Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

ewsyg 20:31, 24 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ewik napisał(a)
Dziewczyny podeślijcie na jutro troche słoneczka i do mnie


Już zamówiłam kuriera i jutro ma być u Ciebie. Dzisiaj jak byłam w pracy i spoglądałam na słoneczko prze okno to bardzo tęskniłam za dworem i działką. Po pracy zaraz pojechałam i troszkę popracowałam. było bardzo miło.
Zapowiadali, że idzie do nas złota, polska jesień.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
lojalna_ 20:31, 24 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jakie barwy wow slicznie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mala_Mi 20:59, 24 paź 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jeżówka Secret Joy - mam ją drugi rok.. i kwitnie jak głupia do tej pory, tak samo rok temu jak i teraz. Rośnie w 100 % słoneczku na tle ściany ... i ma w nosie upały i sucho. Aż sprawdziłam jak się miała rok temu o tej porze.. Miała się dobrze

Wiosną przesadzam i dzielę.. spróbuję I walczę o kawałek trawnika na południowej ścianie. pod jeżówki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ewsyg 20:59, 24 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
lojalna_ napisał(a)
Jakie barwy wow slicznie


Dziękuję, mnie osobiście bardzo podoba się kolor świdośliwy Dodatkowo pięknie kwitnie wiosną i ma smaczne owoce.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:00, 24 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Mala_Mi napisał(a)
Jeżówka Secret Joy - mam ją drugi rok.. i kwitnie jak głupia do tej pory, tak samo rok temu jak i teraz. Rośnie w 100 % słoneczku na tle ściany ... i ma w nosie upały i sucho. Aż sprawdziłam jak się miała rok temu o tej porze.. Miała się dobrze

Wiosną przesadzam i dzielę.. spróbuję I walczę o kawałek trawnika na południowej ścianie. pod jeżówki


U mnie też kwitnie i wcale nie ma zamiaru przestać. Walcz bo jest co
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
danuta_szwajcer 22:50, 24 paź 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kolorowo u Ciebie no i tak ładnie jeszcze jeżowki kwitną, dzisiaj posiałam z tych zaschniętych i ciekawe czy coś z tego będzie Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ivvvona 23:04, 24 paź 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Jeżówki przecudne, wszystkie chciało by się mieć. Miłej niedzieli
____________________
W ogródku Iwony
barbara_kraj... 01:40, 25 paź 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Teraz wiem, dlaczego straciłam aż cztery odmianowe jeżówki! Za głęboko je posadziłam, ot co!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
03:31, 25 paź 2015
ewsyg napisał(a)

Evening Glow

Ta jeżówka zapewne Waszych serc nie podbije, ale dla mnie jest cudna. Kupiłam ją jako jeżówkę brzoskwiniowo-różową. Okazała się kameleonem. Rozkwitając jest żółta, potem na małą chwileczkę jest brzoskwiniowo-różowa, następnie bordowo-kremowa. Tą ostatnią barwą podbiła moje serce. Mam rabatę w tej tonacji kolorystycznej więc idealnie się tam wpasowała. Rośnie w towarzystwie bordowych i kremowych liliowców, bordowego berberysa i róż. Szybko się rozkrzewia, ma dożo kwiatów osadzonych na sztywnych łodygach, nie wymaga podwiązywania.





















to dopiero jest wynalazek
Ewik 07:33, 25 paź 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Rzeczywiście ciekawe się przebarwienia. Jaka jest wysoka?na zdj wygląda na niską.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies