Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Mala_Mi 10:52, 25 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja - dziękuję za tak wspaniała relację ze spotkania, jesteś nieoceniona w tym fachu i jestem dumna, że mam w ogrodzie Aleję Konstancji już nie dodaję, że z klonami Sama Konstancja wystarczy

Anula_wn - zapraszam serdecznie

Jotka - nawet nie wiesz jaką mi radosć sprawiłaś swoim przyjazdem, wiem jaka to dla Ciebie wyprawa.. serdeczne uściski jeszcze raz dla Ciebie i Marka.. jesteście wspaniali I marzę, by to nie było ostanie spotkanie u mnie... i marzę, by odwiedzić Was.. w tym roku nie ma szans, ale w przyszłym ... MUSIMY

Danusia, Ewa Agent, Magda 70, Dorciabe, Borbetka, MartaiBartek, Dzidka, Ryska - dzięki za wirtualne towarzystwo na spotkaniu

Danusia Matko Chrzestna mego ogrodu - jeszcze raz dziekuję, że przyleciałaś.... było mi naprawdę bardzo miło.... oglądam jeszcze raz wszystkie relacje i jest mi ponownie miło..... a fotki cudne A tango ze Zbychem udane...ale jak w piosence.."bo do tanga trzeba dwojga" . Znak w samolocie z różwoym aniołem był faktycznie znakiem, bo żeńska ekipa podkarpacka dostałą nazwę "bieszczadzkei anioły"..tylko bieszczadzkie są niebieskie. ale różowy z niebieskim konweniuje

Alinka - bez Ciebie nie może być spotkania, bo kto wniesie tyle radości i energii jak nie Ty

Edi - wypad chwilowy z forum nie oznacza, że wypada sie z pamięci A ja jak kogoś lubię to nie zapominam tak szybko...chociaż Pana na A mi czasami dokucza. Mój ogród Twoimi oczami jest piękny Dziękuje za takie łaskawe spojrzenie na detale w szczególności

Marzena - komplementy Twoje kieruje z zapytaniem również w drugą stronę... dar zjednywanie jednak masz o wiele, wiele większy ode mnie.

MarekW - super, że byłeś.. i super, że zająłeś sie moimi gości.. wrócili zachwyceni.. a ja muszę sie udać do Ciebie obejrzeć nowe nasadzenia, bo zachwytom nie było końca

Haniu - już pisałam i jeszcze raz powtórzę... zapraszam Cię zawsze I dziekuję za wierszowana oprawę spotkania..

Margarete - nic już nie piszę, bo wybierasz sie do mnie jak sójka za morze.. i BOgdzia w końcu musiała tłuc sie do mnie autobusem, bo jechał przez całą Polskę..

Agam - zaprosiłam więcej osób, ale im tez nie pasował termin... tak w życiu bywa.. więcej zlotów nie planuję, bo mam za dużo forumowych przyjaciół i ogród już wszystkich nei pomieści i ja nie ogarnę, a głupio pomijać kogokolwiek z tej mojej ulubionej listy. Ale indywidualnie zapraszam.. chociaż zlot to jest zlot.. i sam na sam to już nie to samo

Agata - czekam na ciebie Ty to jesteś królowa pelaśkowa... dziękuje za wszystkie palasie.. i te zeszłoroczne i te tegoroczne .. są piękne... i cieszą moje oczy

Polinka - dziękuję za określenie bieszczadzkie anioły Do Bieszczad na mtroszke, ale Bieszczady są na Podkarpaciu a piosenka SDM jest piękna, jak i wszystkie ich utwory ..bardzo ich lubię
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tusiala 12:47, 25 cze 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
SZCZĘŚCIARZE !!!
jotka 12:48, 25 cze 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Mala_Mi napisał(a)
Jak pisałam.. krzeseł nie wypożyczam... ale sprytne nasze dziewczyny znalazły miejsce do siedzenia.. bo ogrodomaniacy potrafią sie znaleźć w każdej sytuacji

I ogrodomaniacy potrafią sie modlić o pogodę.. straszyło deszczem, trochę popadało, ale potem było bez deszczu.. Modły wysłuchane..


I jakiś widoczek na ludzi..


Gabriela: Popatrz Alinko, niby sami swoi, a aparat fotograficzny jednak zginął.
Alinka: no wlasnie
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
elzbieta_g 13:23, 25 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Mala_Mi napisał(a)

I ta fotka szczególnie Misiek mówiący do Wielkiego Głoda..... ja też jestem głodny daj troszeczkę, a przynajmniej pomiziaj

misiek patrzący mi w oczy...w tamtej chwili były sekundy grozy...dla mnie

a tu po drobnym wypadku
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Luki 15:39, 25 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
To znowu ja i zapraszam na 3 i ostatni odcinek
Aniu to mówisz, że częste delegacje do Rzeszowa mnie czekają

Ania ciągle mówi, że basen szpeci owszem nie jest to cuowny element architektury ogrodowej o czym doskonale wiem, ale ten basen w ogrodzie jest w idealnym miejscu i według mnie nie szpeci. W końcu z ogrodu mamy korzystać i mieć z niego radość, a co może być lepszego w lato jak nie kąpiel w basenie





Po lewej pod domem to jak dla mnie jedyne miejsce na kolejną rabate. Jak Ania kiedyś pisała więcej rabat robić nie będzie i słusznie bo wszystko jest idealnie wyważone, trawnik(chociaż jakbym miał tyle kosić ) i rabaty. Ewentualnie kilka rabat można by troszke powiększyć Zawsze więcej chciejstw się zmieści.



No i pokazywane już ciacho było pyszne.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:45, 25 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Niekwestionowany VIP imprezy (Aniu jak trzeba to usune zdjęcia z Muminkiem )



Nawet jakiś szpak na czereśni się kręcił

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:48, 25 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Niektóre powitania były bardzo obfite Ciekawe czy oberwe od teściowej





I po raz kolejny jedno z moich ulubionch miejsc
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:52, 25 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
-coś mi chyba się pomieszało... miałam zrobić kaeralne spotkanie


Nie wiem czyje były truskawki, ale podobno z ogródka... bardzo smaczne


No i dotarła Danusia

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:54, 25 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Tego chyba nie trzeba komentować





____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:57, 25 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Przygotowania do zdjęcia grupowego






____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies