Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

kosolka 12:03, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Czerniny
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 12:10, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No, a tak w ogóle to ktoś mi zaiwanił jedną Bonicę w donicy z mojej poczekajki. Skapnęłam się jak sadziłam. A trochę juz tam stały. Musze jechac zobaczyć czy jakas sztuka sie u nas ostała jeszcze w CO. A nic nigdy u nas nie ginie
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 12:17, 22 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
nigdy nie mów nigdy
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 12:17, 22 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
kosolka napisał(a)
Czerniny


bleeeeeeeeee
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 12:28, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
marta_d napisał(a)
nigdy nie mów nigdy


To było własnie z przekąsem
____________________
Ola Kosolkowa pasja
pasjonatkaam... 12:43, 22 wrz 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Witam poniedziałkowo i ledwo nadrobiłam..ufff
widzę,że nadal jesteś w ogrodowej formie.Ja już prawie zakonczyłam sezon.Zostało mi wycięcie śliwy,skrócenie żywopłotu i już tylko okrywanie na zimę.Wiosną mam nadzieję,że ruszę z "grubymi" pracami jak taras,ścieżki bo w tym pierwszym roku głównie oczyszczaliśmy sobie teren .Jesień i zima to będzie czas planowania Pozdrówka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kosolka 12:54, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Witam poniedziałkowo i ledwo nadrobiłam..ufff
widzę,że nadal jesteś w ogrodowej formie.Ja już prawie zakonczyłam sezon.Zostało mi wycięcie śliwy,skrócenie żywopłotu i już tylko okrywanie na zimę.Wiosną mam nadzieję,że ruszę z "grubymi" pracami jak taras,ścieżki bo w tym pierwszym roku głównie oczyszczaliśmy sobie teren .Jesień i zima to będzie czas planowania Pozdrówka!


Ojej.. Chciałabym powiedzieć ze juz prawie zakonczyłam sezon... Muszę poprzesadzać maliny, które się rozrosły, posadzic chyba jeszcze 10 krzewów/iglaków które czekają w donicach (zeby mi znów cos gdzies nie zniknęło ), robic kompostownik! - a co sie z tym wiąze - grabic liście, posadzić cebulowe, poprzycinac kanty (tylko jeden kawałek w sobotę zrobiłam, dokończyc rbatę, posadzić róże które kupię w październiku, pobielić owocowe, zadołować sadzonki bukszpanów... To tak na szybko z pamięci.

Juz chciałam pytac jak po balu, ale coś mnie tknęło, cofnęłam sie i doczytałam ze za dwa tyg. To jeszcze nie jest ze mną tak tragicznie, skoro mi jeszcze świta gdzieś tam
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 13:00, 22 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
kosolka napisał(a)


Tak jest A ja nie lubię żurawek

i rozchodników
____________________
Zielonym do góry...
Iwk4 13:03, 22 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Olu, juz sie zgubilam. Wstawilas w koncu fotki po wsadzeniu roslinek ?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:05, 22 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Krakus napisał(a)

i rozchodników

A ja sie w tym roku zakochalam, jak zobaczylam ich caly lan w jednym miejscu. Piekna plame koloru dawaly.
W zeszlym roku byly mi obojetne. Wazne, aby plama byla w jednym kolorze i gatunku.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies