Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje początki- i brak doświadczenia :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki- i brak doświadczenia :)

Efffa 14:12, 02 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
A na tarsie będziesz miała jakieś barierki czy donice?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Matylda 14:30, 02 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Hm, w sumie podoba mi się ten pomysł. To muszę jeszcze raz odwiedzić "ogród z lustrem", mimo że już tam kiedyś byłam. Dzięki za radę.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Matylda 14:31, 02 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Będą barierki kute. Choć dodatkowo donic jakiś nie wykluczam.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Efffa 14:33, 02 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Tak samo zobacz w ogrodzie zimozielonym jak tam pięknie jest obsadzona skarpa! Ja bym się z tej skarpy inspirowała!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Matylda 14:42, 02 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Już idę podglądać.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Margarete 15:40, 02 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj!
Piekna działka, duzo dobrych checi i całkiem udany poczatek zmian - to wszystko jest gwarancją sukcesu jaki wróżę twojemu ogrodowi
Ja cierpie na brak miejsca, nieustanne chciejstwo, zmienne koncepcje i wizje ogrodowe i stąd u mnie tez jest spory misz-masz, poza tym ty u siebie działasz na prawie "czystej" powierzchni a ja adaptowałam "stare" 10-letnie nasadzenia dla potrzeb "nowych" rabat ale ja tez sie uczęi po ogrodowiskowemu robie zakupy po kilka sztuk, podgladam, kombinuje, planuje i...nieustannie coś przesadzam

Zaznaczam twój watek do obserwacji i trzymam kciuki za zmiany !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
MirellaB 18:52, 02 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witam. Jakie plany ogrodowe na ten sezon? Ja również na początku urządzania ogrodu.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Matylda 12:57, 03 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Witaj Maragrete. Dziękuję za miłe słowa . Choć moja działka wydaje mi się aż za duża, bo pewnie niż ją całą zaaranżuje minie bardzo dużo czasu. Ale tak jak mówisz, cieszę się że zaczynam od samego początku, gdzie nie mam starych nasadzeń. Chociaż już żałuję, że nie byłam tutaj prędzej, bo pewnych rzeczy teraz nie potrafię zmienić- np. tarasu. Podoba mi się taras z donicami tak jak w "Zimozielonym ogrodzie przy białym domu", ale mam już na zewnątrz płytki, to mąż by mnie udusił, jak bym chciała dobudować donice z zewnątrz. Ale trzeba coś wymyślić do tego co się ma, trudno, więc nie narzekam. Również wpadnę z rewizytą, ale widzę, że u Ciebie jest dużo oglądania- także mam co oglądać na jakiś czas. Pozdrawiam.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Matylda 13:00, 03 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
MirellaB napisał(a)
Witam. Jakie plany ogrodowe na ten sezon? Ja również na początku urządzania ogrodu.



Witam, dziękuje za odwiedziny. Dokładnie jeszcze nie wiem, co uda mi się zrobić w tym sezonie. Postaram zamieścić tutaj mapkę mojego ogrodu, to wtedy określę co być może zrobię. Tylko muszę ją jakoś namalować. Mam wąską ale długą, ale mam nadzieję, że uda mi się ją zrobić .
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Matylda 15:30, 03 mar 2015


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Zamieszczam plan mojej działki. Działka ma wymiary 25m x 63m. Jedna mała kratka to metr na moim planie.

____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies