Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 09:02, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rench napisał(a)
Prześliczne zdjęcia,szkoda że w książce jest ich tak mało z Twojego ogrodu.

A może to będzie kolejna książka ....?


Tak jest. To dlatego, że być może powstanie książka o tym ogrodzie Przymierzam się...kiedyś
Mam już propozycje Wszystko zależy od czasu. Są po prostu ważniejsze sprawy..czyli życie a nie publikacje, które teraz omijam szerokim łukiem, a propozycji nie brakuje. Trzeba nauczyć się wybierać, a z czegoś trzeba rezygnować.

"Życie jest sztuką wyborów (wyboru)" - nie pamiętam jak brzmiał cytat A wybory są bardzo trudne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgorzata_s... 09:21, 30 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gardenarium napisał(a)


Tak jest. To dlatego, że być może powstanie książka o tym ogrodzie Przymierzam się...kiedyś
Mam już propozycje Wszystko zależy od czasu. Są po prostu ważniejsze sprawy..czyli życie a nie publikacje, które teraz omijam szerokim łukiem, a propozycji nie brakuje. Trzeba nauczyć się wybierać, a z czegoś trzeba rezygnować.

"Życie jest sztuką wyborów (wyboru)" - nie pamiętam jak brzmiał cytat A wybory są bardzo trudne.


Tak to już jest jak ludzie tyle talentów mająTrzeba by Cię Danusiu sklonować w kilku egzemplarzach
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gardenarium 09:22, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ktoś z Was mnie prosił o zidentyfikowanie rośliny z wizualki o trawnikach Jeśli to chodzi o szarą roślinę z powycinanymi liśćmi po lewej to jest Melianthus major, u nas nie zimuje. W Anglii często używają go jako roślinę do kompozycji donicowych.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:24, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nieustająco dziękuję za każdy wpis u mnie każdemu kto zagląda i wspiera
To wiele znaczy Bardzo dużo

Jutro, jak wspomniałam - przyjemności w ogrodzie, ale nie sam na sam z ogrodem. Witek obiecał rozpalić grilla To dopiero coś, że wyszedł z propozycją "Tu się będzie smażyć a my pogrzebiemy troszkę w stożkach", co by je ustatkować i uzupełnić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:26, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Tak to już jest jak ludzie tyle talentów mająTrzeba by Cię Danusiu sklonować w kilku egzemplarzach


Ja bym tak daleko nie szła w tę tezę, na spokojnie próbuję ogarniać obecną sytuację, która łatwa nie jest
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Janina 09:37, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Gardenarium napisał(a)

[img

Zachwycam sie tym klonikiem wśród kul cisowych, świetnie roświetla to miejsce. Cudo po prostu cudo.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
kaisog1 10:56, 30 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardenarium napisał(a)
Nieustająco dziękuję za każdy wpis u mnie każdemu kto zagląda i wspiera
To wiele znaczy Bardzo dużo

Jutro, jak wspomniałam - przyjemności w ogrodzie, ale nie sam na sam z ogrodem. Witek obiecał rozpalić grilla To dopiero coś, że wyszedł z propozycją "Tu się będzie smażyć a my pogrzebiemy troszkę w stożkach", co by je ustatkować i uzupełnić.


Taki Mąż to skarb!!!! Mój tylko krzyczy "weź sie do roboty!"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 11:05, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dobre.. a mój nie krzyczy tylko pewnie to samo myśli. Weź się do roboty zamiast się martwić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
polinka 11:21, 30 kwi 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Gardenarium napisał(a)


Mistrzostwo! Zaaranżować tak perfekcyjnie, tak małą przestrzeń...
Wpatruję się już kilka minut w to ujęcie...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Ewa 11:23, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Danusia ksiązke juz dzis zobaczę!!!
a ogród tej wiosny mistrzostwo świata ile nowości !!!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies