Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Luki 22:40, 24 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909






____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 22:44, 24 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No i koniec odcinaka drugiego

Aniu nie mów dwa razy Ty to chyba nie widziałaś martwego okresu... no przecież lawenda róże, jakieś lilie i masa bylin pfff co to takiego przecież
Zobaczyłbym te wszystkie 'pachruszcza' na żywo z ogromną chęcią.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
alinak 22:52, 24 cze 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ło matko oglądam te rabatki już dziesiąty raz .....fajnie to wyszło ....tzn. i spotkanie i rewolucja na rabatkach
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
agata19762 23:01, 24 cze 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
zawsze powtarzałam, że każdy to samo miejsce widzi inaczej,
na swój sposób ... i to jest bardzo fajne


dzięki temu Ania ma swój ogród na setkach fotek innych ogrodomaniaków...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Sebek 23:39, 24 cze 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)


Sebek trafimy razem, zgarnę Cię po drodze


Pamiętliwy jestem, więc wiesz....


Ogarnąłem wszystkie zdjęcia, ale te zrobione przez Danusię i Łukasza po prostu profeska Tak wielkiego, zróżnicowanego i zadbanego ogrodu chyba jeszcze nie widziałem Ale może zobaczę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
EPODLAS 23:41, 24 cze 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Pooglądałam, zachwycałam się - piękny masz ogród. Stipa piękna, zresztą cała reszta też. Pozdrawiam.
____________________
Mój ogród
Mala_Mi 00:01, 25 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czytam, oglądam, próbuję zajrzeć do Was.. i mi to nie idzie.. powoli sie ogarnę

Łukasz.... ja Cię nadwornym fotografem mianuję
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:02, 25 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek.. dwa zaproszenia odrzuciłeś.. do trzech razy sztuka???
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
makkasia 09:57, 25 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Obejrzałam kilkakrotnie i zapewne obejrzę jeszcze
Mała Mi to co zobaczyłam to przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Wiedziałam, ze Twój ogród jest wielki, pełen pięknych roślin w super kompozycjach ale to co zobaczyłam na fotkach przyjaciół zwaliło mnie z nóg. Niesamowicie wypielęgnowane, wychuchane do granic możliwości dzieło sztuki ogrodowej !!!Dzieło baaaarzdzo pracowitych i niesamowicie wrażliwych wspaniałych ludzi, których pasja i praca stworzyła to piękne miejsce na ziemiGratulacje !!!!

Mała Mi gratuluję również pomysłu i realizacji świetnego spotkania i umożliwienia forumowiczom ogrzania się jego ciepłem

Ultra Aniu jesteś wspaniała!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Mala_Mi 09:59, 25 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jadę po kolei... bo do tej pory wskakiwałam na wątek z doskoku .. i przy okazji złożę rewizyty... bo też rzucam sie jak wesz tu i tam..

Butterfly - dziękuję za założenie wątku.... szkoda tylko, że nie zaczyna sie od jednego zdania co to było.... ale wstęp z rybkami jest czaderski... i teraz moje rybki to nie tylko Fiordy, ale całują w rączki na powitanie.. takie miłe skojarzenie Inne komentarze też mi sie bardzo podobają...
I ta fotka szczególnie Misiek mówiący do Wielkiego Głoda..... ja też jestem głodny daj troszeczkę, a przynajmniej pomiziaj


Dziękuję Elu Wielki Głodzie za tę fotkę... rozwiewa wszystkie wątpliwości zasadności spotkania na krótko i na szybko i tak ... bez przygotowań .. uśmiech Joli i Gosi jest bezcenny

Renia - jakie ładne fotki robisz.... zdychający trawnik wyszedł nawet zielony Podsypany solą potasową już jest taki jak na twoim foto.. zaczyna sie zbierać do życia. Ale to samo życie, jak coś ma być ładne - to się zrobi brzydkie.

Aneta - mnie nie tak łatwo wystraszyć, jesteśmy umówione na spotkanie

Hogata - jak miło sie ogląda fotki ze spotkania.. i widać uśmiechy na twarzach.. nie było tak źle

Ola - ja już sobie chodzę i wspominam... a zimą ..wrócę do nadrabiania zaległosci na innych wątkach.. i liczę na to, że u Ciebie też będzie sie troszkę działo... wiem, dzieci absorbują ale tak raz na tydzień coś wrzuć ..

Ula, Agnieszka_B, PERKA, Bawarska Kasiek, AlKa, Admete, AgnieszkaW, Bogda, Beta, Gierczusia, Bea - dzięki za śledzenie spotkania i kibicowanie...

Sebek - wyj do komputera.... drugi raz nie przyjechałaś .. a ja już więcej nei zdecyduję sie na zlot.. to już nie na moje siły i zdolności organizacyjne.. te spotkanie to zasługa Bogdzi.. jak ona dała rade zrobić kolejne, to pomyślałam, że ja też spróbuję. Teraz możesz liczyć tylko na Madżen

Gaby3003 - Ty zazdraszczasz, a nam Ciebie brakowało.

Madżen -

Zbyszek i Krysiu - jeszcze raz szczególne podziękowanie... Ojciec Chrzestny porządny gosć...to i chrześniak porządny
Nasze Podkarpacie jest piękne
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies