Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Karol99 18:21, 22 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Zgadzam się z Ewą, fale są za mocne.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Mysza 19:28, 22 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Małgorzata_s chyba faktycznie podsypię kamyczkami .Masz rację z korą

Ewa777- od tych pomysłów to wypieki były, że ho ho. Myślę, że zostaniemy już przy tym ostatnim zarysie z podziałami. Tyle miłych opini dostaję od Was na jego tematDziękuję.
Drewutnia jest planowana na lewo od tarasu tam gdzie może będzie ewentualna korekta tych łuczków. A jeśli chodzi o domek na narzędzia to marzyłby mi się jak pracownia u Agci

Dziewczyny bardzo dziękuję za odwiedziny
____________________
Gosia
Mysza 19:29, 22 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Karol99 napisał(a)
Zgadzam się z Ewą, fale są za mocne.


Będziemy pewnie zmieniać Karolu przy wytyczaniu rabat
____________________
Gosia
malgorzata_s... 19:30, 22 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jak już kamyk jest to syp kamyk Możesz potem jeszcze jakiś fragment kamykowy zrobić dla nawiązania
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 19:39, 22 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
OJ Gosiu masz rację. A kamyki kuszą mnie kuszą.Już myślałam czy nie dać kamyczków na tej ścieżce przy basenie, ale pomyślałam że chyba za duż będzie się działo. Ale gdzieś jakiś akcencik pewnie się pojawi
Buziam
____________________
Gosia
Mysza 19:42, 22 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Już po malutku zaczynam myśleć o roślinkach
____________________
Gosia
Pola 20:51, 22 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Witam siostrzyczkę ogrodową, czytam, decyzja zapadła super Gosiu, jak nawadnianie to tylko przed tworzeniem ogrodu.
Do rabatki kamyczki, pasują .... a jeśli chodzi o roślinki, to poczytaj wszystko to co pisze Nasza Szefowa o tworzeniu ogrodu i doborze roślin. Masz troszkę czasu, bo przecież najpier nawadnianie potem trzeba wyznaczyć dokładnie linie nasedzeń, i zobaczyć jką masz glebę. A potem to już pójdzie z górki.....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 21:15, 22 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Poluś mam nadzieję, że decyzja słuszna. Tak się cieszę

U mnie glina panuje. Nawoziliśmy czarnoziem, ale pod roślinki i tak dodatkowo zawsze sypiemy lepszą ziemię i prawie wszystko się poprzyjmowało

Idę czytać porad Narzej SZEFOWEJ
____________________
Gosia
AgataBC 21:27, 22 sty 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dziękuję za odwiedzinki u mnie i za miłe słowa o pracowni w.w. o roślinkach będziesz czytać przez kolejne kilka nocy- wątków tutaj dostatek
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Pola 21:34, 22 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Mysza napisał(a)
Poluś mam nadzieję, że decyzja słuszna. Tak się cieszę

U mnie glina panuje. Nawoziliśmy czarnoziem, ale pod roślinki i tak dodatkowo zawsze sypiemy lepszą ziemię i prawie wszystko się poprzyjmowało

Idę czytać porad Narzej SZEFOWEJ

Gosiu, u mnie też glina, i nie pytaj ile piasku, mój EMuś wsypał w ten nasz ogród, ale się opałacało, gleba rozluźniona.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies