Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 22:34, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anna_g napisał(a)


Marzenko, przede wszystkim witam cieszę się że mogłam Cię poznać u Kasi. Od ponad tygodnia próbuję nadrobić Twój wątek - czyli przeczytać go od początku jestem na stronie mniej więcej 200 i mozolnie mi to idzie niemniej nadal będę próbować bo mnie zaciekawiło wiele rzeczy więc pomalutku - i od początku i od końca będę go śledzić.
Obejrzałam Twój różany festiwal,poczytałam o preferencjach różanych... i znalazłam takie cudeńko które mnie zainteresowało Mała_mi pisze że jest maleńka - a ja właśnie szukam małej róży i to w takim cudnym kolorze Maleńka czyli jaka? Jaka duża u Ciebie rośnie? nie choruje? pachnie? Bo że jesteś z niej zadowolna to widzę Pozdrawiam


Aniu bardzo mi miło. Ale mam zła informację , masz jeszcze dwa watki do nadrobienia od 2102 roku
Ta róża ma u mnie 1,2 m , nie jest taka mała, ale ma ładny pionowy pokrój i rośnie za Munstead Wood, która jest ciut niższa. Absolutnie nie choruje, teraz ma chwilę przerwy w kwitnieniu. Nie wiem czy pachnie... ja nie wącham róż....Jestem z niej bardzo zadowolona, bo nie choruje, kwitnie obficie i się nie pokłada. W zależności od temperatury bywa żarówiasta mniej lub bardziej

Kilka dni temu wygladała tak


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:38, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)


Wojsławice 25 września som?...uuu i znowu mam imprezę 24, hę...trza pomyśleć

Madżen szukam traw do róż...stipa nie chce ze mną gadać, jeszcze nie w tym roku....coś cienkiego i do kolan?

Pozdrówka


Cienka do kolan to zdecydowanie sesleria jesienna, gorąco polecam. No i oczwyiwście medium rozplenice, jeśli masz cierpliwość do końca czerwca. Dla mnie rozplenice są piękne. Oczywiście jeszcze molinie ale jaka odmiana pytaj Olę Leon

Sesleria i róze

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:40, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AgataP napisał(a)


Kurna jakbyś sama nie oglądała meczów Ja Anglię - Islandię oglądałam jak zahipnotyzowana, super mecz. A i wynik sporym zaskoczeniem.

Róże świetne, wybiorę sobie jaką purpurę, ale tyle kandydatek się pcha że normalnie referendum w domu zrobię

Cofam się przeczytać wcześniejsze posty.


Referendum oj nie ryzykuj bo brexit może być....

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anna_g 22:40, 28 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Madzenka napisał(a)


Aniu bardzo mi miło. Ale mam zła informację , masz jeszcze dwa watki do nadrobienia od 2102 roku

Ta róża ma u mnie 1,2 m , nie jest taka mała, ale ma ładny pionowy pokrój i rośnie za Munstead Wood, która jest ciut niższa. Absolutnie nie choruje, teraz ma chwilę przerwy w kwitnieniu. Nie wiem czy pachnie... ja nie wącham róż....Jestem z niej bardzo zadowolona, bo nie choruje, kwitnie obficie i się nie pokłada. W zależności od temperatury bywa żarówiasta mniej lub bardziej


Hahahaha... no to akurat wiem - o wątkach - ale tamte jakoś mam "oswojone" może nie całkiem bo za wieloma wątkami tutaj nie można nadążyć natomiast od początku 2015 roku jakoś mnie tu nie było więc ten zostaje akurat w całości

Bardzo dziękuję za info o róży jest cudna, ale to zdecydownie nie maluch
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madzenka 22:41, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)
Dziś już na oczy widzę, obejrzałam wszystkie róże..


To czekam na swoją... na razie jest słaba.


Dla lata na niego narzekałam, az do tego roku. Jeden pęd ale za to pełno kwiatów
To ten krzak pod bukiem


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:45, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)
Spoko.ja mialam lenia chyba z miesac.powooooli przechodzi


Obciachałam dzisiaj bukszpany, wszystkie i brzozy.... Mimo,zę wróciłam z pracy o 18:30. Jak wpadłam w wir robót to się zatrzymać nie mogłam. jutro będą foty. A na razie dla Ciebie białe róże
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 22:45, 28 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak te żurawki równo rosną U mnie ruszyły jak je ścisnąłem co 10 cm... I znów wypada mi je rozsadzić...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 22:46, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Obiecałam pokazać kostrzewę Meire'a
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:50, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anda napisał(a)
Piekne masz roze. Purpury sliczne. Goethe bardzo mi sie spodobala. A Twoja Mme Knorr zupelnie inna od tych, ktore widzialam do tej pory, sliczna. Z jakiej masz ja szkolki?


Anda taki komlement z ust znawcy szczególnie cieszy
Moja Mme Knorr pochodzi z Rozariumshoparena

Niestety aktualnie przekwita - ledwie ja widać na tym zdjęciu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:53, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Jak te żurawki równo rosną U mnie ruszyły jak je ścisnąłem co 10 cm... I znów wypada mi je rozsadzić...


U mnie dwie sa wyżarte, przez wiadomo kogo ...

Busz dla Ciebie

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies