Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

lojalna_ 13:11, 23 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Goska ja d Ciebie tylko na kawe przychodze ....pozwolisz? Takiej bezproduktywnej osobie posiedziec ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mysza 13:16, 23 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Joluś zapraszam
OJ Ty masz ślicznie u siebie

Dzisiaj już nie zdążę pomyśleć o roślinkach za dużo bo napięty plan, ale w głowie mam ciągle serby i myślę czy dać je na tył po całej długości
Sąsiadka może być niezadowolona,hm... Wtedy mi będziesz doradzała co?
____________________
Gosia
Pola 15:39, 23 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gosiu, czy wszystkie części wymierzyłaś, jakie wymiary będą w tej trzeciej części i co tam planujesz ?
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 16:27, 23 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
POLUŚ ta trzecia część (tył), będzie długa na 6metrów, a szeroka na te niecałe 13m. + na cisy zostawiam 1 m.Może za dużo nie wiem.
Prawie na środku, 3 m.od granicy jest dąb kolumnowy. Docelowo miały być 3 dęby, ale wtedy pan w szkółce tyle nie miał. I teraz może mogłyby być po całości za dębem świerki serbskie. A czy dokupić dęby to nie wiem czy nie za dużo.
Pewnie będę też musiała gdzieś przesadzić 2 klony żółte acer princeton.jeden jest przed brzozami a drugi z boku.

Będę rozmyślała wieczorkiem. A TY planujesz dalej zegar słoneczny? Fajny pomysł.
Pozdrawiam.
____________________
Gosia
Ala106 16:44, 23 sty 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
W planowaniu nie jestem najlepsza, ale trzymam kciuki . Będę zaglądać i dopingować jeśli pozwolisz . Bo ja też poszłam w łuki, i to ostro .
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
Pola 16:44, 23 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Mysza napisał(a)
POLUŚ ta trzecia część (tył), będzie długa na 6metrów, a szeroka na te niecałe 13m. + na cisy zostawiam 1 m.Może za dużo nie wiem.
Prawie na środku, 3 m.od granicy jest dąb kolumnowy. Docelowo miały być 3 dęby, ale wtedy pan w szkółce tyle nie miał. I teraz może mogłyby być po całości za dębem świerki serbskie. A czy dokupić dęby to nie wiem czy nie za dużo.
Pewnie będę też musiała gdzieś przesadzić 2 klony żółte acer princeton.jeden jest przed brzozami a drugi z boku.

Będę rozmyślała wieczorkiem. A TY planujesz dalej zegar słoneczny? Fajny pomysł.
Pozdrawiam.

Czy tam będzie trawnik, pytam bo musisz pamiętać, że serby rosną bardzo rozłożyste i jeśli tam planujesz też troszkę trawnika, to weź to pod uwagę.
Ja planuję zegar, bo mam go już kupiony, tylko postumencik muszę jakiś kupić. Rewolucja będzie też w 3 części mój mąż wymyślił kuchnię letnią z kominkiem, już się do niej przymierza, ale ja się narazie głowię nad roślinkami , które chcę dosadzić. Przesadzania też będzie, ale tak podobno musi być gdy się tworzy ogród.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
AgataBC 16:59, 23 sty 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Trzeci pokoik w wersji romantico sielsko-angielsko. Brakło tylko lekkiej stipy gdzieniegdzie i topiarów zimozielonych np.stożków i kul z bukszpanu Teraz czytam dopiero o jakichś dębach i serbach ale jak już zrobiłam to wkleję:



A skoro brzozy, dęby itp.to wrzosowisko zwiewne z miskantami i hortensjami będzie jak talala (jak w zimozielonym).


____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 17:02, 23 sty 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Jeśli nie będziesz chciała to usunę to zdjęcie wyżej tylko daj znać
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 17:11, 23 sty 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
A o zimozielony to chodzi mi oczywiście o http://www.ogrodowisko.pl/watek/2252-zimozielony-ogrod-przy-bialym-domu?page=180

oczywiście to wszystko to tylko inspiracje, każdy ogród i tak jest inny.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Mysza 17:14, 23 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
AGCIA proszę nic nie usuwać
Pewnie będziemy kombinować z serbami, ale te fiolety i róże bardzo lubię. Pięknie wyszło to sielsko-angielsko
Dziękuję.Bardzo dziękuję

POLUŚ trochę trawy tam będzie.Marzy mi się choć mała skrzynka na warzywka z lewej strony i malinki

ALA 106 dziękuję za odwiedziny.Wpadnę później do Ciebie i zobaczę te fale
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies