Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 23:34, 21 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
wiunia napisał(a)
Marzenko dobrze pamiętam,że masz pęcherznice w ogrodzie? Jeśli tak to proszę napisz w jakiej odległości od siebie powinnam je posadzić. Mam trzy sztuki do posadzenia przy tarasie ale nie ma to być żywopłot taki ścisły tylko jako osłona przed widokiem z drogi. Bok tarasu do zasłonięcia ma ok 3 m. Z góry dziękuję.


Wiunia dawno Cie nie było czy ja zgubiłam Twoj watek?

Moja pecherznica została przesadzona do bajzlownika, nie poelcam jej na reprezentacyjne miejsce przy tarasie bo sie brzydko starzeje. Dla szybkiego efektu tak, ale jesli ma byc piekna przez wiele lat to przesadź ja po 3 latach w inne miejsce

Najpierw posadziłam ja co 20cm, po roku rozsadzałam co 50 cm a teraz sadziłam chyba co 80 cm skoro masz 3 szt to posadź ja co 1 M, za rok juz będzie sie stykała ze sobą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:36, 21 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Marta napisał(a)
Wszystkie Twoje róże śliczne U mnie opuchlaki też nie gardzą ich liśćmi


Musimy wykonac oprysk o zmroku, tylko kidy?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:37, 21 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
justi napisał(a)
Mówisz, że Geoff słaby, może wyleci z listy róż. U mnie Constance Spry strajkuje już drugi rok, ma jeden marny kwiat, same łodygi zero pąków.


Moim marzeniem jest Constance, pewnie posadze u tesciowej daj jej czas. Mozole ja tniesz, to róza pnąca, na dodatek angielka. Podkarmiał ja nawozem?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:39, 21 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)


Mój też jakiś marniutki... drugi sezon. Jedyna z angielek która jest wielkości krzaczki poziomki ale bardzo na niego czekam bo kwiat (u innych na forum) piękny


Czyli tak samo u Ciebie, ciekawe gdzie kupowałaś? Ja we F.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:41, 21 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ren133 napisał(a)



A jaką białą do donicy byś poleciła?


Zdecydowanie Pashminę czyli Pompon Flower Circus - malutka, bardzo obficie kwitnie i bardzo długo trzyma kwiat (podobno 4 tygodnie), nie niszczą ich ulewne deszcze, mnie zachwyca. Zakochałam sie i Aspiryna jest zagrozona. Aczkolwiek mam jeszcze inne białe, ktore testuje. Za rok odpowiem. Co ciekawe Pashmina sadzona jesienia kwitnie tak jak inne róze po 2 latach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 23:49, 21 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Madżenko, masz pashminę? Pokazywałas ją?
____________________
Ogródek Iwony II
Rench 23:50, 21 cze 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Madzenka napisał(a)
DOnice dla Malkul z rózami Bidermeier


Aż dziwne, ze takie golce sie tak fajnie zapączkowały od wiosny



Nadrobiłam troszkę oglądanie twoich piękności,super porównanie purpur zrobiłaś,mi szkoda zrywać każdego kwiatka
I chyba kupię jeszcze raz The ALnwick Rose, może tym razem się uda.
Czekam z ciekawością na twoje Biedermeiery,moja nie ma ani jednego pączka jeszcze,ostatnie przymrozki ją liznęły,ale żyje przynajmniej
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
ren133 23:59, 21 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)


Zdecydowanie Pashminę czyli Pompon Flower Circus - malutka, bardzo obficie kwitnie i bardzo długo trzyma kwiat (podobno 4 tygodnie), nie niszczą ich ulewne deszcze, mnie zachwyca. Zakochałam sie i Aspiryna jest zagrozona. Aczkolwiek mam jeszcze inne białe, ktore testuje. Za rok odpowiem. Co ciekawe Pashmina sadzona jesienia kwitnie tak jak inne róze po 2 latach


A z opisu wynika, ze ona jest jasnorożówa?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
JulkAd 00:02, 22 cze 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Madzenka napisał(a)
Aspiryna


Wiem, że serial różany wyemitowalaś i bałam się obejrzeć , w końcu jak cofnęłam tak mnie zatkało...cytować musiałabym wszystko, a tak tylko cichutko powzdycham z zachwytu....wiesz, że ta różyczka na Ogrodowisku to głównie przez Ciebie i Kindzię? Pozdrówka

Ps.Aspirynkę pamiętam u Ciebie jeszcze chyba trzy lata temu, już wtedy mnie ujęła....cały czas szukam dla niej miejsca...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
wiunia 07:08, 22 cze 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Madzenka napisał(a)


Wiunia dawno Cie nie było czy ja zgubiłam Twoj watek?

Moja pecherznica została przesadzona do bajzlownika, nie poelcam jej na reprezentacyjne miejsce przy tarasie bo sie brzydko starzeje. Dla szybkiego efektu tak, ale jesli ma byc piekna przez wiele lat to przesadź ja po 3 latach w inne miejsce

Najpierw posadziłam ja co 20cm, po roku rozsadzałam co 50 cm a teraz sadziłam chyba co 80 cm skoro masz 3 szt to posadź ja co 1 M, za rok juz będzie sie stykała ze sobą



Dziękuję Marzenko za odpowiedż chodzi mi właśnie o szybki efekt zasłonięcia po połamaniu przez wiatr moich kochanych bambusów
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies