Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kasik 09:56, 07 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kwiatki jak zwykle u Ciebie szaleją, ale na pewno nie dorównają Rysiaczkowi. Ten to dopiero dobrą robotę robi, no i jak czyściutko i po porządku.

Jak już mówiłam, o Rysia poproszę na receptę przy następnej wizycie u mojego doktora.

Grześ z Karolą planują duży basen - w lipcu jak będziecie u nas- my do baseniku, a chłopcy podreperują drewutnię . - ale to oczywiście jak tą receptę skombinuje.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 10:45, 07 maj 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasia chyba mi padły wszystkie ML. Wygniły czy jak? Nie dają znaku życia.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
mirkaka 07:41, 08 maj 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Poczytałam o wodzie i nawadnianiu, czekam na więcej zdjęć majowych
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kindzia 09:51, 08 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasik napisał(a)
Co do wody, to wszystko jest w naszych rękachi oczach. Cenę metra wody znasz, oczętami na licznik spojrzysz, a że liczyć umiesz wynik będzie natychmiastowy i czytelny.
Potem zostaje tylko racjonalnie i z głową.

Żadnego zagrożenia nie widzę.

Wcale na licznik nie mam zamiaru patrzeć...ile trzeba będzie podlewać będę podlewać. Jak do tej pory. Tyle, że będę mogła w tym czasie robić co innego...albo leżeć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lojalna_ 09:54, 08 maj 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindzia napisał(a)
Komuś obiecałam zdjęcie obecnej Pastelli i iryski pumila zaczynają.





Zawsze na koncu jestem kosaciec u mnie jeden I to w paczuszku dopiero .

Zielen piekna I juz bujnie kawkujesz? U mnie wieje mroznie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kindzia 09:54, 08 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasik napisał(a)
Kwiatki jak zwykle u Ciebie szaleją, ale na pewno nie dorównają Rysiaczkowi. Ten to dopiero dobrą robotę robi, no i jak czyściutko i po porządku.

Jak już mówiłam, o Rysia poproszę na receptę przy następnej wizycie u mojego doktora.

Grześ z Karolą planują duży basen - w lipcu jak będziecie u nas- my do baseniku, a chłopcy podreperują drewutnię . - ale to oczywiście jak tą receptę skombinuje.


Wczoraj następny kawałek wykopał, ale ciężki teren był, namachał się. Dzisiaj, jak patrzę z okna, to nawet nie widać z góry, że tam taki bajzel wczoraj był

To mam być na nowo drewutnia z domkiem gospodarczym, drewutnia, czy tylko domek gospodarczy...już się pogubiłam


Im większy basenior, tym lepszy dla mnie, przecież wiesz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:57, 08 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasia chyba mi padły wszystkie ML. Wygniły czy jak? Nie dają znaku życia.

Co??? Niemożliwe, że wszystkie. Czekaj, one młodziaki, to jeszcze może ruszą. Moje mają po 3 lata, a też dopiero niedawno dały oznaki życia.
Wczoraj jednego z dwóch Ingrid wyszarpałam, bo suchy...i tak jakby coś zielonego się tliło w nim. Może mi się wydaje, wkopałam nazad, czekam jeszcze z eksmisją...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:58, 08 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
mirkaka napisał(a)
Poczytałam o wodzie i nawadnianiu, czekam na więcej zdjęć majowych

Mało czasu na zdjęcia wczoraj miałam, gdyby nie uwiecznienie kopania rowów, to pewnie zapomniała bym całkiem...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 10:01, 08 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lojalna_ napisał(a)



Zawsze na koncu jestem kosaciec u mnie jeden I to w paczuszku dopiero .

Zielen piekna I juz bujnie kawkujesz? U mnie wieje mroznie

A u mnie coraz więcej Te iryski to i tak cud, że są. Za głęboko je sadziłam i część nie dała rady w zeszłym roku. Ale ta część, która się przebiła, mnoży się powolutku

Kawę piję wcześnie rano, my już w kościele byliśmy
Teraz faktycznie słoneczko zaszło, ale ciepło jest. Dzisiaj wykopów nie będzie, ale może ciurkadełko uruchomimy, bo ciągle na to czasu nie ma...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 10:09, 08 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wczoraj mieliśmy znowu pracowity dzień. M kopie i zakopuje, ja sadziłam tawułę, floksy, dalie i roślinki od Bogusi : stipę i miliony cynii
Jutro idę róże plewić, chyba, że pogoda nie dopisze...



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies