziwactwo- to pozytywne, do naśladowania. Upór i determinacja Ja z moimi dwoma czasem nie ogarniałam
____________________
Ola Kosolkowa pasja
ana_art 21:10, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kosolka napisał(a)


Podziwiam Jeżeli dziwactwo- to pozytywne, do naśladowania. Upór i determinacja Ja z moimi dwoma czasem nie ogarniałam
Ola moja teoria to czym więcej dzieci tym łatwiej jakaś bardziej zorganizowana jestem teraz niż jak miałam jedno dziecko
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies