Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Karol99 20:02, 29 mar 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Dużo pracy dzisiaj miałaś. Pogoda u mnie też jakaś dziwna dzisiaj była. Raz słońce a za chwilę ulewa.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Napia 11:07, 30 mar 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękne zdjęcia żurawi i kotków. U nas też niedaleko mieszkają żurawie. Często słyszę jak krzyczą, ale z bliska nieczęsto je widuję.
Ładnie wczoraj popracowałaś i mimo zmiennej pogody dużo udało się zrobić. Nam też udało się wczoraj trochę ppdziałać, ale pogoda wygoniła nas do domu.
Macham poświątecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
eda 11:36, 30 mar 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Czytam że siem dzieje to dobry znak choć zimno brrr czekam na słońce i pale w piecu buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
ryska 14:09, 30 mar 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Hej Goście, odmachuję zbiorowo i każdemu z osobna.
Okazuje się, że pogoda w kratkę wczoraj była w całej Polsce.
Palić w piecu nadal trzeba niestety nie tylko u Edzi.
Zapomniałam do chlubnej listy wczorajszych prac dopisać 6 szt. werbeny patagońskiej z zeszłego roku przezimowanej w piwnicy.
Ta zimująca w gruncie jeszcze się nie określiła czy żyje czy nie.
Dziś wsadziłam tylko Clematis Lemon Beauty PBR 1 szt, nawiozłam dolistnie stosowną mieszanką rh i ogólnie ogród biohumusem.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ZielonaAnia75 07:07, 31 mar 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657



Witaj, nie mogłam się oprzeć, aby napisać Ci, że mam oba te powojniki i swoje achy i ochy zostawiam dla Stolwijk Gold. Jest absolutnie boski. Rośnie u mnie w zasadzie w cieniu, na macie wiklinowej. Wiosną jest boski, a jak przekwitnie ma piękne pędzelki w miejscu gdzie był kwiat, które też zdobią. No i trzeba wspomnieć o jasnych zielonych liściach, niezwykle urokliwych, super wybór.
____________________
Iwk4 07:11, 31 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
A co zrobiłaś z tą zimującą w piwnicy werbeną?
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 08:47, 31 mar 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
ZielonaAnia75 napisał(a)


Witaj, nie mogłam się oprzeć, aby napisać Ci, że mam oba te powojniki i swoje achy i ochy zostawiam dla Stolwijk Gold. Jest absolutnie boski. Rośnie u mnie w zasadzie w cieniu, na macie wiklinowej. Wiosną jest boski, a jak przekwitnie ma piękne pędzelki w miejscu gdzie był kwiat, które też zdobią. No i trzeba wspomnieć o jasnych zielonych liściach, niezwykle urokliwych, super wybór.

Hej Aniu, witaj u mnie, piękny masz avatarek

Nawet nie wiesz jak cieszy mnie Twoja opinia. Też liczę na efekt wow z jego udziałem. Mam nadzieję, że sobie poradzi, bo przetrzymywałam go w piwnicy w pralni i wybiegły mu łodyżki. Niby wielkie okno ale jednak na zachód i tak zareagował. Nie byłam jeszcze u Ciebie ale chętnie zajrzę, pozdrawiam
Właśnie zauważyłam, że nie masz wątku
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 08:49, 31 mar 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Iwk4 napisał(a)
A co zrobiłaś z tą zimującą w piwnicy werbeną?

Iwonko wsadziłam do gruntu.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Alicja169 20:03, 31 mar 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Renatko w jakich warunkach przechowywałaś werbenę? U mnie pierwsza werbena z ub. roku była przechowywana w ogrodzie zimowym (temp 5-10 st.) i niestety chyba padla. w każdym razie nie wykazuje oznak życia
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Anda 11:43, 01 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Hej Reniu, czytam , ze juz dzialasz ogrodowo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies