Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

ana_art 16:02, 07 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nadrobiłam piękne zdjęcia Danusiu, rozumiem cie doskonale bo też cierpię na brak miejsca..
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kasia 16:03, 07 cze 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
no jest wymagająca w pierwszym sezonie miała grzyba bezprzerwy i mszyce. W tym roku ma mnóstwo pąków ale jeszcze nie rozkwitła szaleńczo. Już teraz widzę, że popełniłam błąd sadząc ją z Aquarell, bo Reine ma wiotkie przewieszające się łodygi z bardzo dużą ilością kwiatów. I przez to kładzie się na swojej koleżance z rabaty ale zostawię to tak, muszę tylko znaleźć coś takiego co podeprze mi te róże ale nie będzie rzucać się w oczy. Bambusowe patyczki odpadają ...
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 16:11, 07 cze 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Danusiu zajrzyj proszę do mnie na stronę 5, nie mam pomysłu na pasek wąski a długi między domem a płotem. Strona południowa, skwar, patelnia, szerokość paska 2 m. Trawa się tam nie sprawdziła.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Agatan24 16:58, 07 cze 2015


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Danusiu mam małe pytanko czy pod koniec czerwca moge wsadzic smaragdy czy lepiej wstrzymać się na jesień.
Pozdrawiam
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
20:07, 07 cze 2015
MW mają już wszyscy ale trudno nie mieć skoro tu gorąco polecana, a jak w zeszłym roku zobaczyłam ją w ogrodach w Goczałkowicach to ... no cóz mam ..siedzę w pokoju na sofie i co widzę przez okno?...MW!
zaczarowanaa 20:39, 07 cze 2015


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Gardenarium napisał(a)
Jak przekwita zmienia kolor





Nazywa się 'Darcey Bussell



Normalnie mam tą różę , drugi sezon będzie )czadowa
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Madzenka 20:46, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Jak przekwita zmienia kolor







Kochana SZEFOWO mam Darcey'a Kupiłam rok temu z Gabisią i zaczął w tym roku jako pierwszy spektakl purpury.

Ale Munstead u mnie ma głębszy kolor i wieksze kwiaty niz Darcey. Ponadto Darcey jest wyzszy jak przystało na mężczyznę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 20:48, 07 cze 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
A powtarza kwitnienie????
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Rench 21:50, 07 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Gardenarium napisał(a)




W tym kolorze jest np, Munstead Wood, Gospel, 'Johann Wolfgang von Goethe', 'Falstaff', 'Cardinal de Richelieu'. Wszystkie mam, a nawet więcej w tym kolorze.

Inne: Darcey Bussell, Sissinghurst Castle, Nuits de Young,
Alain Blanchard, Charles de Mills.


Sesja zdjęciowa wspaniała,róże w donicach niesamowicie efektowne...
A jak na tyle piękności które masz,za mało nam ich serwujesz
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Gardenarium 22:10, 07 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja tych nie mam co wymieniłam, nie wszystkie i dlatego nie serwuję. Byłam poproszona o typy w tym kolorze i podałam. Dziewczyny kupiły, ja miałam Munstead Wood. To gwoli wyjaśnienia.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies