Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Donia72 23:56, 25 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Musiałam zaznaczyć
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Mala_Mi 11:30, 26 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Klonika dostałam od Danusi z Sosnowa .. a miejsce znalazła Danusia "szefowa"... bo zmartwiłam sie gdzie posadzić go .. i chociaż wydawałoby sie że już nic nie upchnę.. to jednak .. na razie stoi i czeka na posadzenie, muszę podciąć folię spod ciurkadełka.. i jest jak z kompletu


Danusiu z Sosnowa .. dziękuję za klonika i za nieustanna pomoc przy moich spotkaniach.... Danusia zawsze chętna do pomocy, chociaż sam tego czasu potrzebuje.....


Dziękuje jeszcze raz moim prywatnym gościom Mamie, Cioci, Wujkowi Pszczółce i Bogdzi oraz synusiowi i synowej... że pomogli przy organizacji. Leczo robione wspólnymi siłami było najsmaczniejszym leczem jakie jadłam..a ilu kucharzy tyle pomysłów było nad tym jednym garem Wczoraj dojedliśmy ostatnią porcję. Szkoda, że nie miałam większego garnka.. zostało by sie na dłużej.

Powinnam podziękować też mężusiowi.... że znosi ze stoickim spokojem moje pomysły... i włącza sie w ten młyn....

I drażliwa sprawa.. prezenty... bardzo za nie dziekuję, połowy nie jestem w stanie dojść co i od kogo I aż mi głupio, bo spotkanie było w stylu, że niezobowiązująco sie spotykamy... jeszcze pokaże moje upominki.. sukcesywnie jak sfotografuję... bo warto pokazać jakie gusty maja ogrodomaniacy ... I ludziom zakręconym ogorodwo łatwo wybrać prezent któy ucieszy i nie będzie stanowił zbędnego gadżetu z którym nie wiadomo co począć... Ja tego problemu nie mam.. problemem były rośliny, bo gdzie to posadzić, ale sie udało znaleźć odpowiednie miejsce..
Do posadzenia mam jeszcze ośmiał od Gabrieli... ale się jeszcze waham gdzie Zakochałam sie w nim jak byłam u Gabrieli. Jak urośnie, to będę sie nim chwalić na forum.. piękna roślina. Szkoda, że tak mało popularna.
Danusi z Sosnowa klonik..

Kasiulowa hosta gigant..

Biała pełna pelaśka z zielonkawym oczkiem od Agaty (wszystkie pelargonie mam od Agaty .. te w skrzynkach to sama zrobiłam zaszczepki z pelargonii od Agaty.. )


Mariusza nie było z powodów zdrowotnych ,ale prezent przyjechał..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
MagdalenaK8 13:00, 26 cze 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Aniu ja wiedziałam że masz piękny ogród, że wkładasz w niego dużo pracy, że kochasz to co robisz. Ale to co zobaczyłam teraz tutaj po prostu mnie wmurowało...Oglądając spociłam oczy. Dodam że silnie wrażliwa to ja nie jestem. Miło było podpatrzeć, pooglądać wszystkie miłe i uśmiechnięte buzie. No i Muminek też był...Piesio Twój też się pięknie prezentował no i sama Szefowa była...
Wzruszyłaś mnie i tyle...
Buziam
____________________
Ogród i nie tylko...
popcorn 15:20, 26 cze 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale super spotkanie!!!! Pozdrawiam Was wszystkich!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 22:41, 26 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Magda - nie rycz, mała nie rycz

Karola - odpozdrawiam..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:54, 26 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Doszłam z pozdrowieniami i komentarzami do 12 strony... poddaję sie.. wszytko obejrzałam i poczytałam... ale podaję się.... muszę poczytać co u Was, bo co u mnie to wiem....i nawet w miarę na bieżąco

Melduję, że rodzina nie obraziła sie na mnie.. że zamiast z nimi być, to bawiłam sie w spotkania... postulują o kolejne Rosną nowi ogrodomaniacy Bo ogrody mają, tylko wątku brak.... jeszcze trochę i z rodziną będę sie komunikować przez forum
Dziękuję za przybycie, dziekuję za wyrozumiałość i jeszcze raz piszę, na spotkaniu brakowało mi bardzo wielu osób..ale .. .nie mogłam zaprosić wszystkich...
To był spontan a nie spotkanie.....
i błąd.. za krótko...
zaleta.... zrzutowe i spontaniczne spotkania są nieuciążliwe dla gospodarzy.... .. może kiedyś ... ale tylko w takiej formie...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:19, 26 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Luki napisał(a)

Dziękuje za uwage... to tylko częśc mojego spojrzenia na ogród Małej Mi, który mnie zachwycił pod każdym względem i myśle, że Ania nie będzie miałą za złe jak powiem co mi się nie podobało
Róża zwana śmieciuchem przy tarasie dla mnie mogłaby zniknąć.. zasłania widok i nie zachwyciła mnie. Usunięcie jałowca popieram, ale zgoda jest potrzebna i jeszcze nie lubie aksamitek, które były na jednej rabacie... no i ja więcej zastrzeżeń nie mam, biore w całości i z chęcią bym się zamienił

Jeszcze raz dziękuje za możliwość zobaczenia ogrodu, poznania nowych ludzi i za wiele wiele innyc rzeczy.



Zapomniałam, że do tego muszę sie odnieść...

Łukasz, naprawdę jestem zaszczycona, że przyjechałeś.. sesja fotograficzna rewelacyjna.
Uwagi na NIE też są cenne.. Danusia kilka uwag też uczyniła i już myślę co i jak...
Krytyka konstruktywna jest potrzebna..
Z róża sie zgadam.. z eM już dawno stwierdziliśmy, ze miejsce dla niej jet wybrane niefortunnie.. przesadzimy ją jesienią lub wiosną .. miejsce już wybraliśmy. Zasłania widok na oczko..
Jałowiec.. muszę iść na kompromis z M.. ale też dojrzeje do tego, że albo skrócić ,albo out.. świadomosć ogrodnicza M sie zmienia.. poczekam.. albo na jaki huragan
Aksamitki lubię.. i są świetnym wypełniaczem.. pisałam, ale czy wysłałam.. nie pamiętam.. Na rabacie mam cebulowe.. wiosną zachwyca, potem denerwuje.. aksamitki o ej porze roku były już wypasione, a w tym roku ziemia do wysiewu byłą jakaś słaba i mi nie urosły Rabata jest głównie żółta i pomarańczowa.. śmierdziuchy do niej pasują.. i zostaną sie.. pomijam walkę aksamitek z nicieniami.. dobre dal cebulowych.
Ta rabata wiosną..

I jesienią ...



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kasiula79 23:25, 27 cze 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Późno, bo późno ale też dorzucę kilka fotek z ogrodu Ani, która ma przepiękny ogród - bogactwo kolorów, faktur, deseni




prześliczna firletka - którą muszem mieć


____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 23:28, 27 cze 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237




____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 23:30, 27 cze 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237



zachwycające miniaturki:


____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies