Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

19:14, 27 cze 2016
przychodzę od kokoszki zapytałam ja o te zawilce co ich nie umiesz rozmnozyć taki zestaw zadałam ..ale ona nie umie odpowiedzieć moze ty juz masz takie doswiadczenie ze dasz radę?

"a jak one (zawilce) wygladaja teraz i potem we wrzesniu no i wczesna wiosna ? jak szybko liscie sie pojawiają ?

czy jak posadzę pod magnolia to nie będę musieć ich wykopywac i dzielic co kilka lat?"
Aghla2747 21:17, 27 cze 2016

Dołączył: 19 cze 2016
Posty: 32
Madżenko, ja nowa tu na forum ale już się zdążyłam zakochać w Twoim ogrodzie!Dziekuję za słówko na temat grabów Fasigiata, podziwiam Twoje brzozy! Trawy! Ogród jest piękny. Ja dopiero stawiam pierwsze kroki, też na Dolnym Śląsku. Mam nadzieję, że pozwolisz uczyć się od Ciebie, trochę pytać... Będę tu stale zaglądała.
Chciałam zapytać Cię jeszcze o cudowne żaluzje zewnętrzne - czy możesz na priv zdradzić, w jakiej firmie je zamawiałaś?
Pozdrawiam serdecznie!
gierczusia 22:08, 27 cze 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madzenko macham pospotkaniowo nastepnym razem razem jaki grafik chyba muszem zrobić , bo się ani do Ciebie ani do Irenki na ploteczki nie dopchalam
Ajjjjjjjjj


Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ren133 22:15, 27 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Fajne spotkanko dziewczyno w niebieskiej sukience
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Madzenka 22:18, 27 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kochani dziękuje, ze jesteście. Mi się od tego upału bateryjki w sobotę wyczerpały. Wczoraj miałam takiego lenia, ze nic nie robiłam w ogrodzie, leżałam do gory brzuchem i objrzalam 3 mecze. Oj skłamałam przyleciałam orzez cała szafę z butami i zrobiłam wymianę seozonową.

Dzisiaj od rana wir roboty, normalnie nie wyrabiam na zakrętach.

Co do zdjęc zrobiłam ale dysk w kompie padł.... M go reanimuje ale jutro zawozi do naprawy. Własnie sie kopia awaryjna tworzy i chyba nie dam rady wgrać zdjec. Moge do ipada ale wtedy zdjecia sie po kilka minut wczytują a ja nie mam na to ciepliwości....

Przepraszam, ze nie odpowiadam na wszystkie posty ale chyba czasu brak a chcę wpaśc z rewizytami do Was
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:21, 27 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ren133 napisał(a)
Fajne spotkanko dziewczyno w niebieskiej sukience


Kocham niebieski, mam chyba 4 niebieskie sukienki i kilka granatowych o innych partiach garderoby nie wpsomnę
I nie będe miała pergoli, bo kase odkładam na listopadowe prażenie na słońcu to tak apropos thuj koło ścianki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:21, 27 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
gierczusia napisał(a)
Madzenko macham pospotkaniowo nastepnym razem razem jaki grafik chyba muszem zrobić , bo się ani do Ciebie ani do Irenki na ploteczki nie dopchalam
Ajjjjjjjjj


Buziole


Eluś tuliskam, moze przyjedziesz do Wojsławic we wrzesniu?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:22, 27 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aghla2747 napisał(a)
Madżenko, ja nowa tu na forum ale już się zdążyłam zakochać w Twoim ogrodzie!Dziekuję za słówko na temat grabów Fasigiata, podziwiam Twoje brzozy! Trawy! Ogród jest piękny. Ja dopiero stawiam pierwsze kroki, też na Dolnym Śląsku. Mam nadzieję, że pozwolisz uczyć się od Ciebie, trochę pytać... Będę tu stale zaglądała.
Chciałam zapytać Cię jeszcze o cudowne żaluzje zewnętrzne - czy możesz na priv zdradzić, w jakiej firmie je zamawiałaś?
Pozdrawiam serdecznie!


Zapraszam bardzo serdecznie i ciesze sie , ze mamy kolejna Zdolnoslazaczke
Juz pisze na prive nt zaluzji
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasik 22:47, 27 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Witaj Marzenko- super zdjęcia spotkaniowe oglądałam z Twoim udziałem. Ja tam duchem z Wami byłam, no i całym serduchem.
Kasia mówiła mi o Wojsławicach we wrześniu. Mam nadzieję, że mi nic nie wyskoczy, bo tęsknię już za Wami i tą atmosferą.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
alinak 23:08, 27 cze 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Na Wojsławice to chyba też sie skuszę .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies