Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 19:59, 09 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Filemon24 napisał(a)
Bardzo podoba mi się to że założycielka forum czynnie w nim uczestniczy , ma własny wątek i jest częstym gościem u innych forumowiczów. Podpowiada naprowadza a nawet wymyśla jak to powino wyglądać. Dzieli się swoją wiedzą ogrodową, na prawdę super sprawa!!!
Twój ogród piękny przemyślany i z gustem widać że jesteś duszą artystyczną, to co zrobiłaś bardzo wpisuje się również w mój gust. Cały ogród jest miły dla oka chcę się na to patrzeć. Mam pytanie jaką powierzchnie obejmuje?


Dziękuję. Od mojego ogrodu wszystko się zaczęło, napisałam pierwszego posta na Forum. Niedługo będzie 5 lat, skoro założyłam Ogrodowisko od podstaw, od pierwszych postów - to pokazałam ogród.

A skoro pokazałam - to jest dla ludzi i były nawet zloty w postaci Święta Róż, bardzo liczne i huczne

i teraz sporo ogrodów wygląda podobnie do mojego albo do innych moich ogrodów, a nawet mam pokazane mnóstwo innych ogrodów. Jeszcze do nich w każdym razie nie dotarłaś Sa też ogrody forumowiczów realizowane wg moich projektów, też do nich jeszcze nie dotarłaś, zapraszam gorąco.

Prowadzę nie tylko swój wątek i mnóstwo innych, ale tez prowadzę stronę główną z około 500 artykułami i wielki Fanpage na Facebooku który liczy ponad 28 tys Fanów.

Zapraszam do wizytówki http://www.ogrodowisko.pl/watek/1349-wizytowka-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy

i na Facebooka https://www.facebook.com/ogrodowisko

I na stronę główną gdzie pod tagami możesz szukać intersujących artykułów http://www.ogrodowisko.pl/

Pozdrawiam i zapraszam także do innych watków.

Ogród z domem ma 500 m2.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Filemon24 20:15, 09 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Ogrodowisko obserwuje od jakiegoś czasu pomyliło mi się najpierw z Oazą bo podobna grafika jednka szczerze uważam że jest o niebo ciekawsze i bardziej inspirujące. Oglądam inne ogrody czy to tu czy na innym fo czytam twoje artykuły ale na Facebooku ogrodowiska jeszcze nie byłam ale zaraz to zmienię Mam również swój 52 arowy ogród który tworzę od ponad roku.
Oglądałam zdjęcie forumowiczów i twoje jak byliście z wizytą w szkółce w Pęchcinie koło Ciechanowa, kiedyś mieszkałam w Ciechanowie ale w tej szkółce nigdy nie byłam. Po prostu wtedy nie interesowało mnie ogrodnictwo.
Wizytówkę już dawno obejrzałam jest twoim ogrodem zachwycona
____________________
Gardenarium 22:16, 09 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mamy zlot 11 lipca na 5 lecie O. właśnie w tym ogrodzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Filemon24 08:54, 10 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Rozumiem że impreza otwarta jak coś można przyjechać?
____________________
aga_podlasie 11:42, 10 cze 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Danusiu,
Chciałabym prosić o podpowiedź w temacie przedogródka. Mój wątek, strona 12. Tu potrzebny jest fachowiec
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
Alicja169 18:17, 10 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Danusiu, proszę doradż - jakie żurawki do czerwonych róż. Oczywiście róże są na stanowisku slonecznym.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Peruagatka 20:33, 10 cze 2015


Dołączył: 07 kwi 2015
Posty: 17
A co ja zrobilam dzis... Pracowalam akurat w Pruszkowie, wiec wracajac do domu do Warszawy przejechalam sobie przez Komorow poogladac slynne roze ) sliczne sa! Nawet z samochodu, bo jakos uznalam, ze szwendanie sie wokol posesji troche nie na miejscu

Moj ogrod prawie zalozony. Mysle, ze jestem juz gotowa zeby dzielic sie zdjeciami. Zostala mi jeszcze rabata rozana do zalozenia i ogordek owocowy. Tez wciskam wszystko na 500 metrach

Pozdrawiam serdecznie )
____________________
Gardenarium 22:15, 10 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Filemon24 napisał(a)
Rozumiem że impreza otwarta jak coś można przyjechać?


Zapisy są tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/5381-spotkanie-w-pechcinie-u-szmitow-2015?page=9
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:33, 10 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Alicja169 napisał(a)
Danusiu, proszę doradż - jakie żurawki do czerwonych róż. Oczywiście róże są na stanowisku slonecznym.


Jeśli krwistoczerwone róże, to piękne będą bardzo ciemne żurawki Fotka plus np białe orliki. Albo odmiana Columbine Fotka
Plus brązowa turzyca.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ren133 23:02, 10 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Danusiu
Mogłabyś mi doradzić jaką trawę posadzić na rabacie przy ambrowcu (str 185)? Myślałam o tym żeby stworzyć całą rabatę trawkową. Dalej za tą rabatą jest wąska rabatka bylinowa bordowo-różowa więc mogłoby być w tym miejscu minimalistycznie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies