Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

MAD 12:30, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
A tak z drugiej strony ciekawa jestem jak Twój ogród wygląda z perspektywy Pana Kukułki...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Gardenarium 12:37, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)




Grill w TAKIM OGRODZIE? Chciałabym to zobaczyć.



Ewciu, grill na podjeździe do garażu, potem chowamy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:40, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MAD napisał(a)
A tak z drugiej strony ciekawa jestem jak Twój ogród wygląda z perspektywy Pana Kukułki...


Przyznam, że ja to samo myślałam i wczoraj wieczorkiem przyjrzałam się jaką wysokość mają rusztowania, znacznie przewyższają mój dom..następnie z jednego poziomu na drugi wchodzi się po drabince (zgroza) a z jednego rusztowania dalej na drugie...hmmm po wąskiej desce...myslę sobie: nawet o tym nie myśl...gdyby mi się coś stało, pomyślałam... powiedzą: "poświęciła się dla Ogrodowiska". Chyba jednak nie warto ryzykować?

Kolejna myśl - poślę Witka - to samo, ryzyko jest zbyt duże.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:41, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiek napisał(a)
Mam nadzieje ze Pana Kukulki teraz czkawka nie udusi...



Dzisiaj panów jest kilku, kolory się zmieniają, jeden jest czerwony Czyli dzięcioł nie kukułka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:43, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)

Ja już się martwię, co będzie jak się za bardzo wychyli (z zachwytu)... ?
ten Pan Kukułka.

Buziaki!


Spadnie na świerki i na lustro.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MAD 12:45, 30 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Gardenarium napisał(a)

(...) myslę sobie: nawet o tym nie myśl...gdyby mi się coś stało, pomyślałam... poświęciła się dla Ogrodowiska. Chyba jednak nie warto ryzykować?

Kolejna myśl - poślę Witka - to samo, ryzyko jest zbyt duże.

Uśmiałam się szczerze! Zwłaszcza z tej drugiej myśli. Że niby "Gdzie baba nie może tam męża pośle?" Ale fakt. Za duże ryzyko...

Chociaż...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kuba 12:48, 30 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
to może by pan Kukułka vel Dzięcioł tę fotkę pstryknął w końcu już i tak tam jest
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Gardenarium 12:49, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie podpuszczaj, bo cały czas o tym myślę, drugiej takiej okazji nie będzie. Z drugiej strony - żadnych zabezpieczeń i ta deska... nie da rady. Na to się nie porwę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:51, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kuba napisał(a)
to może by pan Kukułka vel Dzięcioł tę fotkę pstryknął w końcu już i tak tam jest


Ale pan dzięcioł na bank nie umie kadrować ani obsługiwać aparatu i co by było gdyby upuścił aparat? szkoda aparatu, by się nie wypłacił
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hortensja 13:01, 30 kwi 2015


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Gardenarium napisał(a)


Tak jest. To dlatego, że być może powstanie książka o tym ogrodzie Przymierzam się...kiedyś



ja Ci dam 'może'. Czuje się dręczona takimi postami Żartuje oczywiście ale mam nadzieję, że to kiedyś jest bliżej niż nam się wydaje.

Uwielbiam oglądać zdjęcia Twojego ogrodu bo jest piekny to jedno. Ale bardziej pociąga mnie to jak idealnie jest przemyślany i zaprojektowany. Po prostu majstersztyk.
Odkąd jestem na forum zaglądam do każdej z IIIech części Twojego wątku bo lubię oglądac zdjęcia jak zmieniał sie ogród. Jak powstawał i jak co raz szczelniej zaciśniał się wokół domu tworząc niesamowity klimat tego miejsca.

Bardzo podoba mi się wykorzystanie wąskich przestrzeni wokoł domu na kącik z ławeczką, z lustrem itd.

Mogłabym tak nawijać i nawijać.
Życzę ciepłych dni w weekend majowy, owocnie spęczonego czasu we własnym ogrodzie i udanego grilla!

ps. straciłam wątek, kim jest Pan Kukułka? to jakaś ekipa budowlana na sąsiedniej działce - tak mi się wydaje. Na początku myślałam, że to jakiś nawiedzony* paparazzi czatuje w zaroślach na Danusię i jej ogród jak wróce z pracy to doczytam

Pozdrawiam

*nawiedzony, zabrzmiało strasznie powinnam napisać - oczarowany
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies