Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 13:08, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To Pan od dachu domu, budującego się na sąsiedniej kopercie (zdjęcia w ostatniej serii) , bo działeczka jest malutka. Stary domek schowany za świerkami dużymi został wyburzony, a teraz akurat w mojej dziurze (najniższe świerki) wyrosła budowla wąska, ale wysoka No i stoi nad ogrodem... ale zniknie za sprawą szarego dachu, który zlewa się z niebem, jesli mogę poetycko (prawie) napisać

Pan w szarym został nazwany Kukułką, a pan w czerwonym - Dzięciołem..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ania 13:09, 30 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Danusiu, gratuluję publikacji, oczywiście już zamówiona
Tworzysz piękno niemożliwe do opisania, jesteś wzorem tysięcy ogrodników amatorów i nie tylko a przy tym cudownym człowiekiem. Bardzo Ci dziękuję za Twoją twórczość którą jest dla mnie inspiracją. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Gardenarium 13:10, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miałam dzisiaj zły sen... Przyśniło mi się, ze oto pod bramą Chelsea Flower Show 2015 r ...okazało się, że nie mam biletów, zapomniałam..zgroza normalnie...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:11, 30 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, dziękuję ze zajrzałaś i takie słowa - miodzio, jak mawia Zbyszek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 13:29, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Miałam dzisiaj zły sen... Przyśniło mi się, ze oto pod bramą Chelsea Flower Show 2015 r ...okazało się, że nie mam biletów, zapomniałam..zgroza normalnie...


To będzie odwrotnie inne sny masz, co raczej się sprawdzają, ten jest dobry omen
proszę zerknij jeszcze do mnie, konkretne pytanie zadałam, bo jakby, co, to jutro ruszymy, choc Zygi chory, wina moja, bo zachciało mi się białych mebelków i białej ściany na patio, w zimnicy moje zachcianki spełniał i pochorował się
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
atena35 14:22, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Macham tylko. Miłego weekendu.
____________________
Ogród Tosi
Mira104 17:55, 30 kwi 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Dzień dobry,
książka przeczytana jednym tchem i szczerze powiedziawszy ja mam niedosyt w szczególności Pani projektów, chciałoby się więcej i więcej
Gratuluję Pani Danusiu.

Mam jeszcze pytanie, proszę mi powiedzieć w jakich odległościach od siebie, powinno się sadzić brzozy Doorenbos?
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Agatek 19:07, 30 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Gardenarium napisał(a)
Miałam dzisiaj zły sen... Przyśniło mi się, ze oto pod bramą Chelsea Flower Show 2015 r ...okazało się, że nie mam biletów, zapomniałam..zgroza normalnie...


Podobno sny tłumaczy się na opak
czyli będzie dobrze

a ja lekturę na majówkę odebrałam jak pogoda nie dopisze to i tak odpocznę w ogrodzie
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Sebek 19:16, 30 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)


Przyznam, że ja to samo myślałam i wczoraj wieczorkiem przyjrzałam się jaką wysokość mają rusztowania, znacznie przewyższają mój dom..następnie z jednego poziomu na drugi wchodzi się po drabince (zgroza) a z jednego rusztowania dalej na drugie...hmmm po wąskiej desce...myslę sobie: nawet o tym nie myśl...gdyby mi się coś stało, pomyślałam... powiedzą: "poświęciła się dla Ogrodowiska". Chyba jednak nie warto ryzykować?

Kolejna myśl - poślę Witka - to samo, ryzyko jest zbyt duże.


Hahahaha Made my day
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
leon60 20:43, 30 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wzdycham i nieustannie zachwycam się Twoim ogrodem
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies