Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na Batuty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Batuty

mstrzes 15:06, 02 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Jak widzicie, skarpa już skopana przez pieska hihihihi. Kochany już mi pomagał przez całą zimę pozbyć się tej trawy ze skarpy
a tu świeżo zakopane dziury

i tak co drugi dzień wesoło jest.
____________________
Pozdrawiam Magda
15:11, 02 mar 2015
hehe jak już będziesz miała jak w pudełku obsadzone i poukładane to i się żarty dla Bono skończą
mstrzes 15:23, 02 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
amyma napisał(a)
hehe jak już będziesz miała jak w pudełku obsadzone i poukładane to i się żarty dla Bono skończą


hahaha już się skończyły Nie wychodzi sam na "ogród" łobuz straszny z niego, ale tylko w ogrodzie. W domku grzecznie śpi i tylko z miejsca w miejsce się przenosi.
Oczywiście dopiero teraz tak jest. Jak pewnego ranka obgryzł mi moją komodę, upatrzoną, wymarzoną to za karę poszedł na dwór. Tam zrobił "porządek" i teraz wrócił do domu i już jest grzeczny
A teraz od nowa trawą się zajmujemy i całą resztą. W sumie to dobrze, że w zeszłym roku nic specjalnego nie robiliśmy. Tylko tej trawy mi troszkę żal. Ale jak mówi nasz weterynarz "trzeba se było kupić chomika a nie labradora" :
____________________
Pozdrawiam Magda
15:29, 02 mar 2015
młode psy to takie szkodniki, ale ile z nich pociechy, przyjaciel na całe życie Jak już trochę spoważnieje i dorośnie to nie będzie tak psocił
A kiedy macie zamiar zrealizować pergole? i z jakiej jesteś części Polski?

A już doczytałam! Jeśli to Książenice mazowiecki, tj wieś książenice to też szukaliśmy tam działki
mstrzes 18:36, 02 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
amyma napisał(a)
młode psy to takie szkodniki, ale ile z nich pociechy, przyjaciel na całe życie Jak już trochę spoważnieje i dorośnie to nie będzie tak psocił
A kiedy macie zamiar zrealizować pergole? i z jakiej jesteś części Polski?

A już doczytałam! Jeśli to Książenice mazowiecki, tj wieś książenice to też szukaliśmy tam działki


Tak, mazowieckie. My też uciekliśmy z miasta. Chociaż dalej pracujemy w Wawie to i tak jestem mega szczęśliwa z decyzji o wyprowadzce właśnie tu. Tylko jak to na nowych osiedlach- zero prywatności, wszystko trzeba sadzić, puste pole. Ale taka sytuacja ma też swoje plusy.

A pergola będzie, ale chyba w przyszłym sezonie. Zobaczymy jak fundusze. W tym roku chcemy obsadzić skarpę posadzić szmaragdy, serby, brzozy. No i oczywiście ogrodzenie od frontu i to pewnie pochłonie całe nasze fundusze. Zobaczymy. Jestem dobrej myśli. Mam nadzieje, że się uda
____________________
Pozdrawiam Magda
mstrzes 10:40, 03 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/78/789818/original.jpg

Powiedzcie mi proszę czy te zaplanowane rabaty nie są za duże? po lewej stronie 4m od ogrodzenia? O te niżej 2m się nie boję, ale te 4m mnie przeraża. Lubię symetrię, więc po ustawieniu huśtawki po prawej + smaragdy wychodzi właśnie 4m czy to nie za dużo, bo ja już nie wiem co tam umiejscowić
____________________
Pozdrawiam Magda
baraga1904 19:51, 03 mar 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...hej... też jestem z Książenic ale tych drugich chyba
ewakatowice 07:52, 04 mar 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
pozdrawiam ciepło
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
mstrzes 09:42, 04 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
baraga1904 napisał(a)
...hej... też jestem z Książenic ale tych drugich chyba

Pozdrowienia z Mazowsza
____________________
Pozdrawiam Magda
mstrzes 09:47, 04 mar 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
ewakatowice napisał(a)
pozdrawiam ciepło

Zazdroszczę ogrodu. Świetna kostka.... i w ogóle wszytsko mi się podoba. Już mam w obserwowanych .
U mnie bieda póki co Coś próbuję sama, ale ciężko mi to idzie.
Na razie próbuję bezpiecznie - serby i szmaragdy pod ogrodzeniem. Co do brzózek tez jestem już na 100% przekonana, że je chcę, tylko nie wiem czy 4 czy 6. Mam problemy z orientacją ile tych drzewek w danym miejscu się zmieści.
Ogólnie wiem, że nic nie wiem
____________________
Pozdrawiam Magda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies