Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 22:34, 02 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gardener27 napisał(a)
Domek w jesiennym klimacie prezentuje się genialnie Czy ja dobrze widzę że u Ciebie jeszcze pelargonie w skrzynkach na balustradzie ?


Przemku, dzięki
Pelargonie teraz ładnie kwitną, a ponieważ przez dwie ostatnie zimy nie udało się ich przechować, daję im czas do silniejszych przymrozkówgdy przemarzną, opróżnię skrzynki i na nowe pelargonie będę czekać do wiosny
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 22:50, 02 lis 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Aga - powiem tak niesmacznie - ale pomyśl... codziennie wydalasz mocznik za darmo... w ilościach detalicznych Po co Ci te tony ? Môj M. kiedyś obejrzał np Monty Dona i jego zabawy z kompostownikami i teraz co wieczór biega do... kompostownika dostarczyć mu detalicznej dawki w celach przyspieszania kompostowania - zamiast oczywiście wydawania na ten preparat ciężkich pieniędzy w centum ogrodniczym
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Napia 22:53, 02 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
zabaewa napisał(a)
Aga - powiem tak niesmacznie - ale pomyśl... codziennie wydalasz mocznik za darmo... w ilościach detalicznych Po co Ci te tony ? Môj M. kiedyś obejrzał np Monty Dona i jego zabawy z kompostownikami i teraz co wieczór biega do... kompostownika dostarczyć mu detalicznej dawki w celach przyspieszania kompostowania - zamiast oczywiście wydawania na ten preparat ciężkich pieniędzy w centum ogrodniczym


Mało brakowało a oplułabym ekran
Ten pomysł nie przyszedł mi do głowy, ale gdyby tak się zastanowić ... to przecież jest to możliwe
Podziwiam zaangażowanie Twojego męża w spawy ogrodowe
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
yolka 09:28, 03 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Napia napisał(a)


Mało brakowało a oplułabym ekran
Ten pomysł nie przyszedł mi do głowy, ale gdyby tak się zastanowić ... to przecież jest to możliwe
Podziwiam zaangażowanie Twojego męża w spawy ogrodowe

No i jeszcze rachunek za scieki niższy, same korzyści
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
lojalna_ 09:33, 03 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dobre dobre tylko zalezy w jakim miejscu ten kompostownik stoi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Bogdzia 19:49, 03 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Napia napisał(a)






Lubię te czerwone owocki róż ale ostatnio staram się je obcinac bo strasznie dużo dzikich sadzonek mi się pojawiło, wysiewaja się niestety.Ten tydzień ma byc pogodny to jeszcze pogoda sie nacieszymy i troszke w ogródku mozna bedzie popracowac, choc mam też sporo innych planów na najbliższe dni. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Napia 20:51, 03 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
yolka napisał(a)

No i jeszcze rachunek za scieki niższy, same korzyści


Prawda
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:52, 03 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
lojalna_ napisał(a)
Dobre dobre tylko zalezy w jakim miejscu ten kompostownik stoi


Racja lepiej, żeby nie stał na wprost okna sąsiada
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:00, 03 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bogdzia napisał(a)


Lubię te czerwone owocki róż ale ostatnio staram się je obcinac bo strasznie dużo dzikich sadzonek mi się pojawiło, wysiewaja się niestety.Ten tydzień ma byc pogodny to jeszcze pogoda sie nacieszymy i troszke w ogródku mozna bedzie popracowac, choc mam też sporo innych planów na najbliższe dni. Pozdrówka.


Bogdziu, ja też zazwyczaj obcinam, a ten po prostu przegapiłam. Gdy spadły liście, okazało się, że kilka owoców róży zostało I jak pięknie to wygląda
Oglądałam dziś prognozę pogody i zapowiadają piękne jesienne dni, i żal, bo ja teraz nie mam czasu gdy wracam do domu, zapada zmrok, a od soboty może już popadać. Mimo to trzeba się cieszyć tym, co jest i liczyć, że w weekend nie będę musiała z łopatą biegać między kroplami deszczu tylko w promieniach słońca będę się oddawała rozlicznym pracom ogrodowym
Bogdziu, wszystkiego dobrego
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 22:55, 03 lis 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
lojalna_ napisał(a)
Dobre dobre tylko zalezy w jakim miejscu ten kompostownik stoi


We właściwym
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies