Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 22:47, 22 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nikita napisał(a)
O rany Madzenka, wieki u ciebie nie byłam. Przydrepciłam na koncert różany.
Prześliczne, przecudne, rewelacyjne!!!!!!!! Patrząc na wszystkie kolory to chyba jednak purpura jest moim kolorem.
Ty kiedyś policzyłaś ile masz róż? Chyba któraś z kolei setka pękła ?!!


Zima miałam 65 odmian, sztuk zdecydowanie powyzej setki. Ale inwentaryzacje zostawiam na jesienne wieczory
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:49, 22 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
wodzyn napisał(a)
Przepięknie u Ciebie w tym różanym okresie. Twoja róźanka z kostrzewą to mistrzostwo świata.
Widzę, że narzekasz na Geofa. Mój kwitnie od pierwszego roku i uwielbiam jego kwiatki, ale bardzo szybko robią się brzydkie czy to od nadmiaru słońca czy też i deszczu. Mam go drugi rok i będę obserwować, ale nie ukrywam, że widok zbrązowiałych płatków mnie drażni. Za to kwiatki jak są zdrowe uwielbiam.


Mi trafiła się jakaś słaba sadzonka, ale jak nie ruszy będzie wykopana jesienią, bo ile mozna czekac na kwiaty! Dwa lata? Ale np mój Prince ma tez już zółtą kartkę i nic sobie z tego nie robi, jesienia chyba zejdzie z boiska z czerowną kartką..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:50, 22 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
wiunia napisał(a)



Dziękuję Marzenko za odpowiedż chodzi mi właśnie o szybki efekt zasłonięcia po połamaniu przez wiatr moich kochanych bambusów


Oj to szkoda!!! Nie odrosną?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:51, 22 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)


Wiem, że serial różany wyemitowalaś i bałam się obejrzeć , w końcu jak cofnęłam tak mnie zatkało...cytować musiałabym wszystko, a tak tylko cichutko powzdycham z zachwytu....wiesz, że ta różyczka na Ogrodowisku to głównie przez Ciebie i Kindzię? Pozdrówka

Ps.Aspirynkę pamiętam u Ciebie jeszcze chyba trzy lata temu, już wtedy mnie ujęła....cały czas szukam dla niej miejsca...


Masz racje Aspiryna jest w moim ogrodzie od 2013 r wprawdzie kilka razy była przesadzana ale nic sobie z tego nie robi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:58, 22 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ren133 napisał(a)


A z opisu wynika, ze ona jest jasnorożówa?


Renatko chyba juz sie pogubiłam o ktorą róze pytasz
Pasmina biała z rózowym czubkiem, Apirina biała z muśnięciem rozu w srodku ,
aspirin na zdjęciu cytowanym przez Julkę
Ale u Cibie powinna być szmaragdowa
Moja Rapsody in Blue dla Ciebie. Marna jeszcze bo sadzona wiosna ale będizemy się lubić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:01, 22 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rench napisał(a)


Nadrobiłam troszkę oglądanie twoich piękności,super porównanie purpur zrobiłaś,mi szkoda zrywać każdego kwiatka
I chyba kupię jeszcze raz The ALnwick Rose, może tym razem się uda.
Czekam z ciekawością na twoje Biedermeiery,moja nie ma ani jednego pączka jeszcze,ostatnie przymrozki ją liznęły,ale żyje przynajmniej


Ja tez czekam na tę różyczkę
Alnwick szaleje z kwitnieniem ale teraz zauroczona jestem jak zwykle Ascot

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zana 23:21, 22 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wczoraj siedząc na lotnisku w oczekiwaniu na lot przeczytałam tekściki i pooglądałam te cud foty Twoje. No co tu Madżenka można napisać, piękne róże masz i już
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mala_Mi 23:21, 22 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madzenka napisał(a)


Irenko Astrid ma wreszcie kilka pąków, ale ten który zaczął się rozwijać zmumifikował się na deszczu. Juz nie czekam na jej spektakl, posadziłam jej konkuruje obok. Albo niech sie zbiera, albo będzie musiała zrobic miejsce ładniejszym koleżankom

W poblizu jest J.W. Goethe sadzony w tym samym czasie



Mój jakiś mało poetycki.. muszę mu do dupska nakopać
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
nicol21 23:21, 22 cze 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Madzenka napisał(a)


Purple Eden sadzona wiosna zadziwiła mnie kwitnieniem a kolor wart grzechu, zimna purpura

Dzisiaj u tesciowej podziwiałam Eden Rose - to jest najcudowńiejsza róza! W ogole róze oszalały w tym roku, Bonica eksmitowana do tesciowej będzie za chwilę szalała. Cieszyło mnie niezmiernie, ze tesciowa zachywcała sie moimi rozami. A teść zrobił nawet kanciki i okorował wszystkie rabaty aby chastów nie było. Po prostu szał! Dumna byłam z moich tesciów.


O jak miło zobaczyć że lubisz Eden Rose - ja ją uwielbiam. A teściowie mają tą pnącą jak mniemam? Może i u Ciebie się dla niej miejsce znajdzie?
Uwielbiam ją i sama nie wiem czy te pączki czy jak już kwitnie. U rodziców ma kwiaty jak dłon, a u mnie marniutko bo dużo deszczu jest i nawet podgniwa
Wracam w wątku jeszcze głębiej bo dużo do nadrobienia mam.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Madzenka 23:25, 22 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwk4 napisał(a)
Madżenko, masz pashminę? Pokazywałas ją?


Pokazywłam, chyba w weekend . Dzisiaj nei mam dostępu do komputera z jej zdjęciami a nie robiłam jej dzisiaj zdjęć

Na pocieszenie Mma Knorr, zdecydowanie ładniejsza od rosnącej obok rzekomo podobnej Comte de Chambord


I z początkującą rutewką (śmieszna roslinka)

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies