Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

reniuniek 18:47, 26 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2014
Posty: 36
Witaj wieczorkiem.
Zrobiłaś zakupy w P.?
Zmarzłam dzisiaj okrutnie na ogrodzie. Niby słoneczko świeciło, ale brrr, zimno. Namiot i meble schowane, kule i dodatki też. Zostały tylko donice, ale w nich kwiaty jeszcze rosną

Miłego wieczorku
____________________
Renata.
aage 19:31, 26 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
"Jakże się cieszę, że żyję na świecie, w którym istnieje październik! Jakież to byłoby okropne, gdyby natychmiast po wrześniu następował listopad!" - Ania Shirley


Czasem warto po prostu porzucić wszystkie przyziemne zajęcia, obowiązki i oddać się chwili przyjemności. Zaserwować sobie luksusowe chwile zza obiektywem i chwytać czas, czas który od dzisiaj będzie jakby wolniej płynął...cudowna niedziela <3


____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 21:27, 26 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
anula_wn napisał(a)


witam i do razu wpadam w zachwyt! nad ogrodem, nad detalem nad...fotami! ta jest obłędna


Witam serdecznie i dziękuję za wszystkie miłe słowa
Zapraszam ponownie

anna_studio napisał(a)
Aguś....ale gaaapa ze mnie

Wybacz Stokrotko...że dopiero teraz wpadam z rewizytą...
A tak Cię wypatrywałam...aż przegapiłam.
31 cudnych stron za mną...wiele przede mną...
Cieszę się, że tu jesteś...będę wpadać, podziwiać...piękne fotki,urocze zakątki...
Ściskam i znikam do...Twojego ogrodu...

anna_studio napisał(a)
Ciekawa jestem jak tam wypadło myślenie nad kulkami...wiesz którymi...
Wpadły do ogródka...czy jeszcze czekają???


Aniu nawet nie wiesz jak mi miło gościć Cię u mnie
Stwierdziłam, że po co dłużej czekać, chciałam być już między Wami.
Strony przybywają szybciutko, nie sądziłam, że tak ciepło zostanę tutaj przyjęta Dziękuję.
Chciałoby by się rzec...to dopiero początek będzie mi miło gdy będziesz obok i czasem napiszesz słowo. Zapraszam, po cudownej niedzieli ogród spowiły mgły...zrobiło się tajemniczo.
Dwie kulki wkulałam do ogrodu
Przytulam i przesyłam buziaki

Marzena2007 napisał(a)
Anęściągnęlaś na O to sukces Aga


Czekałam, czekałam i się doczekała

jalos napisał(a)


przydałyby mi się takie okulary. Często wyobrażam sobie, że je mam na nosie


Zakładaj koniecznie, nawet "szary" dzień można sobie urozmaici...chcieć to móc

bdan napisał(a)
Zaglądam w nadziei na nowe zdjęcia, ale nie ma.

Pozdrowionka zostawiam


Zdjęcia są Cudna niedziela za nami

Ewkakonewka napisał(a)
I ja zaglądam, ale poczekam


Miło, że jesteś

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
leon60 21:29, 26 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Cudne ujęcia
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
aage 21:58, 26 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
gierczusia napisał(a)
Aga .. Przepiękne fotki robisz , fieszzz ??.. Spodobał mi się bardzo wstęp do wątku , mam nadzieję na smakowitą lekturę w zimowe wieczory ,bom teraz bardzo nieczasowa

Pozdrawiam sąsiadkę bo wiem ,żeś skądś z niedaleka skoro koło Bei pracujesz ..ja do tego stawu mam 10 min jazdy autem
Buziole


Buziak na przywitanie
Cieszę się, że podobają Ci się moje kadry. Fotograf amator wychwytujący cudowne chwile aby nigdy nie zapomnieć o tym jakie piękne miałam życie.
Zimowe wieczory przed nami...zapraszam serdecznie
Pracuję w okolicach wiadomego stawu...nawet nie wiedziałam, że on łączy tak wiele osób
Macham

reniuniek napisał(a)
Witaj wieczorkiem.
Zrobiłaś zakupy w P.?
Zmarzłam dzisiaj okrutnie na ogrodzie. Niby słoneczko świeciło, ale brrr, zimno. Namiot i meble schowane, kule i dodatki też. Zostały tylko donice, ale w nich kwiaty jeszcze rosną

Miłego wieczorku


Buziak wieczorową porą godzina w gratisie a dzień od razu wydaje się dłuższy
Ogród zasnuła mgła a my dogrzewam się w blaski świec i kominkowego ognia...miły wieczór Piękna niedziela za nami, słońce dogrzewało, podziałam ogrodowo a nawet wypiłam popołudniową kawę wsłuchując się w szum traw...nadal zachwycają
U mnie jeszcze wszystko a swoim miejscu, tylko parasol udał się już a zimowanie do pomieszczenia gospodarczego. Ostatnie koszenie za nami a teraz tylko w ruch pójdą grabie i odkurzacz. Jednoroczne czekają na pierwsze ataki przymrozków.
Naładowała dzisiaj akumulatory słoneczne

leon60 napisał(a)
Cudne ujęcia


Mimo widocznej, zaawansowanej jesieni gdy wyjdzie słońce wszystko wydaje się jakby piękniejsze. Wykorzystałam moment
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Ewkakonewka 13:45, 27 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
aage napisał(a)
"Jakże się cieszę, że żyję na świecie, w którym istnieje październik! Jakież to byłoby okropne, gdyby natychmiast po wrześniu następował listopad!" - Ania Shirley


Cytat Ani mega
I nowa Ty, też mega Miłego dnia
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Enya73 17:37, 27 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
O, Agnieszko nowa wersja awatarka, puszczam oko Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
jazzy 17:45, 27 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
aage napisał(a)

Tarzałabym się na tej trawie godzinami
Jaki to gatunek, rodzaj, marka...?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
aage 22:20, 27 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Dobranoc, pchły na noc, karaluchy do poduchy.... a w oddali ciągle słychać szum...

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 22:34, 27 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ewkakonewka napisał(a)


Ewuniu cytat niezwykle trafny...rok bez października i jesieni byłby zwyczajnie nudny. Niby wielu z Nas nie lubi tej pory roku...jednak jak dla mnie to dynamiczny, kolorowy czas kiedy o każdej porze dnia jest odpowiednie światło na fotografowanie
Autoportret cyknęłam przypadkiem, nigdy nie wybieram się dalej bez aparatu.
Pozdrawiam i ślę buziaki

Enya73 napisał(a)
O, Agnieszko nowa wersja awatarka, puszczam oko Pozdrawiam serdecznie.


Macham ile sił w dłoni
Nowa ja w jesiennej odsłonie...jakby co wiesz już jak wyglądam
Piękny weekend za nami udało Ci się go spędzić aktywnie w terenie?

jazzy napisał(a)

Tarzałabym się na tej trawie godzinami
Jaki to gatunek, rodzaj, marka...?


Piękna Ty...ten avatar tak wiele mówi świetne zdjęcie.
Trawnik to wg mnie nieodzowny element ogrodu...u mnie go malutko ale staram się jak umiem dbać o niego tym bardziej, że działki ze mną graniczące to krótko mówiąc nieurodzaj i chwasty po pas...no może nawet po dziurki w nosie.
Na etapie tworzenia nie było dostatecznych funduszy na ogród...zakupiliśmy zwykłą sportową mieszankę z popularnego marketu. Co rok dokupujemy i robimy dosiewki właśnie z tej mieszanki.
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies