Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 19:32, 08 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzenko, z braku czasu kompozycje będą bardzo przypadkowe. Wiem jedynie co kupiłam a co z czym posadziłam? Zabrakło etykietek w każdym razie... W ogrodzie bardzo mało posadziłam, ale za to w pojemnikach - wiele, w kilku warstwach i nawet mam wielki pojemnik z samymi tylko narcyzami. Sama jestem ciekawa co wylezie i jak zakwitnie

Dla mnie też to będzie niespodzianka

Gdyby chcieć się do tego przyłożyć tak, jak planowałam, musiałabym tylko to robić i nie pracować. Dzień krótki, ciemno, sporo sadziłam po nocy wręcz... Jestem ciekawa co będzie, aby tylko kolory się zgadzały to będzie dobrze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:35, 08 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Monika76 napisał(a)
Danuś bardzo dziękuję Ci za informację. Powiedz jeszcze czy nie jest już za późno na posadzenie róż z gołym korzeniem?


Jeśli masz to posadź, a w sumie nie wiadomo jak pogoda będzie przebiegała. Jak nie zmrozi gleby to można sadzić, ale to już jest późno. Jak masz dopiero kupować, to nie kupuj, odłóż to do wiosny. Termin będzie pewniejszy, szkoda róż i szkoda pieniędzy na nie wydanych. Ja bym nie kupowała teraz z gołym korzeniem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:37, 08 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zobaczyłam, że w zeszłym roku sadziłam cebule w donicach 20 listopada, tak wynika ze zdjęć, więc w tym roku jestem lepsza
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katkak 19:39, 08 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Danusiu czy można jeszcze wysypać nawóz jesienny, czy już za późno?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ren133 19:48, 08 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Wizytówka zapiera dech w piersiach
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Zielona 21:05, 08 lis 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)


Właśnie dlatego wywaliłam, bo nie kwitła, nie wiem co ta wiśnia ma w sobie, że na zdjęciach zachwyca, ale w ogrodzie już nie. Ja w każdym razie wykreśliłam ją ze swojej listy żelaznych roślin

Dziękuję Marto za pozostałe zdania...nie wiem co powiedzieć po prostu


Buuu... w takim razie przyszły rok będzie decyzyjnym... Kupiłam dla kwiatów, ale jeśli kwiatów niet to miejsca w ogrodzie też niet

Pozostałe zdania - nie musisz nic odpisywać Bo ja wiem, że Ty wiesz
Widzisz... z Twoim wątkiem jest tak, że absolutnie wszyscy tu zaglądamy, ale rzadko się wpisujemy. Bo u Ciebie człowiek czuje, że nie wypada tak po prostu napisać "ale ładnie!"... dlatego, że to nieproporcjonalne do piękna, które chce się skomplementować.

Miłego wieczoru!
Gardenarium 21:38, 08 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Katkak napisał(a)
Danusiu czy można jeszcze wysypać nawóz jesienny, czy już za późno?


Za późno.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:39, 08 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Policzyłam i okazuje się, że w donicach posadziłam 58 odmian tulipanów. Jeszcze mam narcyzy i czosnki, ale samych tulipanów jest 58 nazw ..hmm, ale skąd tyle się wzięło?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 21:41, 08 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Danusiu widzę , że Jesteś to proszę luknij jak możesz na moje zakupowe plany i poradź czy z czymś sobie głowy nie warto zawracać
str. 413
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:42, 08 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
A i gratki zostawiam , ale fotki nie dam bo moje brzydkie , a już przy twoich to w ogóle wstyd....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies