Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

noemi 20:52, 30 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Mam już książkę z dostawą idealnie na weekend

Ogród marzeń jest u Ciebie Danusiu

Miłego weekendu życzę


____________________
ogród magdalenka
Kasiek 21:22, 30 kwi 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Dzisiaj doszla...z przepiekna dedykacja...osobista...dlatego nie pokaze bo to takie ,,tylko moje,,

Danus jeszcze raz bardzo Ci dziekuje, za stanie na poczcieI... za zrobienie ze mnie wariata ktory po nocach lata z latarka po ogrodzie a w dzien, pomimo deszczu, podlewa rosliny. Za nowy aparat i chec trzymania go w dloniach, za brudne pazury i kokon na glowie, za robale sniace sie po nocach i lzy wzruszenia, gdy rozwija sie kolejny pak...

Za to wszystko dziekuje, tak po prostu, tak z calego serca. Dziekuje za ogrod, Twoj, moj...
____________________
Bawarka
AlKa 21:44, 30 kwi 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Kasiek napisał(a)
Dzisiaj doszla...z przepiekna dedykacja...osobista...dlatego nie pokaze bo to takie ,,tylko moje,,

Danus jeszcze raz bardzo Ci dziekuje, za stanie na poczcieI... za zrobienie ze mnie wariata ktory po nocach lata z latarka po ogrodzie a w dzien, pomimo deszczu, podlewa rosliny. Za nowy aparat i chec trzymania go w dloniach, za brudne pazury i kokon na glowie, za robale sniace sie po nocach i lzy wzruszenia, gdy rozwija sie kolejny pak...

Za to wszystko dziekuje, tak po prostu, tak z calego serca. Dziekuje za ogrod, Twoj, moj...



Aż się łezka w oku zakręciła...
Faktycznie Danusia zmienia nasze postrzegania ogrodu i roślin
____________________
pora na zmiany
mira 22:36, 30 kwi 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Dziękuję za rozszyfrowanie rośliny z tapety trawnika.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Madzenka 08:28, 01 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja dziekuje Panu Kukułce za szary dach, dzieki temu Danusia nie będzie zgrzytać zębami


Ps. Dałabym mu komorkę do zrobienia fotek z góry
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 08:31, 01 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Nieustająco dziękuję za każdy wpis u mnie każdemu kto zagląda i wspiera
To wiele znaczy Bardzo dużo

Jutro, jak wspomniałam - przyjemności w ogrodzie, ale nie sam na sam z ogrodem. Witek obiecał rozpalić grilla To dopiero coś, że wyszedł z propozycją "Tu się będzie smażyć a my pogrzebiemy troszkę w stożkach", co by je ustatkować i uzupełnić.



Danusiu prosze o fotorelacje z grzebania w stożkach, ciekawa jestem co będziecie robic
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Hortensja 09:58, 01 maj 2015


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Gardenarium napisał(a)
To Pan od dachu domu, budującego się na sąsiedniej kopercie (zdjęcia w ostatniej serii) , bo działeczka jest malutka. Stary domek schowany za świerkami dużymi został wyburzony, a teraz akurat w mojej dziurze (najniższe świerki) wyrosła budowla wąska, ale wysoka No i stoi nad ogrodem... ale zniknie za sprawą szarego dachu, który zlewa się z niebem, jesli mogę poetycko (prawie) napisać

Pan w szarym został nazwany Kukułką, a pan w czerwonym - Dzięciołem..


Dziękuję za objaśnienia

Żeby nie było że tylko piszę na forum a nie działam - idę zrywać darń w przedogródku. Pomysł już mam (wstępnie) ale muszę najpierw pozbyc się trawy i nawieźć humusu żeby przygotować podłoże dla roślinek.

Chcialabym wreszcie założyć swój wątek ale się wstydzę. Wasze ogrody są już takie piękne a u mnie jeszcze tu i ówdzie gruz po budowie zalega....
I boję się że moje plany znow pokrzyżuje pogoda (czytaj zaleje i wymyje mi z ogrodu wszystko nad czym pracowałam) ale tego nie da się przewidzieć ani zatrzymać. Góry nasze, takie nieprzewidywalne

Póki co u nas zaledwie 10 stopni. Mam nadzieję, ze u Was cieplej i niedługo zobaczymym nowe zdjęcia z prac ogrodowych.
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
deszczowymaj 10:50, 01 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Danusiu Pozdrawiam
Miłego weekendu życzę,odpoczywaj ile się da
a i przy okazji strzel parę fotek z akcji stożek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Milka 11:21, 01 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, moj problem na str.2453, poradź proszę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zielona 19:34, 01 maj 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Hmm... może zamiast ryzykować wdrapywanie się na rusztowania, poprosić kogoś posiadającego drona o zrobienie sesji z lotu ptaka? W ubiegłym roku dzięki uprzejmości kolegi mogłam pokazać takie fotki. Dzień był pochmurny, ale fotki i tak ciekawe. Tak wyglądały wtedy:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3786-zielonej-ogrodniczki-marzenie-o-zielonym-ogrodzie?page=342

Chyba poproszę w tym roku o powtórkę sesji, bo dużo się zmieniło. Twój ogród z tej perspektywy byłby cudnym obrazem
Dobrego weekendu, Danusiu!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies