Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

waldek727 19:25, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Kasial napisała:
Podczytuję o kompostach, obornikach i innych takich, (całkiem ciekawa lektura) a jestem w trakcie tworzenia kompostu więc jak znalazł temat dla mnie

Olu, Kasiu.
Jeśli będę mógł w czymś pomóc to zapraszam tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/459-kompost-kompostowanie-i-kompostowniki
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 19:36, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
kosolka napisała:
Może jakiś Pomysłowy Dobromir ma alternatywę dla kupnych koszyków do sadzenia cebul??

Ja cebulki układam w plastikowych małych skrzyneczkach takich, w których na straganach sprzedają drobne owoce. Całość kompozycji uzupełniam niestety okrągłymi koszyczkami ze sklepu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
kosolka 20:39, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
waldek727 napisał(a)
Kasial napisała:

Olu, Kasiu.
Jeśli będę mógł w czymś pomóc to zapraszam tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/459-kompost-kompostowanie-i-kompostowniki


Bardzo fajny wątek! Nie byłam jeszcze, a ponieważ teraz to w końcu u mnie temat na czasie, wiec właśnie się tam wczytuje

____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 20:40, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Pochowałam wszystkie donice z wrażliwym roślinami do garażu. Zapowiadają na dziś i jutro w nocy 3-4 stopnie!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 20:45, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Posadziłam resztę roślin na rabacie. Zostało mi przymioto i napastnica od Iwonki- małe sadzoneczki do porozdzielania. Poza tym iglaki i krzaczki na skarpke i na rabate hortensjowo- krzewuszkowa.
Oglądałam miejsce na kompostownik i uswiadomilam M. co trzeba zrobić żeby było tak jak powinno. Chciałabym żeby poczytal sam co i jak, ale pewnie nic z tego. No nic, będę musiała pewnie ja się wyuczyć i wydawać tylko dyspozycje co i jak co też nie jest złe
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Iwk4 20:52, 22 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kosolka napisał(a)


Tak, ale zdjęcia mnie nie zadowalaja nic na nich nie widac.

Na której stronie? Widzę tylko w doniczkach, a po nie widzę. Ślepa jestem czy co?
____________________
Ogródek Iwony II
Viola 20:53, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
kosolka napisał(a)
Posadziłam resztę roślin na rabacie. Zostało mi przymioto i napastnica od Iwonki- małe sadzoneczki do porozdzielania. Poza tym iglaki i krzaczki na skarpke i na rabate hortensjowo- krzewuszkowa.
Oglądałam miejsce na kompostownik i uswiadomilam M. co trzeba zrobić żeby było tak jak powinno. Chciałabym żeby poczytal sam co i jak, ale pewnie nic z tego. No nic, będę musiała pewnie ja się wyuczyć i wydawać tylko dyspozycje co i jak co też nie jest złe


To się dziewczyno naharowałaś A w temacie dyspozycji to Twoja ostatnia myśl jest złota. Ja bym nawet dodała: jest najlepsze
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
kosolka 21:06, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Iwk4 napisał(a)

Na której stronie? Widzę tylko w doniczkach, a po nie widzę. Ślepa jestem czy co?


A niee.. Źle przeczytałam PO nie zrobilam. Tzn zrobiłam ale nie pokazalam Nie wygladalo jeszcze, były dolki, pagórki Jak wszystko będzie skończone to zrobię jakieś ładne zdjecie. Choć teraz to wg mnie nie ma efektu. Część roślin jest pod ziemią- piwonie, liliowce, część to małe kikutki Ale pokaże, no bo przecież tyle o niej nagadalam!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 21:33, 22 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
kosolka napisał(a)


A niee.. Źle przeczytałam PO nie zrobilam. Tzn zrobiłam ale nie pokazalam Nie wygladalo jeszcze, były dolki, pagórki Jak wszystko będzie skończone to zrobię jakieś ładne zdjecie. Choć teraz to wg mnie nie ma efektu. Część roślin jest pod ziemią- piwonie, liliowce, część to małe kikutki Ale pokaże, no bo przecież tyle o niej nagadalam!



to może na 200 uraczysz nas jakimś małym serialem...przed..w trakcie i po.. jak sama piszesz wątki tematyczne się rozwlekły bo od 43 strony

i gratki na 200!

pewnie jak zawsze za wcześnie
____________________
Zielonym do góry...
WilczaGora 08:16, 23 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
waldek727 napisał(a)
kosolka napisała:

Ja cebulki układam w plastikowych małych skrzyneczkach takich, w których na straganach sprzedają drobne owoce. Całość kompozycji uzupełniam niestety okrągłymi koszyczkami ze sklepu.


jak ja nie znoszę tych wszystkich koszyczków do cebul
wiem, ze pomagają, ale ja nie mam do nich serca
wiem, ze to źle ale nic nie poradzę ...uparta jestem...

macham
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies