Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Milka 10:19, 08 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zielone przy r wybujal na 2m, ma kilka kwiatow, ale one tylko wygladaja, bo smierdza, a u tych ciemnych bosko pachna
p.s. twoje rekawice w avatarku pasuja do mojego kwiatka w moim avatarze
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 11:04, 08 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)
Płaszcz - peleryna od deszczu, wymachiwałam rękami a i Witek robił zdjęcia






Niezwykle przydatna i twarzowa ta peleryna. Figury ogrodowe niczego sobie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 11:06, 08 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Milka napisał(a)
To dobrze, ja je bardzo lubie, dokupilam 6 ciemnych, nowa odmiana i zaczelam wlasnie kolejna rewlucje, nie podoba mi sie busz nieujarzmiony, wole ramy i busz i to zmieniam przy pergoli, wywalam jasnote, krwawniki, gozdziki, kocimietke, dam tam roze, hosty moze trawy, w sumie nie wiem co, njpierw wywale, chyba ze azalie lub hortensje, tam sa cisy, te co plotlas, stozki i kulki, stozki bukszpanowe, nie wiem co dalej... twoje spojrzenie potrzebne, takim profesjonalnym, chlodnym okiem, na zywo byloby najlepiej
p.s. przy okazji morduje slimaki i mam nowych sasiadow, wreszcie obok tez bedzie ladnie. Przyszli z bombonierka, przedstawili sie, bardzo sympatyczni oboje, w pelni sil, chyba z 15 oat mlodsi, to beda dzialac, rzadkie takie przywitanie w Polsce


Ireno, do nas sąsiadka z blachą świeżego ciasta przyszła. Teraz doceniam jak niezwykłe (a teraz już rzadko spotykane) to było zachowanie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Malgosik 12:38, 08 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Gardenarium napisał(a)
Powiem generalnie takie podsumowanie:

Łepetyna mi pęka od pomysłów, ale ogród nie pomieści, ani nie nadąży za mną. Suma sumarum nie mam miejsca na pomysły.

W notesiku zapisuję co z czym i jaka kolorystyka. Ostatnio poszłam we fiolety Subtelne i romantyczne, chłodne z nutką nostalgii. Bez mocnych wrażeń.





dobrze że chociaż w innych ogrodach możesz się "wyżyć"
w nich się zmieszczą wszystkie Twoje pomysły
____________________
Ogród na glinie
Gardenarium 12:39, 08 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Irenko, Ewo my też jak kupiliśmy działkę zameldowaliśmy się u wszystkich sąsiadów. Jedno przyjęcie było niemiłe, pozostałe - wspaniałe i życzliwe. Warto się spotykać aby rozpoznać sprawy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 13:36, 08 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusia, ogród z przydrożnym aniołem - czy Ty go jakoś/kiedyś/choć trochę pokażesz?

Bo przecież ja spać nie mogę przez ten ogród - choć nic o nim nie wiem.
Tak jak kiedyś noc była za krótka na oglądanie Twoich angielskich ogrodów z artykułów Ogrodowiska.

Mówisz, że biel pasuje do małego ogrodu ale ja ciągle odkrywam jej uroki: tak plamami tu i ówdzie.

To może "hidcotowa" będzie teraz "graetdixterową"?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
boguslaw_r_ 14:26, 08 cze 2015


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Aparat w twoich rękach czyni cuda,
Pelerynka super 2 zdjęcie mniodzio,
pozdrawiam.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Malgosik 15:27, 08 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Danuś
ja już też się stęskniłam za śledzeniem realizacji na żywo
ten dreszczyk emocji...
a potem cała masa inspiracji
____________________
Ogród na glinie
Gabisia 15:34, 08 cze 2015


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Danusiu,

tak, angielski gentleman Darcey Bussell zachwyca!
Jest niebywale hojny, tyle pąków podarował jako pierwszy
I burzom ani upałom się nie dał.

Bardzo ładnie zapowiada się także Goethe - ma ogromne kwiaty w pięknej barwie, ale trochę słońce go u mnie przypala.

Kocham Twoje zdjęcia, ja mam ogromne problemy z ustawieniem światła w aparacie i moje różowości i purpury wychodzą fałszywie i brzydko

Pelerynka rewelacyjna
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
mateuszmichn 15:58, 08 cze 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Ogród chodź niewielkich rozmiarów zaprojektowany bardzo starannie, podziwiam jego każdy zakątek i z każdym zdjęciem się bardziej zachwycam. Chciałbym aby kiedyś u mnie chociaż jedna rabata tak wyglądała.
Życzę aby roślinki pięknie rosły i aby żadne szkodniki ich nie ruszały
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies