Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 21:05, 07 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Ewkakonewka napisał(a)
Boso mama, boso tata i motylek boso lata .... i popsuła lato nooooo
A czemu Ty się stresujesz ogrodem, to relaks sam jest przecież I tak nigdy nie zrobisz, że będzie skończony bo się nie da I nowe rośliny się poznaje, i nowe pomysły się ma i się sadzi, przesadza. A jak lubisz to robić to i tak będzie pięknie


Ewcia chyba najbardziej tym, że mój brak doświadczenia przekłada się na brak wyobraźni przy zestawieniach na rabatach ale masz rację, bardzo lubię ogrodowe działania więc powinno być dobrze
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 21:07, 07 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Iwk4 napisał(a)

A ja musiałam sprawdzić, czy właścicielka awatarka nie zmieniła ogrodu. Po ogrodzie dopiero rozpoznałam


hihihi to ja ino w wersji zimowej
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 21:07, 07 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
lojalna_ napisał(a)
Awatarek superasny teraz ciepło w stópki


tak jest!!!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Kacha123 21:15, 07 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
No tak to można plany snuć - nóżki w ciepełku i pełen komfort.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
beata_m 21:52, 08 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Kacha123 napisał(a)
No tak to można plany snuć - nóżki w ciepełku i pełen komfort.


dziś mi już te paluchy zmarzły w autku ogrzewanie nawaliło i prawie mi kończyny odmroziło (tak wyolbrzymiłam może ciut
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Iwk4 17:39, 12 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Hej, pozdrawiam, jak tam plany?
Przywieźli mi 3 śmietniki, o zgrozo. Jeden szpecił na tyłach, teraz trzy.
Gdzieś muszą stać, więc przestawiłam na północną stronę domu w szpalerze. Potem muszę wymyślić, jak "je ukryć". E-Muś się śmieje, że wszystko bym chowała
____________________
Ogródek Iwony II
jazzy 18:01, 12 sty 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Przyszlam trochę posiedziec z Tobą przy kominku, bo w moim mi się nie chce palić Macham i informuje, że zagladam po cichu na bieżąco
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
beata_m 19:05, 12 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Iwk4 napisał(a)
Hej, pozdrawiam, jak tam plany?
Przywieźli mi 3 śmietniki, o zgrozo. Jeden szpecił na tyłach, teraz trzy.
Gdzieś muszą stać, więc przestawiłam na północną stronę domu w szpalerze. Potem muszę wymyślić, jak "je ukryć". E-Muś się śmieje, że wszystko bym chowała


Matko po co aż trzy? Segregacja? Ja mam jeden a marzę żeby się wiosną schował jak najszybciej za tymi serbami (których oczywiście jeszcze nie ma ale mam nadzieję, że będą). A plany niemal niezmienne ... serby będą, umbry będą...tylko wiesz co Iwonka myślałam, że może na tej rabatce gdzie teraz jest świerk inversa to może jakie bonsai .... tylko, że cenowo pewnie to szaleństwo więc na razie poczekam aż pomysł dojrzeje. Posadzę umbry i będę się przyglądać czy miłorząb czy coś z chmurkami
dziękuję za odwiedziny i ciepło pozdrawiam
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 19:11, 12 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
jazzy napisał(a)
Przyszlam trochę posiedziec z Tobą przy kominku, bo w moim mi się nie chce palić Macham i informuje, że zagladam po cichu na bieżąco



hihih zapraszam na ciepłe kakało ponoć działa uspokajająco więc może przyda się nam przed sezonem żeby myśli zebrać zanim wpadniemy w wir prac ogrodowych

pozdrawiam Cię Martuś
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
lojalna_ 10:59, 13 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Trafiłas z tym cacałkiem hihi ja ostatnio sie upijam nim przy kominku bo antybiotyk zawsze pociaga jakies ograniczenia

Aaaa le juz niedługo bo ciepełko idzie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies