Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru

Urszulla 00:11, 27 sie 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
alinak napisał(a)
URSZULA ---- witam , jak po urlopie ,naładowane akumulatory ?
trochę późno z tym napojem wpadam , bo wątek zaniedbany mam ostatnio na rzecz prawdziwych wakacji ....od wszystkiego.
ale masz piękną pelargonię bordo i ta biała bosska do kompozycji . będę chciała kradzioną gałązkę tej bordowej do sadzonkowania ...wpadnę po nią i wreszcie cię odwiedzę .dostałam od Agaty rzeszowskiej piękną białą i nie mam dla niej godnego towarzystwa ...no to cię okradnę ...dobra ...


No to białą dostaniesz całą a z bordo możesz wziąć. Moja mama rozmnaża co roku różne odmiany pelargonii ale powiedziała że nie udało się jej nigdy z tych zwisających. W tym roku będzie miała wyzwanie, bo one mi się najbardziej podobają. Tylko płatki gubią a płatki brudzą na fioletowo- taki mankament.

Ten zestaw trochę z musu Białą pelargonię z innymi rzeczami bym widziała. O, właśnie Ania miała te same białe w ciekawym zestawieniu ze Stipą
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Madzenka 06:50, 28 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Obijasz się koleżanko
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kondzio 08:49, 28 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)
Obijasz się koleżanko
Alinka sie nie obija tylko urobiona jest bardzo
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
laurowisnia 10:10, 28 sie 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Pozdrowienia dla zarobionej Alinki.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
ewa004 10:28, 28 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Alinko pozdrawiam serdecznie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
alinak 21:08, 28 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
OOOO...... bardzo dziękuje za pozdrowienia .pracuje . pracuję i to ostro , bo lato w moim ogrodzie okropnie kapryśne w tym roku .trawsko rosnie , grzyb szaleje a tu już czas na przesadzanie bylin nastał .
Przedwczoraj to już w ogóle doła ogrodniczego zaliczyłam , bo wierzbę od kącika wypoczynkowego wycięłam . niestety tak już biedna chorowała że liście jej obleciały . w środku pień był cały zgrzybiały. no i znowu nie mam cienia dla ławeczek .jestem tak zła , że już postanowiłam że buduję na wiosnę altanę .bo nie dożyję żeby cienisty zakątek się zrobił .
mam doła .....teraz zamiast Kondziu to ja będę mieć doły ....
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Bogdzia 21:11, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
alinak napisał(a)
OOOO...... bardzo dziękuje za pozdrowienia .pracuje . pracuję i to ostro , bo lato w moim ogrodzie okropnie kapryśne w tym roku .trawsko rosnie , grzyb szaleje a tu już czas na przesadzanie bylin nastał .
Przedwczoraj to już w ogóle doła ogrodniczego zaliczyłam , bo wierzbę od kącika wypoczynkowego wycięłam . niestety tak już biedna chorowała że liście jej obleciały . w środku pień był cały zgrzybiały. no i znowu nie mam cienia dla ławeczek .jestem tak zła , że już postanowiłam że buduję na wiosnę altanę .bo nie dożyję żeby cienisty zakątek się zrobił .
mam doła .....teraz zamiast Kondziu to ja będę mieć doły ....


Jakoś nie wierze ze możesz miec doła. Ty??? Przecież Ty jestes energia w czystej postaci. Pewnie juz zapomniałas ze miałas go miec. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
alinak 21:22, 28 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524


MARZENA ---- już nie krzycz na mnie , bo i tak zestresowana jestem , ty wiesz dlaczego .

EWKA ---- muszę do ciebie skoczyć bo na pewno coś nowego zmajstrowałaś ....


LAUROWIŚNIA ---- AGATA ja tez pozdrawiam ...jak twoje róże , bo u mnie grzyb szaleje.

KONDZIO ----ty jeden mnie rozumiesz ....


ULKA --- matko jedyna nie można się wygrzebać z tej ziemi . kiedy mogę wpaść


Kochani mam dla was pismo obrazkowe ....dzisiaj na biało ...








a rozplenice dopiero teraz u mnie szczoteczki pokazują





____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 21:26, 28 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Bogdzia napisał(a)


Jakoś nie wierze ze możesz miec doła. Ty??? Przecież Ty jestes energia w czystej postaci. Pewnie juz zapomniałas ze miałas go miec. Buziaki.




BOŻENKA --- widzisz !!!!można.
splot okoliczności potrafi powalić nawet mnie a to drzewo to wyobraź sobie że przyprawiło mnie o płacz.
Taka kropelka do czary goryczki.
Ale już sobie słucham chilloutowej muzyczki i siem podnoszę z podłogi ..... masz racje ...już się śmieje ...przez ciebie. kocham cie za to.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Bogdzia 21:49, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
alinak napisał(a)




BOŻENKA --- widzisz !!!!można.
splot okoliczności potrafi powalić nawet mnie a to drzewo to wyobraź sobie że przyprawiło mnie o płacz.
Taka kropelka do czary goryczki.
Ale już sobie słucham chilloutowej muzyczki i siem podnoszę z podłogi ..... masz racje ...już się śmieje ...przez ciebie. kocham cie za to.


Tak trzymaj Alinko , co tam jakieś chwilowe smuteczki, jestes piękna zdrowa , córki masz śliczne i madre i M hoduje gołębie bys miała nawóz do ogródka. gdzie tu miejsce na smutki??Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies