Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

tulucy 21:01, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
A taką morelowo-różową, kiedyś dostałam i tak przechowuję zawsze w piwnicy, w ubiegłym roku pierwszy raz sadzonki w marcu zrobiłam. Udały się, a matki 3 odmłodzone też zachwyciły.
A teraz jeszcze sadzonkowałam taką biskupią, koloru ciemnych surfinii, dostałam po sezonie "matkę" od sąsiadki.
Gdzieś u mnie na początku jest zdjęcie mojej sadzonkowej, jak kwitnie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jona 21:21, 01 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
ryska napisał(a)

Moje też nie za ładne ale wyrobią się
Ładne to ja mam pomidory syberyjskie. Podobno owocują już przy 10 stopniach. Ich łodygi są grube i różnią się od pozostałych siłą wzrostu.
Ciekawe czy to prawda?


Nadają ciepło, ponad 10 stopni ma być w następnym tygodniu. Pewnie zaraz będziesz mogła się delektować tymi pomidorkami syberyjskimi
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
ryska 21:46, 01 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
tulucy napisał(a)
A taką morelowo-różową, kiedyś dostałam i tak przechowuję zawsze w piwnicy, w ubiegłym roku pierwszy raz sadzonki w marcu zrobiłam. Udały się, a matki 3 odmłodzone też zachwyciły.
A teraz jeszcze sadzonkowałam taką biskupią, koloru ciemnych surfinii, dostałam po sezonie "matkę" od sąsiadki.
Gdzieś u mnie na początku jest zdjęcie mojej sadzonkowej, jak kwitnie.

Ciekawe kolory, mnie się już ta czerwona znudziła, chyba z przyzwyczajenia ją przechowuję. Popatrzę u Ciebie w wolnej chwili
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:47, 01 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
jona napisał(a)


Nadają ciepło, ponad 10 stopni ma być w następnym tygodniu. Pewnie zaraz będziesz mogła się delektować tymi pomidorkami syberyjskimi

Już prawie prawie niech no tylko kwiatki wypuści
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tulucy 22:20, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
ryska napisał(a)

Ciekawe kolory, mnie się już ta czerwona znudziła, chyba z przyzwyczajenia ją przechowuję. Popatrzę u Ciebie w wolnej chwili

ja jakoś nigdy za czerwonymi nie przepadałam i może dlatego nie miałam w ogóle pelasiek. A kilka lat temu dostałam te jasne i chciał nie chciał wzięłam - darowanemu koniowi itd. Kolor mi się spodobał, jak zakwitły no i zostały. A potem jakoś z przyzwyczajenia już poszło. Nawet czerwone polubiłam, ale takie krwisto ciemne muszą być
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Bogdzia 08:58, 03 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dopiero dzis zajrzałam na wątek o ptakach a tam śliczne zdjecia żurawi, pięknie uchwycone.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
07_Rene 09:47, 03 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Mi nie uchowała się przechowywana werbena mimo że miała ciepło i widno. Jakaś ciężka zima była bo fukcja też nie puściła normalnie tylko odbiła od korzenia
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
ryska 22:02, 03 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Lucy pelargonie lubimy i się do nich przyzwyczajamy bo są bezproblemowe. Nawet wyjazd na urlop ich nie zabije, bo bez podlewania sobie radzą.
Pamiętam jak jednego roku zachciało mi się obsadzić 10 m balkon nasturcją. Niby od góry do dołu stworzyło zieloną ścianę ale po urlopie i najeździe mszyc zastałam suche badyle.
Bogdziu bardzo dziękuję. Mam ochotę na bliższe spotkania z tymi pięknymi ptakami ale tak aby nie zakłócić ich spokoju
Renatko tak właśnie się dzieje, że czasem coś nie wychodzi. Całe szczęście, że są nasionka i życie toczy się dalej
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 22:28, 03 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)


Bogdziu bardzo dziękuję. Mam ochotę na bliższe spotkania z tymi pięknymi ptakami ale tak aby nie zakłócić ich spokoju

Ha, Ha ja już nawet wiem jak to zaplanowałaś.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ivvvona 21:17, 04 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Macham wiosennie
____________________
W ogródku Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies