Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje początki- i brak doświadczenia :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki- i brak doświadczenia :)

Kuba 16:12, 27 lis 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Matylda napisał(a)






Już widzę brzozy wśród dereni oczami wyobrażni
Przyznaję że Twoja miejscowość obfituje w piękne ogrody i ma mocną reprezentację na O., naprawdę masz pięknie
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Matylda 11:41, 28 lis 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Dziękuje, choć mi jeszcze daleko żeby było pięknie, ale mam nadzieję, że kiedyś będzie. Brzozy będą tak jak się kończą derenie, bo tutaj jest maleńki buk, którego ledwo widać, choć zobaczę jak mi wyjdą odległości z brzozami, więc od tego zależy gdzie się skończą.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Matylda 11:05, 25 gru 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Świątecznie



____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Nowalijka 16:14, 26 gru 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Przejrzałam Twój wątek - SZACUN!. Ja się poddałam, wprawdzie mam tylko działkę ogrodową należącą do ROD ale mój zapał zmalał. Może wraz z wiosną pobudzi się do życia. Piękny masz ogród a z roku na rok będzie piękniejszy. Tak trzymaj.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Matylda 08:48, 04 sty 2017


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Nowalijka napisał(a)
Przejrzałam Twój wątek - SZACUN!. Ja się poddałam, wprawdzie mam tylko działkę ogrodową należącą do ROD ale mój zapał zmalał. Może wraz z wiosną pobudzi się do życia. Piękny masz ogród a z roku na rok będzie piękniejszy. Tak trzymaj.



Witaj, dziękuję za miłe słowa. Staram się być cierpliwa, tym bardziej,że mam świadomość, że mój ogród powstanie po dość długim czasie, nie w ciągu np. 2 lat (ale mam nadzieję, że powstanie). Wiem, że niestety nie mam talentu kompozycyjnego, dlatego nie będzie zbytnio oryginalny. Ale wiem, że jakbym nie trafiła na "ogrodowisko", to całkiem by wyglądał inaczej, każdą roślinkę bym miała inną itd. A co do mojego zapału to też są okresy, że mam go więcej i znowu na przemian mniej. Nie mogę doczekać się wiosny, żeby już zacząć coś działać, chyba tak jak każdy tutaj. A pod koniec lata mój zapał się zmniejsza, by znowu z niecierpliwością oczekiwać wiosny. Z drugiej strony chciałabym wszystko zrobić od razu, ale wiem, że nie jestem w stanie, dlatego staram się uczyć cierpliwości, co nie jest proste, bo nigdy nie byłam osobą cierpliwą.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies