Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

kosolka 13:13, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Iwk4 napisał(a)
Olu, juz sie zgubilam. Wstawilas w koncu fotki po wsadzeniu roslinek ?


Tak, ale zdjęcia mnie nie zadowalaja nic na nich nie widac.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 13:19, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Krakus napisał(a)

i rozchodników


Yes Sama jestem ciekawa kiedy zacznie mi sie zmieniać. Pisałam gdzies tam na początku u siebie że w ubiegłym roku dziwiłam się że można lubić hotrensje bukietowe. Że to wiechcie takie Wyobrażacie sobie?? Może za rok bede się w głowe pukała- rozchodników nie lubiłam???
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 13:31, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Dzień dobry
Ola ja cały czas u Ciebie na bieżąco siedzę cichcem, jak nie mam nic do powiedzenia to co się będę wychylać???
Podczytuję o kompostach, obornikach i innych takich, (całkiem ciekawa lektura) a jestem w trakcie tworzenia kompostu więc jak znalazł temat dla mnie
Rabata na bogato Ale jak już wszystko zacznie rosnąć będzie busz!
W ogóle to kto śmiał zaiwanić Ci drzewko??? co za chamstwo.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 13:36, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasial napisał(a)
Dzień dobry
Ola ja cały czas u Ciebie na bieżąco siedzę cichcem, jak nie mam nic do powiedzenia to co się będę wychylać???
Podczytuję o kompostach, obornikach i innych takich, (całkiem ciekawa lektura) a jestem w trakcie tworzenia kompostu więc jak znalazł temat dla mnie
Rabata na bogato Ale jak już wszystko zacznie rosnąć będzie busz!
W ogóle to kto śmiał zaiwanić Ci drzewko??? co za chamstwo.


I to jest własnie zagadka Bo nie mamy ogrodzenia, a takie cuda nieraz koło domu leżały! O matko! Nie bede wymieniać I nie ginęły. Sąsiedzkie oczy czuwały Wiecie jak to na wsi A ktoś sie na różę pokusił Mszycami poszczuję ;D A w duszy. Niech tam komus rośnie.

Co do buszu - oby wyszedł kontrolowany, a nie masakrycznie pochrzaniony!!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 13:54, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
kosolka napisał(a)


I to jest własnie zagadka Bo nie mamy ogrodzenia, a takie cuda nieraz koło domu leżały! O matko! Nie bede wymieniać I nie ginęły. Sąsiedzkie oczy czuwały Wiecie jak to na wsi A ktoś sie na różę pokusił Mszycami poszczuję ;D A w duszy. Niech tam komus rośnie.

HAHAHA a poszczuj mszycami!!! niech zna swoje miejsce w szeregu, złodziej jeden.. hehe
U mnie tez niby nic nigdy, ale teraz kręci się dużo obcych ludzi, kiedyś byli sami swoi, las nie obcy, teraz strach wyjść dalej.


kosolka napisał(a)

Co do buszu - oby wyszedł kontrolowany, a nie masakrycznie pochrzaniony!!!
pochrzaniony też może mieć swój urok
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Krakus 14:05, 22 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
kosolka napisał(a)


Yes Sama jestem ciekawa kiedy zacznie mi sie zmieniać. Pisałam gdzies tam na początku u siebie że w ubiegłym roku dziwiłam się że można lubić hotrensje bukietowe. Że to wiechcie takie Wyobrażacie sobie?? Może za rok bede się w głowe pukała- rozchodników nie lubiłam???


pewnie jak posadzisz pierwsze to Ci się zmieni sadzonki są tanie bo po 5-8 zł wiec kup sobie z jedna zobaczysz jak Ci się rozrośnie w jeden sezon i jak łatwo ją rozmnażać..a zawsze można skompostować lub obdarować innego Ogrodnika jak Ci się nie spodoba
____________________
Zielonym do góry...
kosolka 14:16, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Byc może tak uczynię
I musze powiedzieć, ze za to sadźce mi się mocno podobają A sadźce często sa łączone z rozchodnikami. Więc może w tą stronę
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 14:48, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Może jakiś Pomysłowy Dobromir ma alternatywę dla kupnych koszyków do sadzenia cebul??
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Toszka 14:59, 22 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
ja sadzę w zwykłych doniczkach... tych kupnych koszyczków juz kilka poniszczyłam jak wykopywałam... widłami

Oczywiście większe doniczki proponuję, a nie małe cip...malutkie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
pasjonatkaam... 15:06, 22 wrz 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Ola to Ty masz jeszcze kupę roboty!! działaj,działaj mnie też się wiele roślin nie podobało ,to wszystko się zmienia.Czuję,że na róże się kiedyś skuszę ale najpierw musze mieć wszystko wyznaczone,ścieżki ,rabaty,donice,wtedy podziałam
Bal w najbliższą sobotę kieca i szpile w gotowości
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies