Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 18:54, 01 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dorota123 napisał(a)
Piękna metamorfoza, podglądam Twoje poczynania od bardzo dawna, nie jestem pewna czy dobrze kojarzę, ale bardzo dawno temu, jeszcze chyba nie było Ogrodowiska był program z Tobą, ale jeszcze nie z tego ogródka. Całe morze doniczek z bukszpanami, które czekały na nowe miejsce. Już wtedy widziałam w tym piękno, też zaczęłam szczepić bukszpany na potęgę i zmieniać to co już miałam. Największa metamorfoza zaczęła się dwa lata temu i ciągle trwa. Przygotowuję zdjęcia do zrobienia wizytówki, ale przez cały 2015 rok walczyłam o trawnik, który najpierw nie chciał być ładny, a później niechcący spaliłam go opryskiem. Pozdrawiam i życzę wiele sukcesów w życiu i w pracy jako przemiły i mądry ogrodnik.


Chyba dobrze kojarzysz, mój pierwszy występ był w 3 odcinku Mai, dawno temu...a w sumie byłam w 43 odcinkach Ale myślę, że chodzi o ten dawny z mojego poprzedniego ogrodu, dawno, dawno temu. Mam go na płytce. Jeszcze wtedy internetu nie było chyba ale płytka jako pamiątka pozostała, mam je prawie wszystkie. Kiedyś będę robić pokazy moich "starych ogrodów" w programach.

Pewnie ten odcinek był robiony w Ogrodzie babci Jasi, czyli moim "starym", poprzednim ogrodzie

albo jeszcze gdy było w tym obecnym ogrodzie prawie pusto rok 2007






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AsiaK_Z 19:09, 01 sty 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Danusiu, aż nie chce sie wierzyć, że to ten sam ogród. Pozdrawiam cieplutko
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kasya 19:14, 01 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42215
Gardenarium napisał(a)



albo jeszcze gdy było w tym obecnym ogrodzie prawie pusto rok 2007






co to za swierk za Mają ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gardenarium 19:24, 01 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To świerk serbski, myślę, że od tej ery stał się popularny w Polsce, bo byłam jego aktywną popularyzatorką. Każdy do tej pory sadził tuje i świerki kłujące

Mam na myśli rok 1999 kiedy sprowadzano je jeszcze z Niemiec, były w moich realizacjach od lat 90-tych Kule z cisa na pniu także. Pokazałam je w ogrodzie z cisami w 2006, a srebrne kule w ogrodzie miałam w roku 2008.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nicol21 21:08, 01 sty 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Fantastyczne podsumowanie roku w ogrodzie! Oby kolejne lata owocowały w takie fantastyczne wydarzenia jak ten co właśnie minął
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Rumianka 21:19, 01 sty 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Przepięknymi fotkami zafundowałaś Danusiu raj dla oczu i miodek na duszę. Po tych nocnych wystrzałach, przyjemnie jest wyciszyć się spacerując w Twoim przecudnym ogrodzie, aż chce się napisać przez duże O...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Kasya 21:24, 01 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42215
Gardenarium napisał(a)
To świerk serbski, myślę, że od tej ery stał się popularny w Polsce, bo byłam jego aktywną popularyzatorką. Każdy do tej pory sadził tuje i świerki kłujące

Mam na myśli rok 1999 kiedy sprowadzano je jeszcze z Niemiec, były w moich realizacjach od lat 90-tych Kule z cisa na pniu także. Pokazałam je w ogrodzie z cisami w 2006, a srebrne kule w ogrodzie miałam w roku 2008.


Nie sądziłam ze serbski jest aż taki wąski...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anna_studio 21:56, 01 sty 2016


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Danusiu...
Historia Twojego ogródka jest spektakularna!
Jestem pod ogromnym i niezmiennym wrażeniem
Cichym i słodkim marzeniem, które towarzyszy mi niezmiennie z roku na rok...
jest wizyta w Twojej zielonej bombonierce.
Dla takiego łasucha jak ja byłoby to ''niebo w gębie''
Pozdrawiam noworocznie i zostawiam życzenia...


____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Dorota123 10:24, 02 sty 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jestem przekonana, że te moje mgliste wspomnienia z programu telewizyjnego nie pochodzą z obecnego ogrodu, raczej było to w ogrodzie babci Jasi. Przypomina mi się zakątek zapachów i motyli.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewa004 11:14, 02 sty 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Danusi życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, miłości i szczęścia
A za stworzenie ogrodowiska należy Ci się od losu specjalny bonus i tego Ci z całego serca życzę.
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies