Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Iwk4 23:30, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bartek_luberda napisał(a)
O widzę że nie wszyscy babo chłopa Bartka znają Pozdrawiam serdecznie tłumaczę się ze swojego wybryku u mnie gdzieś na 24 stronie jak mnie dziewczyny rozszyfrowały Jest tam moja fotka jeżeli cię to interesuje

Znalazłam na 21 stronie, też wcześniej mnie to gubiło

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:37, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Beatko, przyszłam się przywitać. Przeczytałam twój wątek i muszę powiedzieć, że było warto
Bardzo pięknie potrafisz planować. Podoba mi się twoje podejście.
Masz ciekawy plan, ładny trawniczek i jeszcze ładny domek, kostkę i ... mogłabym tak wymieniać
Fajny pomysł na serby. Ciekawie będzie wyglądać tam rabatka i zasłoni śmietnik. Ja też u mnie muszę coś z nim wymyśleć, na razie nie wiem, co z nim począć.
Czytałam u dziewczyn, żeby między serbami ok. 2 metry zostawić, min. 1,80. Między zać hortensjami co 70 -80 cm było. Trawy też się pięknie rozrastają. Rabatka hortensjowo-trawkowa będzie piękna.
Pozdrawiam i będę zaglądać
Powiedz mi jeszcze, w jakim programie rysujesz, że wydaje się to być takie łatwe ?
____________________
Ogródek Iwony II
beata_m 20:26, 30 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
bartek_luberda napisał(a)
O widzę że nie wszyscy babo chłopa Bartka znają Pozdrawiam serdecznie tłumaczę się ze swojego wybryku u mnie gdzieś na 24 stronie jak mnie dziewczyny rozszyfrowały Jest tam moja fotka jeżeli cię to interesuje


doczytalam hihih Beatko w każdym razie i tak przepraszam jeszcze raz za brak spostrzegawczości Ogródek Twój przeglądałam i na pewno wracać będę. Pozdrawiam ciepło
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 20:31, 30 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Iwk4 napisał(a)
Beatko, przyszłam się przywitać. Przeczytałam twój wątek i muszę powiedzieć, że było warto
Bardzo pięknie potrafisz planować. Podoba mi się twoje podejście.
Masz ciekawy plan, ładny trawniczek i jeszcze ładny domek, kostkę i ... mogłabym tak wymieniać
Fajny pomysł na serby. Ciekawie będzie wyglądać tam rabatka i zasłoni śmietnik. Ja też u mnie muszę coś z nim wymyśleć, na razie nie wiem, co z nim począć.
Czytałam u dziewczyn, żeby między serbami ok. 2 metry zostawić, min. 1,80. Między zać hortensjami co 70 -80 cm było. Trawy też się pięknie rozrastają. Rabatka hortensjowo-trawkowa będzie piękna.
Pozdrawiam i będę zaglądać
Powiedz mi jeszcze, w jakim programie rysujesz, że wydaje się to być takie łatwe ?


Hej Iwonko, bardzo mi miło gościć Ciebie u siebie
powiem Ci, że ze śmietnikiem gdyby nie P. Danusia to pewnie bym jeszcze długie lata patrzyła na niego ale mam nadzieję, że uda mi się wiosną zadziałać przy nim. I dzięki wielkie za info o rozstawach - bardzo cenne :*
Ja też niedługo zaglądnę do Ciebie (tylko jutro mam u siebie gości, maluszki dopiero poszły spać więc trza ogarnąć nieco) i dziś czasu nie ma niestety.

p.s. co do programu to podkradam laptopa służbowego i w autocad-zie kombinuję
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Ewkakonewka 21:20, 01 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Spełnienia planów życzę
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Karol99 22:52, 01 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Wpadłem się przywitać. Będę kibicować w dalszym tworzeniu ogródka i mam nadzieje, że prace ruszą już na wiosnę
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
beata_m 13:20, 02 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Dla wszystkich mnie odwiedzających składam życzenia: WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU! :* całuje Was mocno
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 13:21, 02 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Ewkakonewka napisał(a)
Spełnienia planów życzę


Ewka dziękuję serdecznie za pamięć całuje noworocznie i życzenia na Twoim wątku składam
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 13:32, 02 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Karol99 napisał(a)
Wpadłem się przywitać. Będę kibicować w dalszym tworzeniu ogródka i mam nadzieje, że prace ruszą już na wiosnę


Hej Karol, zapraszam jak najczęściej! Bardzo mi miło, że wpadłeś! Wiesz co też mam taką nadzieję, że wiosną uda mi się ruszyć i że będzie w końcu czym się "chwalić"

____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
jazzy 19:21, 03 sty 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Szczęśliwego Nowego Roku!
Spełnienia marzeń ogrodowych i wszystkich innych
:-*
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies