Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Kasya 07:22, 23 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
Madzenka napisał(a)
Za duzo róż? Zaczynaja juz jeżówki, pożarte przez stipę..... Ta cholera rosnie u mnie jak chwast
Na zdjeciu ubiegłoroczne siewki...


tak ladnie przezimowala stipa ?? ach zazdroszcze

i ciekawa jesem twoich lubinow bo u mnie krótko sa ladne a biale i niebieskie to mi padly po 1 albo 2 sezonach
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kindzia 07:25, 23 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A moja stipa od Bogusi ciągle w wieku przedszkolnym...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
nicol21 07:32, 23 cze 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Madzenka napisał(a)

Nicole - pnących u mnei nie bedzie, nie pasuja do stylu mojego domu, róze będa tylko niskie, rosnace do 1,5 M o stycznym pokroju, wszystkie rozłażące sie na boki będa eksmitowane. Ale u tesciowej sielsko-wiejsko jak najbardziej pasuje.

czyli jednak opierasz się jej pieknu pamiętam co mówiłaś o pnących, ale myślałam ze się skusisz Powiem Ci że gdzieś w przestrzeni publicznej widziałam edenkę prowadzoną w formie słupa o wysokości ok 2.5m. ale egzemplarz był bardzo stary już, ale okwiecony że hoho.

Obejrzałam resztę zdjęć - super u Ciebie jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gruba_dynia 08:07, 23 cze 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Zaglądam do prawie Ciebie codziennie, miałam wrażenie że już znam Twój ogród doskonale, ale nie wiem gdzie mieścisz tyle róż? Wow, jestem pod wrażeniem, jeszcze trochę się napatrzę to może za rok za dwa też się skuszę
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
wiunia 08:44, 23 cze 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Madzenka napisał(a)


Oj to szkoda!!! Nie odrosną?


Pewnie by odrosły ale pojedyncze badylki . Co roku wiatr mi je niszczy i już je przesadziłam w inne osłonięte miejsce.
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
jolanka 08:56, 23 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Madzenka, bajka i już

Szykuję sie na zakupy w Końskowoli na Święcie Róż, na pewno purpury, bordo i fiolety -
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zagajanka 09:25, 23 cze 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Madzen, jak zawsze powalasz zdjeciami. Ja oczywiscie wzdycham do tematow rozanych, ale reszta jest nie mniej zachwycajaca

Czy mozesz dac zdjecie swojej Darcey B.? Bo cos mi sie zdaje, ze moja (kupiona nawiasem u naszej BK) to wcale nie ona, tylko kolejny Falstaff, ktorego tez mam od niej...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
makkasia 09:30, 23 cze 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Bujność róz powala. Madżenko dzięki Tobie przynajmniej wiem jak moje róże powinny wyglądać
Juziu u mnie też piaski i stipa co roku od nowa taka jaką ma teraz Marzenka to u nas pod koniec jesieni w porywach będzie
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Juzia 11:21, 23 cze 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
makkasia napisał(a)
Bujność róz powala. Madżenko dzięki Tobie przynajmniej wiem jak moje róże powinny wyglądać
Juziu u mnie też piaski i stipa co roku od nowa taka jaką ma teraz Marzenka to u nas pod koniec jesieni w porywach będzie
ściskam


No właśnie!
U mnie to i do jesieni taka nie urośnie pewnie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
mirkaka 12:59, 23 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Witaj, poczytalam o walce z opuchlakami, ja też z nimi walczę już trzeci rok.
Róże masz piękne, aż trudno uwierzyć że masz ich ok 100. Ja ma ponad 50 i już nie wyrabiam z pielęgnacją, a Ty dwa razy tyle
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies