Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

makkasia 13:20, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Ciemierniki piękne Dobrze, ze Dorotka zdrowieje
Macham Ewuniu
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Ewa777 14:19, 01 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
szemusia napisał(a)
Czytam, ze u Ciebie Ewcia też misz-masz pogodowy
Ciemierników nigdy nie miałam, ale jak sie tak u Was naoglądam, to pewnie i ja sie skuszę. Twoje mają cudne kolory...


Beatko, pogoda u nas zmienna jak to w marcu i kwietniu. Rano padał śnieg, potem na zmianę deszcz i słońce
Ciemierniki mi się bardzo podobają, a zwłaszcza te podwójne. Jak się jeszcze nie skusiłaś, to za rok na pewno się nie oprzesz To kolejna choroba O.
Gocha napisał(a)
Ewa też uważam, że Twoje ciemierniki są całkiem ładne a w porównaniu do moich malutkich kłaczy jeszcze bez liści nawet to po prostu piekne. Napisz mi na prv gdzie kupowałaś i po ile . Buziaki Ale proszę nie przesuwaj do mnie tych śnieżnych chmur bo już tak niedawno zrobiłaś a ja już nie chce zimna a tym bardziej wiatru. A wiatr to pewnie do nas dojdzie jeszcze z Wrocławia bo tam teraz paskudnie.

Gosiu, kłącza też mam Zależało mi bardzo, żeby mieć już rośliny z kwiatami i udało mi się takie znaleźć. Nie były tanie, ale co zrobić jak się ma takie zachcianki Nic nie przesyłałam do Ciebie ani wiatru, ani śniegu. Wszystko puszczałam na północ do morza

anabuko1 napisał(a)
WAW!!
Ale masz pięknie te nowe ciemierniki.Ta Ellen Red bardzo mi się spodobała
Ja mam tylko tradycyjny biały.Może i ja pomyślę o jakimś kolorowszym...

Aniu, pomyśl, pomyśl, to będziemy u Ciebie się zachwycać
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:24, 01 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
lojalna_ napisał(a)
Mówiłam ze cudne a tak nosem kreciłas )


Jolu, wiesz jak to jest.Coś Cię zachwyca, gdy nie widzisz jeszcze ładniejszego egzemplarza Ale już nie kręcę nosem, cieszę sięz tego co mam Ale jutro odwiedzę centrum, może mają ładnie rozrośnięte

makkasia napisał(a)

Ale kurki piękniaste ! matulu toż to cierpliwości trzeba szoook !!!


Kasiu, u mnie cierpliwości pod dostatkiem mnie te prace naprawdę relaksują, wyciszają i sprawiają wiele przyjemności
A Dorotka zdrowa już od niedzieli - jak ręką odjął. Apetyt ma teraz taki, że je dwa razy więcej niż przed chorobą Chyba nadrabia to co straciła
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Milka 15:26, 01 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa, widzę, że ciemierniki juz na dobre zagoszczą, cudne są
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 18:48, 01 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ewa777 napisał(a)
Zaraz odpiszę, ale najpierw pochwalę się przesyłką. Chociaż nie jestem z niej do końca zadowolona, bo w naszym dużym centrum ogrodniczym były większe i tańsze egzemplarze. Chyba pojadę poprawić sobie humor takim wypasionym ciemiernikiem





Wszystkie piękne... jak możesz to napisz na PW gdzie kupowałaś
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ewa777 20:21, 01 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
W moich donicach wyszły już hiacynty i szafirki zaczynają kwitnąć





Prymulki chyba trochę podmarzły

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Sabina76 20:41, 01 kwi 2015


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Ewka, ciemierniki cudne ale poprawić sobie humor kupując następne jak najbardziej można Sama ostatnio im się przyglądałam. Teraz jestem na etapie jeżówkowo - rozchodnikowo - krwawnikowym
A pogoda u mnie taka sama - zajączek jutro na nartach przyjedzie
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Ewa777 21:45, 01 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Sabina76 napisał(a)
Ewka, ciemierniki cudne ale poprawić sobie humor kupując następne jak najbardziej można Sama ostatnio im się przyglądałam. Teraz jestem na etapie jeżówkowo - rozchodnikowo - krwawnikowym
A pogoda u mnie taka sama - zajączek jutro na nartach przyjedzie


Zobaczymy czy będą, bo jak się człowiek nastawi, to nic z tego nie wychodzi A te rozchodniki to teraz kupujesz, bo ja też jestem zainteresowana takimi zakupami
Do mnie zajączek nie dojedzie na nartach, ale łapki mu zmarzną na pewno

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kindzia 08:46, 02 kwi 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czekałam Ewcia aż napiszesz co to za sklep, z tymi ciemiernikami, ale widzę, że trzeba się z prośbą na wiadomość na priva zwrócić To ja proszę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
szemusia 10:59, 02 kwi 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Kwiaty pięknie skomponowane
A prymulki chyba faktycznie troszkę zmarzły, ale one są twarde - wkrótce zakwitną kolejne
U mnie prymulki stojące na dworze mają ładne pąki, tylko chyba niska temperatura powoduje, ze nie mogą się rozwinąć. Te w domu już padły.
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies