Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pszczelarnia 11:34, 04 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madzenka napisał(a)
Widoczki



Niespotykane ujęcie, aż się zastanowiłam, czy to z Holandii?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mixtoorka 12:05, 04 maj 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Marzenko! Cudowne! Wszystko. Uwielbiam tą harmonię kolorów u Ciebie. Cudne ze świeżą zielenią, zachwycający masz ogród .
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Peppermint 14:32, 04 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
Madzenka napisał(a)


Napisz ci oznacza dla Ciebie półcień. Ja nie mam nawet półcienia, chyba że jedną rabate za domem, na ktorej słonce jest od 15 uznam za półcień?
Ale takie warunki dobrze znosza carex morrowi variegata i ice dance (chyba wszystkie zimozielone carexy, bo na słońcu słabo rosna i dziwnie sie wybarowiają), carex elata, wiekszośc hakonechloe


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam na myśli miejsce gdzie bezpośrednie słońce jest jedynie wczesną wiosną kiedy nie ma liści na drzewach, później dociera tam słońce jedynie poprzez liście.
Miejsce o które pytałaś to Walt Disney World.
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
Kindzia 14:50, 04 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale masz tulipany!!! Cudne!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Konieczki 14:55, 04 maj 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Jak ja lubię tu zaglądać ....
____________________
Zielonym do góry... :)
kasia_w 15:04, 04 maj 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Słodko po prostu masz A kuchenna to pianka na latteAż by się zjadło
Zdradź mi proszę, jak kostkę z chwastów czyści zamierzasz? Masz narzędzie stosowne?
Zwykle pryskałam kostkę środkiem na r., ale teraz to już nie wypada, wszak drugi rok na O. zoobowiązuje
W sobotę iglica, czy tak?

Na złomie u teściowej kocioł oraz konewkę zakupiłam,ale u Ciebie nawet sagany rasowe.
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Madzenka 19:04, 04 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasia_w napisał(a)
Słodko po prostu masz A kuchenna to pianka na latteAż by się zjadło
Zdradź mi proszę, jak kostkę z chwastów czyści zamierzasz? Masz narzędzie stosowne?
Zwykle pryskałam kostkę środkiem na r., ale teraz to już nie wypada, wszak drugi rok na O. zoobowiązuje
W sobotę iglica, czy tak?

Na złomie u teściowej kocioł oraz konewkę zakupiłam,ale u Ciebie nawet sagany rasowe.


Kasiu zacznijmy od ogłoszeń parafialnych
Kto zdrów ten melduje sie w SOBOTĘ O 9.00 POD IGLICĄ przy Hali Stulecia a Kiermaszu Ogrodnicznym. Tradycyjnie zasiadamy na schodach z kawa. Wiec nalezy przytargać ze soba kawe z Mac Donalds

Kiermasz oficjalnie zaczyna sie o 10 ale z doświadczenia wiemy ze tarwki do 10 znikaja

Ps. Mam nadzieje ze nie zaśpię, bo w nicy mam imprezę... Huczna...



Kostke posmarowłam roudapem w żelu....i stwierdziłam ze to gorsze od oprysku, obawiam sie o łapy psa. Kupie znów butle gazu i w sobote wypalę wszystko
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:05, 04 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Peppermint napisał(a)


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam na myśli miejsce gdzie bezpośrednie słońce jest jedynie wczesną wiosną kiedy nie ma liści na drzewach, później dociera tam słońce jedynie poprzez liście.
Miejsce o które pytałaś to Walt Disney World.

Wszystkie wymienione przeze mnie trawki wytrzymają
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:06, 04 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)


Niespotykane ujęcie, aż się zastanowiłam, czy to z Holandii?


Z powodu popsutego obiektywu zrobiłam inne ujecie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:09, 04 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kacha123 napisał(a)
Byłam i oczyska nacieszyłam
Przedpłocie cudne, a czy obce psy Ci tam nic nie niszczą? U mnie notorycznie się załatwiają i to "pod okiem właściciela". Ale ja tam jeszcze nic nie mam, to pół biedy. Dlatego cały czas się zastanawiam, co tam posadzić, bo na kulturę niektórych posiadaczy psów nie mam co liczyć


Na szczęscie wkoło nieużytki i psy tam załatwiają swoje potrzeby. U mnie tylko na bukszpanach i drzewkach znaczą teren. Bukszpany maja uszczerbki w gałazkach a przed grabami posadziłam duze trawy aby tam sie nie dostały. Poza tym mam duzy spadek terenu na przedplociu a psy na gorce nie lubia sie załatwiać....jakoś rosliny daja rade.
Ale dwa lata temu posadziłam berberysy green carpet .... jednak kolor nie pasował do lawendy i zwirku iw posadziłam je do ogrodu

Gdy zagospodarujesz teren właścicelom będzie głupio i będa pilnować psiaków.... Tak u mnie teraz jest
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies