Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

AgnieszkaW 08:23, 16 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Przybiegłam obejrzeć cudowny poranek w Twoim ogrodzie Danusiu Dziękuję za wizytę u mnie Miłego dnia życzę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 09:50, 16 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piekny poranek, z kawką na leżaczku widzieć takie widoki. Ah kiedy ja będę tak spokojnie slędzać czas w ogrodzie i cieszyć się jego urodą?

Dziekuję za info o carex , zapisuję
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgataBC 10:52, 16 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Gardenarium napisał(a)


Cóż to za roślinka na pierwszym planie ?? te zielone listka
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Sebek 11:41, 16 sie 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kolejny raz napawam się widokami z Twojego ogrodu, nie wiem ile jeszcze razy je przejrze, ale i tak się mi nie znudzą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
tabliczkazna... 12:23, 16 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Gardenarium napisał(a)
Jestem naprawdę dumna, że dzięki jednak trochę mojej robocie charytatywnej na Ogrodowisku, jak również niecharytatywnym, zawodowym projektom dla wielu osób z Ogrodowiska i nie tylko, nasze ogrody pięknieją i zachwyca się nimi cała Polska, co widać po wpisach nowych osób, które są tym zauroczone.

Nawet mówi się o "ogrodowiskowym stylu". Niekoniecznie musi być ten ogrodowiskowy styl. Bo mnie chodzi generalnie o upiększanie ogrodów, aby były zadbane, niekoniecznie takie same. Niech każdy nada swemu miejscu indywidualny styl. Czekam na to bardzo Widzę też to, co tworzycie

Nikt nie zaprzeczy, że Ogrodowisko uczy ludzi doboru roślin, zmiany na lepsze, właściwych decyzji ogrodowych, dobrych wyborów.

Zdaję sobie sprawę jaki ruch rozpętałam, ale ogarniam to jeszcze, a mam pomysły na dalszy ciąg, myślę i działam jednocześnie.

Dziękuję ogromnie za Wasze wspaniałe wpisy i proszę o dalsze dzielenie się uwagami Sprawiają mi dużo radości.




Danusiu
Ludzi o pięknych umysłach i co tu mowić - geniuszy w swojej dziedzinie - dzieli sie na dwie grupy.
1. Egocentrykow osiągających sukcesy, ale tylko dla siebie i
2. Artystów dzielących sie swoją pasja i talentem z innymi, dzięki czemu zmieniają świat dookoła. Nie tylko fizyczny, ale tez ten związany z uczuciami i emocjami.

Udało Ci sie nie tylko zbudować markę sama w sobie i stworzyć kilka dzieł sztuki ogrodowej, ze swoim ogrodem na czele. Codziennie udaje sie dzielić wiedza, zarażać pasja, zmieniać otoczenie w wielu miejscach w Polsce.
Udało sie jeszcze cos bardzo pięknego - stworzyłas w wirtualnej rzeczywistości miejsce, gdzie nawiązują sie prawdziwe dobre relacje, ludzie sa dla siebie życzliwi, bezinteresownie dzieła sie uwagami, podpowiadają rozwiązania, cieszą sie ze wspólnych sukcesów. W naszym kraju z polska mentalnoscia, to rzecz wyjątkowa.
Serdecznie Ci gratuluje i cieszę sie, ze jestem częścią tego forum. Wszystko, co dziś wiem o roślinach, ogrodach wiem od Was To niesamowite, pani Profesor W życiu tyle nocy nie zarwalam na studiach, co teraz, podczas czytania O.
____________________
Marta
Gardenarium 11:28, 17 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agcia napisał(a)


Cóż to za roślinka na pierwszym planie ?? te zielone listka




A tu przewrotnie wykorzystałam domową paproć Adiantum raddianum, jej filigranowe listki mnie zauroczyły.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgataBC 11:38, 17 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Nie podejrzewałam paproci.. Rzeczywiście piękna
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Viola 13:50, 17 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
A ja jestem najnormalniej w świecie dumna, że znam Cię Danusiu (wprawdzie tylko wirtualnie ) i mogę czerpać z Twojej wiedzy i umiejętności
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Gardenarium 15:18, 17 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapraszam na serial, będę wklejać c.d.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1033-ogrod-z-lustrem?page=262
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ane3ka 15:20, 17 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Gardenarium napisał(a)
Zapraszam na serial, będę wklejać c.d.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1033-ogrod-z-lustrem?page=262

O! A ja właśnie przeglądam serial: "Ogród zimozielony przy białym domu" szukając zestawienia hortensji z berberysem.
Jak zwykle pozdrawiam niedzielnie zachwycając się Twoimi kompozycjami.
____________________
Ania - Ogród z pompą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies