Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

_Martini_ 21:49, 18 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Edyta, jeżówki zagrały się wysokością z miskantami, dobrze widzę? To jakie wysokie są ML i czy one są niższe od Grackow?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
nawigatorka 22:14, 18 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)

No to witaj w klubie. Ja też nie umiem.
a masz w cieniu? Jaki masz kompostownik? Ja mam dwa choc przydałby się trzeci.scianki to palety wiec maja dopływ powietrza. Stoją w cieniu. Wrzucam do nich wszystko i nic nierobie-niepodleganiu,nie mieszam i po roku mam kilkadziesiąt taczek kompostu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
babka 22:41, 18 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
nawigatorka napisał(a)
a masz w cieniu? Jaki masz kompostownik? Ja mam dwa choc przydałby się trzeci.scianki to palety wiec maja dopływ powietrza. Stoją w cieniu. Wrzucam do nich wszystko i nic nierobie-niepodleganiu,nie mieszam i po roku mam kilkadziesiąt taczek kompostu

Mam dokładnie tak samo. Jeśli mi nie zdąży przerobić do wiosny to przesiewam, nieprzerobione wracają do kontenera lub przerzucam do drugiego. Ale to na prawde sporadycznie się zdarza. Ważne by kompost miała przewiem i był cieniowany a jeśli nie jest to polewany wodą by nie wysychał.

Edytka Twoje ML od kiedy masz ? takie konkretne są, ja mam liche strasznie a juz trzeci rok im idzie
Ślicznie jest u Ciebie a Ty wciąż zmieniasz i ulepszasz
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
nawigatorka 22:47, 18 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
babka napisał(a)

Mam dokładnie tak samo. Jeśli mi nie zdąży przerobić do wiosny to przesiewam, nieprzerobione wracają do kontenera lub przerzucam do drugiego. Ale to na prawde sporadycznie się zdarza. Ważne by kompost miała przewiem i był cieniowany a jeśli nie jest to polewany wodą by nie wysychał.

Edytka Twoje ML od kiedy masz ? takie konkretne są, ja mam liche strasznie a juz trzeci rok im idzie
Ślicznie jest u Ciebie a Ty wciąż zmieniasz i ulepszasz
ja swój tez przesiewam no chyba ze idzie do ziemi gdzie nie będzie przeszkadzało ze nie jest idealny a większe resztki lecą do drugiego kompostownika
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MirellaB 23:39, 18 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przedpłocie masz najładniejsze na O.
Historię mojego znasz, a teraz już na zawsze znikła szansa jego obsadzenia. Mój eM wymienił kamień. Teraz nie ma szans w ogóle na posadzenie czegokolwiek. Nawet chwasty nie będą rosły.

Szkoda, że tak mało pokazałaś rabaty nowej brzozowej.

Jak jeżówki WV? Moje przesadzone kwitnące i nic im nie jest - twarde sztuki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Sebek 23:49, 18 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Edyta - w Murckach w szkółce płaciłem za miskanty 15 zł - mam je w donicach i... widać je ML też mieli
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
wiklasia 08:24, 19 lip 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Jak cudnie masz
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Matylda 09:19, 19 lip 2017


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
lindsay80 napisał(a)


Gapię się na nie za każdym razem jak podjeżdżam pod dom i raczej szybko mi nie przejdzie

A seslerie i miskanty właśnie zaczynają kwitnąć, niedługo zatem będzie kolejna odsłona.





Tak, przedpłocie masz wspaniałe. A co ile sadziłaś seslerie?
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Kindzia 09:36, 19 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jakie cisy masz w tych miejscach? I co ile sadzone? Muszę się przymierzyć do wysłonienia mojej drugiej bramy.





Pięknie u Ciebie!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
iwonkap 11:47, 19 lip 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
lindsay80 napisał(a)


A tu moja rabata grabowa, o której pisałam u Ciebie






Podpytam o ta rabatę - jaką ma szerokość cała oraz ile od tuj masz posadzone hortki i od hortek graby ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies