Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

bdan 07:14, 28 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
No tak się zastanawiam, który miesiąc mógłby wypaść ?
aage 08:14, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
bdan napisał(a)
No tak się zastanawiam, który miesiąc mógłby wypaść ?


Wszystkie wnoszą to coś...jednak gdyby trzeba było wybrać zastanowiłabym się nad lutym
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
bdan 08:45, 28 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Dzieci przeważnie ferie mają i na luty czekają
aage 09:10, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
bdan napisał(a)
Dzieci przeważnie ferie mają i na luty czekają


Dzieci widzą inaczej jakoś w lutym zawsze odczuwam stan zawieszenia.
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
anabuko1 09:42, 28 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Aguś , wtaj!
Twój ogród zawsze zachwyca o każdej porze roku.Taki wymuskany,śliczny, wręcz katalogowy
U mnie raczej nieład artystyczny, ale taki lubię, bo jest mój , rozumiesz to, prawda ?
Zdjatka trawek bardzo ładne.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 09:50, 28 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Czuję się u Ciebie Agnieszko jak w galerii sztuki ogrodowej, jesteś prawdziwą artystką, przebieram w twoich detalach i nie wiem, na który się zdecydować, ogólnie taki klimacik ze smaczkiem i estetyką, zachęca do refleksji przy filiżance Caffe macchiato....podajesz słowa i obrazy wśród pięknej scenerii.............i jak tu nie polubić października

Serdeczności zostawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lojalna_ 10:02, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jak zwykle u Ciebie morze zachwytów nad cudnymi ujeciami jesiennej aury artystko Ty Nasza

Dla mnie zawsze mało


Ciepełko , klimacik i smaczek to co lubie najbardziej
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
aage 10:42, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Tak na szybko próbowała odnaleźć zdjęcia z lutego...i znalazłam, jak nie doszukiwać się piękna nawet wtedy?

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 10:47, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
anabuko1 napisał(a)
Aguś , wtaj!
Twój ogród zawsze zachwyca o każdej porze roku.Taki wymuskany,śliczny, wręcz katalogowy
U mnie raczej nieład artystyczny, ale taki lubię, bo jest mój , rozumiesz to, prawda ?
Zdjatka trawek bardzo ładne.
Pozdrawiam serdecznie


Aniu każdy z Nas jest inny...a więc ogrody muszę się czymś różnić, wyróżniać, charakteryzować.
Nie wyobrażam sobie abym zaczęła tworzyć coś czego zwyczajnie nie czuję. Po pewnym czasie czułabym się więźniem własnego ogrodu, a przecież nie o to w tej całej zabawie chodzi. Cieszę się, że każdy ogród jest inny, odzwierciedla cząstkę Nas a my możemy spacerować i się zachwycać pięknem widzianym oczyma innych.
U Ciebie zachwyca mnie mnogość gatunków, kolor...u siebie nie widzę tego w takim nadmiarze, lubię spokój harmonię kształtów i barw.
Doskonale Cię rozumiem, rób to co robisz, przecież to Cię uszczęśliwia.
Trawy wyglądają zjawiskowo i pierwszy raz od kilku lat zakwitł mój Giganteus
Ściskam mocno, buziak.
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 11:53, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Agania napisał(a)
Czuję się u Ciebie Agnieszko jak w galerii sztuki ogrodowej, jesteś prawdziwą artystką, przebieram w twoich detalach i nie wiem, na który się zdecydować, ogólnie taki klimacik ze smaczkiem i estetyką, zachęca do refleksji przy filiżance Caffe macchiato....podajesz słowa i obrazy wśród pięknej scenerii.............i jak tu nie polubić października

Serdeczności zostawiam


Skąd wiedziałaś, że u mnie króluje Cafe macchiato?
Czy jestem artystką? jakoś nigdy nie myślałam tak o sobie, to nie dla mnie te tytuły.
Lubie te momenty kiedy zwyczajnie coś mnie zachwyca. Kiedy wszystko staje się spójnością, kiedy widać przenikanie...wtedy serce jakby mocniej zaczyna bić. Udana kompozycja to dla mnie taka, która na każdym etapie swojego rozwoju łączy się w całość. Już nie raz spotkałam się z określeniem, że mój ogród jest stateczny o każdej porze roku...taki jest, bo lubię gdy wszystko ma odpowiedni wydźwięk, elegancję i spokój.
Lubię wzbogacać wszystko o detale, np. tak ukochaną terrakotę.
Czasem jest tak, że odnajduję coś co porusza mnie wewnętrznie i nie wyobrażam sobie aby nie odpowiadało u mnie tej historii którą ma do przekazania.
Słowo pisane od zawsze mi towarzyszy, żałuję, że dzisiaj go tak mało, że przegrało z pismem obrazkowym.
Ściskam mocno
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies