Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 10:00, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
paola1a napisał(a)
Marzenko, czy te kamyki na rabacie nie przeszkadzają w wychodzeniu cebulek? Bo ja mam jakieś opory przed kamykami na cebulkach ale może niesłusznie?


Nie przeszkadzają nie obawiaj sie. Ale tulipany radzę sadzić za trawami aby usychających łodyg nie oglądać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:04, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasia_w napisał(a)
Marzenko, pięknie krokusy Ci wychodzą, u mnie jeszcze kwiatków nie widać, same listki. Szykujemy się jutro do Zieleńca, ale sama nie wiem, co robić, ma być +5 i deszcz ( niby przelotny)...Jak tam w górach z pogodą? Nie przepadam za nartami w deszczu

Z Wrocławia przy takiej zapowiedzi deszczu w góry bym sie nie wybrała
Ale skoro od mamy mam 30 min to pozdrawiam znad górskiej kawy
Leje, ciężkie warunki ale przynajmniej pusto!

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:06, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
wodzyn napisał(a)
Ale super podziwiać Twoje wychodzące krokusy. U nas za to biało. Krajobraz jak w lutym przystało. Temperatura na plusie, więc polecialabym zrobić bałwana w ogrodzie z dzieciakami. ... Niestety wszyscy mamy grypę. Trzy dni gorączka 39. A mieliśmy do Karpacza jechać, bo u nas ferie.
No nic tam... byle byśmy wyszli z tego bez szwanku.
Mimo niekorzystnych prognoz życzę udanego szusowania.


W Karpaczu byś nie pojeździła, ciepło +7 o 8:00 było. Za kilka dni bedzie po śniegu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
10:25, 21 lut 2016
wczoraj tez byliśmy na nartach na naszej małej górce ....niby śniegu napadało ...ale już o 11 był ciężki mokry śnieg bo dla odmiany świeciło słońce i było +8 ...i ludzi tłum ...wszyscy stęsknieni za zimą więc jak się śnieg trafił to ruszyli dziś już nie ma po co jechać bo deszcz pada
Sebek 11:49, 21 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)

Sebuś przemyślałam, nie dam rady. Nie dość ze tydzien w pracy zapowiada się szalony, to jeszcze w sobotę mamy imprezę u znajomych. Zaliczyc Gardeni jednak nie dam rady, spakowac sie, przygotować dom dla córki i psa na nasz wyjazd....

Z bolem serca....


Miecz boleści me serce przeniknął
A mam Ci nakupić ciemierników?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kasia_w 14:37, 21 lut 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920


dziękuję za profesjonalną relację pogodową. Zostliśmy w domu, widząc deszcz za oknem z rana...
Madzenka napisał(a)

Z Wrocławia przy takiej zapowiedzi deszczu w góry bym sie nie wybrała
Ale skoro od mamy mam 30 min to pozdrawiam znad górskiej kawy
Leje, ciężkie warunki ale przynajmniej pusto!



____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
paola1a 18:33, 21 lut 2016

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Widziałam, że masz pod drzewkami fajne poduchy z Boniki. Czy Ty ją wiosną ścinasz niziutko że ona taka zwarta jest i nie wyrasta wysoko czy to kwestia tego, że jest jeszcze młoda?
____________________
Prostokątna rabata
Madzenka 22:15, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
paola1a napisał(a)
Widziałam, że masz pod drzewkami fajne poduchy z Boniki. Czy Ty ją wiosną ścinasz niziutko że ona taka zwarta jest i nie wyrasta wysoko czy to kwestia tego, że jest jeszcze młoda?


Bonica już została wyeksmitowania spod magnoli. Ciełam ja wiosna nisko nad 3 oczkiem a po pierwszym kwitnięciu równie radykalnie. Nie dawałam jej szans na wysoki wzrost, wypuszczała czasem badylki nawet n 1,5 m
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:17, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)


Miecz boleści me serce przeniknął
A mam Ci nakupić ciemierników?


Nie Sebku bo nawet pół sztuki mi nie wylazło po zimie..... Po zimie ktorej nie było....dzieki za pamieć ale chyba poczekam z rok zobaczę co ciemierniki myśla o moim ogrodzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
paola1a 22:37, 21 lut 2016

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Oj, czyli jednak Boniki utrzymać się w ryzach raczej nie da. Muszę jej jednak jakiegoś bardziej przestronnego miejsca poszukać
____________________
Prostokątna rabata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies