Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Alicja169 17:43, 11 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Gardenarium napisał(a)


Jeśli krwistoczerwone róże, to piękne będą bardzo ciemne żurawki Fotka plus np białe orliki. Albo odmiana Columbine Fotka
Plus brązowa turzyca.


Danusiu - bardzo dziękuję za wskazówki. Białe orliki już sa. Ale ciemnej żurawki nie brałam pod uwagę. Twoje pomysły są jednak bezcenne.
Będą ciemno czerwone żurawki!
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Milka 17:51, 11 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak tam, pluskawice na nowej miejscówce?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
17:55, 11 cze 2015
super opis rózy DB no oczywiście ze sobie kupiłam ...i sie zastanawiałam w sklepie czy aby ona to ona bo jak przekwita to ma piekny różowo-fioletowy kolor a obrazek pokazuje czerwono-bordowy. ale teraz już wiem że tak ma być!

chyba Austina rzucili w tym roku do wielu szkółek ... i dobrze bo ludziska kupią i bedzie ładniej po wsiach

Gardenarium 21:13, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Milka napisał(a)
Jak tam, pluskawice na nowej miejscówce?


Jeszcze są na stareje miejscówce

Byłam z Hanią dziś u Szmitów na omówienie ważnych spraw związanych z naszym zlotem Hania robiła za tłumacza wycieczki niemieckich pasjonatów ogrodnictwa. Rzucili się na hosty i jaśminowce...wszyscy... no to po ich odjeździe siłą rażenia zakupiłam 6 szt, a 4 gatunki/odmiany(jaśminowców).

Pachniało mi w samochodzie całą drogę, niczym w perfumerii

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Efffa 22:11, 11 cze 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
ciekawa jestem z czym skomponujesz jaśminowce?!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Zielona 22:30, 11 cze 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jaśminowce? W życiu bym nie powiedziała, że nabędziesz je dla siebie

Wiesz, jaki zapach mnie zachwycił w Paryżu? Magnolii Grandiflora. Wiem, że próbowałaś z nią w naszych warunkach. Nie łudzę się, ale... ten zapach!!!
Specjalnie dla Ciebie:



Kondzio 22:34, 11 cze 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Danusiu napisałaś o pomarańczowym o jakim myślałaś
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 23:35, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Takim jak na zdjęciu fotce, tylko potem przyznaj się kto doradził Siła rażenia będzie, wielka, bowiem nie widziałam nigdy pomrańczowych drzwi w ogrodzie.

Coś takiego, najlepiej przecierane


https://www.pinterest.com/pin/274086327297379766/

albo bardziej blade. Kup farbę, pomaluj papier i przymocuj do drzwi. I patrz z daleka.

Do pomarańczowych drzwi i pomarańczowych kwiatów oprócz niebieskości i granatu pasują srebrne liście. Proponuję mocno powycinane liście karczocha. Czyściec wełnisty, któremu obetniesz kwiaty.

Ten kolor moim zmysłem i pomysłem zrobi z ciebie kreatora koloru i zyskasz szacun jakich mało
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:39, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Efffa napisał(a)
ciekawa jestem z czym skomponujesz jaśminowce?!

Już skomponowałam Siedzę i wącham.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:48, 11 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Święto Róż



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies