Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 16:56, 25 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Karolu bardzo ci dziękuję. Co do malin to dzisiaj walczyłam z tzw jesiennymi. Cięłam - jak zawsze ok 10 cm nad ziemią. No i musiałam powykopywać boczki, bo strasznie się rozeszły- a to im nie służy. Do obrobienie czekają jeszcze te 'zwykłe'- wiosenne. Ale te się tnie już inaczej.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gardener27 17:23, 25 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Obejrzałem plany nowej rabaty Mam zastrzeżenie do tych róż na pierwszym planie Jakie by nie były niskie i tak po jakimś czasie przerosną wszystko
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anka_ 17:28, 25 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Przemku te róże to liliputy - mają wysokość ok 40cm. Co roku tnie się je przy ziemi, więc duże nie urosną. No, lawenda może być do nich za niska...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Bogdzia 20:40, 25 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jutro sprawdze czy są u mnie nasiona azalii pontyjskiej , powinnam coś znaleźc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gardener27 20:57, 25 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
a co to za róże ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anka_ 21:51, 25 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Bożenko nawet nie wiesz jakbym się ucieszyła.

Przemku to są róże które przedstawiałam wcześniej- Roxy, Lupo i Charmant - z serii Lilliputs®.
"Przepis" na te liliputki mam od kobietki, która ma je już kilka lat i u niej to nadal nieduże, kompaktowe krzaczki. Oczywiście nie wiem tak do końca jak się będą zachowywać u mnie, najwyżej będę zmieniać nasadzenia. Ja mam je dopiero drugi sezon, ale jestem nimi zachwycona.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gardener27 22:00, 25 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Acha ... to te Już wiem Faktycznie niewysokie one i ciekawe mają kwiaty Między carexami będą się pięknie prezentować
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Agatek 22:08, 25 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Witam Anulko, dziękuję, że do mnie zajrzałaś, zaznaczam Twój wątek i poczytam jakie miałaś początki
Pozdrawiam
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Bogdzia 11:56, 26 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniu troche znalazłam nasienników ale dla mnie są jakieś dziwne, nie wiem czy z nich cos wyrośnie ale znalazłam odrost korzeniowy , taka małą sadzonke to po niedzieli mogę Ci wysłac jesli na pw podasz adres.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anka_ 12:06, 26 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gardener27 napisał(a)
Acha ... to te Już wiem Faktycznie niewysokie one i ciekawe mają kwiaty Między carexami będą się pięknie prezentować

Właśnie te Przemku. Frosted Curls tak przez przypadek przy nich stanął, właśnie przyszła paczka i postawiłam przy różach coby zwierzaki nie ruszyły. Ale bardzo spodobało mi się to połączenie.

Agatek napisał(a)
Witam Anulko, dziękuję, że do mnie zajrzałaś, zaznaczam Twój wątek i poczytam jakie miałaś początki
Pozdrawiam

Agatko witam serdecznie u mnie i zapraszam. Ja cały czas na początku. Ale mam nadzieję, że pomalutku się ruszy. Choć muszę przyznać, że głównym stoperem jest brak ogrodzenia. Dzisiaj w nocy zajączki obrobiły mi jabłoń.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies